Помилуйте мадам• 22 сентября 2023

Розсудіть будь ласка, багато тексту

Можливо хтось щось підкаже

Чоловік звинувачує мене в не адекватності,що я завжди хочу бути із ним поруч і дитину нашу також вожу всюди із собою ,я йому кажу ти знаєш через ,що це все в мене, він мені-"це твоя неадекватна реакція,ніякої зради тоді не було так як ми не були в відносинах тоді з тобою"

Передісторія:за час відносин з ним цікавилась чи вприниці він не мав ще з кимось інтиму от саме інтиму він казав,що ні звісно,потім я завагітніла,він запропонував одружитися,але мені було саме принципо ,щоб після мене він нікому не пхав туди ,запропонувала пройди поліграф,його реакція звісно передбачувана була,страх та розгубленість іще погрози все ж за пару годин він зізнався,що інтим був після нашого інтиму з дівчиною ,яка була до мене тут в його зйомній квартирі ,де він жив до мене,і де ми живемо зараз всі разом,і кинула в нього подушкою тоді та сказала,що зроблю аборт тоді,і дійсно за аборт думала десь тиждень два поки термін маленький ще був,але справа в тім ,що це була бажана та запланова вагітность і я так і не на важилась її переривати та і навіщо це було робити.

Потім в мене почалась постійна параноя з тих пір,що чоловік може зрадити і мене обманюють постійно,і вприниці коли зловив іншу людину на такій брехні,то світ вже перевертається з ніг на голову остаточно і якихось гарантії,що людину не повторить знову це та не приховає немає абсолютно

Дитина в нас проблемна ,не така ,як всі коротше кажучи,я також через це в стресі,бо купу всього за день роблю і просто потім валюсь із ніг вечері навіть помитися немає коли інколи,тобто моє життя в двічі складніше стало і тих пір ,до того ж в мене почались якісь неврологічні проблеми ,мене вже пару разів тіпало,як при епілепсії це був жах просто,і сьогодні теж був зрив.

Тобто він звинувачує мене в цьому всюму аргументуючи ,що це мої косяки і це моя реакція на це все така,що у купи людей так само було,а ось одна ти тільки так реагуєш на це все.

З того часу,як ми разом я і набрала в кіло і жахливі проблеми із шкірою маю котрий рік підряд,вже вся в дирках від рубців,одним словом чучело просто

Потайки від нього курю (він не дозволяє,хоча знав,що я курила коли війна почалась)і випиваю хоча я не виглядаю п´яною коли випиваю.

Я дійсно не довіряю цій людину оскільки ловила не раз його на брехні,але зберегти відносини ,що тоді під час вагітності,він це пояснив тим,що не хотів ,щоб я зробила аборт тоді,і вприниці в продовж цього всього часу також це його ініціатива більше.

І вприниці колись залізла в його старий телефон,який був до мене і зараз в нас тут в квартирі лежить і дізналась по смс ,що він неодноразово купував кохання за гроші в різних містах европейських країн,і в місті звідки він родом ,тут в Україні, звісно ,що ще плюс одна фобію в копілочку , якщо бути із ним .

Це все мені настільки важко мені в моєму віці,я часто задумислююсь хоч мені і так соромно за це,якби було моє життя,якби я зробила аборт згаряча тоді і пішла від нього відразу тоді після того,як то дізналась,де що мені не сподобалось і нас би нічого тоді не зв´язувало тоді,але він такий варіант
,що дитини б могло не бути навіть і не розглядав би,а зараз є вже дитина і я мушу це все тягнути в свої молоді роки.

Мене якось так розриваю із середини через це все,морально і духовно,що хочеться навіть собі зашкодити фізичного болю

