Помилуйте мадам• 22 сентября 2023
Розсудіть будь ласка, багато тексту
Можливо хтось щось підкаже
Чоловік звинувачує мене в не адекватності,що я завжди хочу бути із ним поруч і дитину нашу також вожу всюди із собою ,я йому кажу ти знаєш через ,що це все в мене, він мені-"це твоя неадекватна реакція,ніякої зради тоді не було так як ми не були в відносинах тоді з тобою"
Передісторія:за час відносин з ним цікавилась чи вприниці він не мав ще з кимось інтиму от саме інтиму він казав,що ні звісно,потім я завагітніла,він запропонував одружитися,але мені було саме принципо ,щоб після мене він нікому не пхав туди ,запропонувала пройди поліграф,його реакція звісно передбачувана була,страх та розгубленість іще погрози все ж за пару годин він зізнався,що інтим був після нашого інтиму з дівчиною ,яка була до мене тут в його зйомній квартирі ,де він жив до мене,і де ми живемо зараз всі разом,і кинула в нього подушкою тоді та сказала,що зроблю аборт тоді,і дійсно за аборт думала десь тиждень два поки термін маленький ще був,але справа в тім ,що це була бажана та запланова вагітность і я так і не на важилась її переривати та і навіщо це було робити.
Потім в мене почалась постійна параноя з тих пір,що чоловік може зрадити і мене обманюють постійно,і вприниці коли зловив іншу людину на такій брехні,то світ вже перевертається з ніг на голову остаточно і якихось гарантії,що людину не повторить знову це та не приховає немає абсолютно
Дитина в нас проблемна ,не така ,як всі коротше кажучи,я також через це в стресі,бо купу всього за день роблю і просто потім валюсь із ніг вечері навіть помитися немає коли інколи,тобто моє життя в двічі складніше стало і тих пір ,до того ж в мене почались якісь неврологічні проблеми ,мене вже пару разів тіпало,як при епілепсії це був жах просто,і сьогодні теж був зрив.
Тобто він звинувачує мене в цьому всюму аргументуючи ,що це мої косяки і це моя реакція на це все така,що у купи людей так само було,а ось одна ти тільки так реагуєш на це все.
З того часу,як ми разом я і набрала в кіло і жахливі проблеми із шкірою маю котрий рік підряд,вже вся в дирках від рубців,одним словом чучело просто
Потайки від нього курю (він не дозволяє,хоча знав,що я курила коли війна почалась)і випиваю хоча я не виглядаю п´яною коли випиваю.
Я дійсно не довіряю цій людину оскільки ловила не раз його на брехні,але зберегти відносини ,що тоді під час вагітності,він це пояснив тим,що не хотів ,щоб я зробила аборт тоді,і вприниці в продовж цього всього часу також це його ініціатива більше.
І вприниці колись залізла в його старий телефон,який був до мене і зараз в нас тут в квартирі лежить і дізналась по смс ,що він неодноразово купував кохання за гроші в різних містах европейських країн,і в місті звідки він родом ,тут в Україні, звісно ,що ще плюс одна фобію в копілочку , якщо бути із ним .
Це все мені настільки важко мені в моєму віці,я часто задумислююсь хоч мені і так соромно за це,якби було моє життя,якби я зробила аборт згаряча тоді і пішла від нього відразу тоді після того,як то дізналась,де що мені не сподобалось і нас би нічого тоді не зв´язувало тоді,але він такий варіант
,що дитини б могло не бути навіть і не розглядав би,а зараз є вже дитина і я мушу це все тягнути в свої молоді роки.
Мене якось так розриваю із середини через це все,морально і духовно,що хочеться навіть собі зашкодити фізичного болю
Вприниці ще суть мого поста в тому,що коли ти ловиш людину на брехні через деякий час,а вона весь цей час себе гарно почувала дивилась тобі щодня в очі та засинала і прокидалась із тобою разом,їла,проводила час,спала ,розмовляла тощо,то це дуже сильний перекос і зневіра тоді.
Пиу!Пиу!• 22 сентября 2023
Слухайте, ну хоч це все виглядає досить нездорово з вашого боку, але я десь розумію, чому це. Ви, мабуть, не відчуваєте себе коханою жінкою в цих відносинах і інтуїтивно знаєте, що він може зраджувати (або й зраджує). Він чоловік певного складу, якщо любитель кохання за гроші купляти. З таким навряд чи принцесою поряд будеш себе почувати.
Розумію все це, оскільки також з таким була поряд і весь час мені підозри не давали спокою. Вони потім справдилися, хоч мене запевняли, що це я надто ревнива. Зараз я з іншим чоловіком, спокійна і впевнена, ревнощів 0 і ніякого бажання перевіряти, щось запитувати чи зʼясовувати, бо я відчуваю себе коханою і бажаною, і це головне, що має бути у відносинах.
Помилуйте мадам
• 22 сентября 2023
Ответ дляКолишня муза
Автор,зараз зробіть передишку в відносинах і займіться собою.
Бо нервова хвороба ваша буде прогресувати,ви ж не лікуєтесь.
І вам світ буде немилий з часом,не то,що ваш чоловік.
Він собі найде не одну ще спокіцну жіночку,яка не шпигує,а ви знищете себе морально.
Йдіть до психіатра місцевого,направлення не треба,жива черга.
Дуже вам наголошую-ви маєте себе полюбити і покращити своє психічне здоров*я!