Вприниці ще суть мого поста в тому,що коли ти ловиш людину на брехні через деякий час,а вона весь цей час себе гарно почувала дивилась тобі щодня в очі та засинала і прокидалась із тобою разом,їла,проводила час,спала ,розмовляла тощо,то це дуже сильний перекос і зневіра тоді.
Попихтю та й годі• 22 сентября 2023
Я вам напишу итог ваших отношений: он найдет другую вагину, которая не выносит ему мозг за прошлое. А вы останетесь сама с проблемным ребенком.
Чеширская кошечка• 22 сентября 2023
О Боги, лікуйте голову, бідний мужик, дивуюся, що він досі від вас не втік.
миссАрфография• 22 сентября 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
Да скатертью дорога, такой проблемный мужик пусть создает проблемы другой женщине.
Автор, вам надо брать себя в руки, сбрасывать вес, заниматься кожей, а там и новую личную жизнь организуете без этих проблем и предисторий
Снідаю авокадо• 22 сентября 2023
Не хочу Вас ні в чому звинувачувати, бо життя у Вас і без мене не вдалося.
Вам би до психолога
Salsa-24da• 22 сентября 2023
У вас серйозні проблеми.
Вам треба лікуватися, автор
Попихтю та й годі• 22 сентября 2023
Ответ длямиссАрфография
Это не яйценосителя проблемы, а у его ещё нынешней бабы. И эти проблемы они потащит в новые отношения. Хотя 99% у нее не будет отношений с нормальным мужиком.
ОноВамнадо• 22 сентября 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Тут якраз жертва чоловік - свят-свят- свят від таких відносин....жіночко вам треба лікуватися
автор Помилуйте мадам • 22 сентября 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
А якщо дитину віддам йому?
Анютины ласки• 22 сентября 2023
Чи буде фінансувати чоловік виховання і реабілітацію вашої дитини в разі розлучення?
Salsa-24da• 22 сентября 2023
А що з дитиною?
Щось серйозне?
Піддається корекції?

Що означає «постійно поряд» ви переслідуєте його дорогою на роботу?
Чеширская кошечка• 22 сентября 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
А якщо дитину віддам йому?
А він захоче? Чи ви на поріг йому підкинете і втечете?
Salsa-24da• 22 сентября 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
А якщо дитину віддам йому?
Це буде хід конем))

Але матері рідко на те зважується.
Salsa-24da• 22 сентября 2023
Ответ дляАнютины ласки
Чого вашої, якщо це і його дитина
Попихтю та й годі• 22 сентября 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
А якщо дитину віддам йому?
И что? А может он ребенка в интернат определит? Или бабу найдет, которая сможет жить и с ним, и с проблемным ребенком. А вы вот алименты будете платить.
Снідаю авокадо• 22 сентября 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
А якщо дитину віддам йому?
Віддавайте
Мандолина Бу• 22 сентября 2023
Автор.От допустим є факт що він вам зрадив.
Які ваші дії?
Salsa-24da• 22 сентября 2023
Ответ дляМандолина Бу
Які ваші дії?
Буде ще пильніше його пильнувати
Анютины ласки• 22 сентября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Чого вашої, якщо це і його дитина
Вашої спільної дитини.
Малая еще та• 22 сентября 2023
А что значит ’вприниці’ ???
Мандолина Бу• 22 сентября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Буде ще пильніше його пильнувати
О! Тобто проблема не в чоловікові як такому.
Проблема в повишеній тривожності автора.
А це проблема клінічного психолога.
Прокачую сідниці• 22 сентября 2023
Он, он, он, он...
А вы где в этом во всём?
Запароленое одеяло• 22 сентября 2023
Единственное, что я вам скажу, это то, что проблемы с головой у вас начались ещё до беременности.
Попихтю та й годі• 22 сентября 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
А якщо дитину віддам йому?
И кстати, никогда не манипулируйте ребенком. К хорошему это не приведет в первую очередь вас.
Запароленое одеяло• 22 сентября 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
Он, он, он, он...
А вы где в этом во всём?
На страже.
Мандолина Бу• 22 сентября 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
Он, он, он, он...
А вы где в этом во всём?
Автор про себе багато написала. В неї не сприйняття свого тіла, сумніви.
Якщо умовний чоловік ( вірний чи ні) піде від неї ( з дитиною чи без) вона не стане щасливою.
Тод ібуде - я така вся не гарна і без чоловіка і без дитини - нащо жити далі
СвітланкаОК• 22 сентября 2023
Авторе, чого ви прагнете загалом у житті і від відносин з чоловіком зокрема?
Малая еще та• 22 сентября 2023
Автор, если по теме, то он никогда не изменится, если раньше позволял себе изменять Вам.
Сколько Вам лет?

Я конечно никогда не смогла бы отдать ребёнка отцу, но если Вы очень молодая, то наверное это лучший вариант.
А о ребёнке будете заботиться и обеспечивать его на расстоянии.
Какой диагноз у ребёнка?
ПростоБелка• 22 сентября 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
так ’порогов’ ни у кого нет. они же на съеме
Бабайко• 22 сентября 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
Вам срочно нужна помощь специалиста, не знаю психолог, а может и психиатр. Я серьезно. У вас ещё нормальный муж, другой бы давно ушел
Бабайко• 22 сентября 2023
Ответ длямиссАрфография
Так а в чем он проблемный?