Але я знаю його,цій жіночці ой як не заздрю
Помилуйте мадам
• 22 сентября 2023
Ответ дляКолишня муза
Так,вона найде іншу причину гризти свою душу
Коли я була студенткою і не була із ним разом,в мене набагато краще та яскравіше життя було навіть без бухла та сигарок і заспокійливого
Колишня муза• 22 сентября 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Боже..чого ви добиваєтесь?
Він же не пес сидіти на ланцюгу?
Мандолина Бу• 22 сентября 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Через що , цікаво
От! Я ж казала шо абьюзер.
Він завжди знайде причину щоб створювати моральне насилля.
Ти сама винувата що я тебе побив, бо ти мене вивела.
Мандолина Бу• 22 сентября 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Не думайте що буде з той жіночко і чоловіком.
Думайте як записатись до косметолога і в спортзал
Помилуйте мадам
• 22 сентября 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Авторе, ще питання - чи допомагає чоловік з доглядом за дитиною? Чи як то кажуть ’самоустранілся’ , як каже дехто з жінок, в котрих чоловіки свистіли що хочуть дітей, а потім такі нєнєнє, тепер не хочуть коли дитина народилась із проблемами по здоров´ю.
Він грає на комп´ютері по вечорам,бо я не випускаю його самого,я роблю весь догляд за дитиною ,він інколи щось незначне допоможе і все
Помилуйте мадам
• 22 сентября 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
Автор, когда он спал с бывшей, в самом начале ваших отношений, когда только начали встречаться или когда уже жили вместе? Я так поняла, что выбили Вы из него это признание, когда Вы были беременны? Секс за деньги тоже, я так понимаю, был до того, как Вы начали серьёзно встречаться?
Коли ми мали інтимні стосунки,не жили тоді разом
Инстагра_мерша• 22 сентября 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
А якщо дитину віддам йому?
Пробуйте, че уж. Может, ребенку с папой будет лучше, чем с вами, и он из проблемного ребенка станет нормальным
Помилуйте мадам
• 22 сентября 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
Так,я вибивала будучи вагітною , здається так,але я не впевнена
Мандолина Бу• 22 сентября 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
А хто ви, в сраку, така щоб не випускати чоловіка на вулицю?
Вибачте за лайку, але то капець!
Помилуйте мадам
• 22 сентября 2023
Ответ дляЗалізна пані
Тобто ви щасливо планували і бажали завагітніти? Як дізнались, вирішили маніпулювати дитиною і перевіряти всіх на брехливість? Це можна було зробити до моменту планування? Ви народили дитину в умовах нестабільного психічного стану, тривожності, дратівливості і тепер звинувачуєте всіх довкола?
А ви читати вмієте?
Помилуйте мадам
• 22 сентября 2023
Ответ дляЗалізна пані
І так він винен,бо я хотіла на аборт,він не дозволив
Мандолина Бу• 22 сентября 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
А він вас перевіряє на поліграфі чи нишпорити ви в його особистих речах?
Помилуйте мадам
• 22 сентября 2023
Ответ длямладокошкина
автор подала хорошую идею - нужно домашний полиграф завести
и чуть что - мужа на тестування
смотрел порно?
дрочил в туалете думая о других бабах?
яжирная?
есть заначка?
флиртуешь с начальницей?
а ты не гей часом?
и чуть что - мужа на тестування
смотрел порно?
дрочил в туалете думая о других бабах?
яжирная?
есть заначка?
флиртуешь с начальницей?
а ты не гей часом?
Він дорого коштує і треба навчатися,щоб стати поліграфологом,або працювати в поліції
Мандолина Бу• 22 сентября 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Ви брешетене дозволив це якби він прикував до батареї
За ким я буду?• 22 сентября 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Так может он тогда ещё и не определился, с кем хочет быть... Я когда поняла, что парень мне не подходит, начала встречаться с другим, потом ушла от первого, когда поняла, что второй тот, кто мне нужен. Мне кажется Вы себя накручиваете. И своими подозрениями мучаете себя и мужа.
Инстагра_мерша• 22 сентября 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Якщо розійдемось то дитина з ним буде
Ну слава богу, у ребенка будет шанс вырасти в нормальной психологической атмосфере
Помилуйте мадам
• 22 сентября 2023
Ответ дляМандолина Бу
В інтернат віддайте, та й все потому. будете платити якісь аліменти.
В інтернеті таким дітям не займаються, навіщо це?
Яйцеголовая• 22 сентября 2023
Ну ось дивіться, ви йому не довіряєте. А він вам може довіряти? Ви таємно палите, випиваєте...
В ваших відношеннях взагалі немає довіри. І проблема виникла не після його признання. Якби мене позвали на поліграф, це мене б дуже образило навіть за умови кристальної чесності. Тобто ви йому не довіряли з самого початку.
Взагалі, у ваших відносин в тому вигляді, що є зараз, немає майбутнього.
Помилуйте мадам
• 22 сентября 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
Як ви до цього дійшли?
Мандолина Бу• 22 сентября 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Займаються. Встановіть інвалідність і віддавайте
Залізна пані• 22 сентября 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Яйцеголовая• 22 сентября 2023
І стосовно вагітності та аборту. Ви планували вагітність. Нащо було вибивати тоді якісь признання? Якщо ви хотіли знати правду і це було принципово, то спочатку правда, потім вагітність. Якщо планували вагітність, не знаючи точно правди, то не потрібно було взагалі це починати
Якщо вже залишилися з ним та народили дитину, то були готові пробачити. Якщо не були готові, то потрібно було розривати відношення одразу.
Organic• 22 сентября 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Ви ще загадайте похід у Лунапарк в дитинстві
Organic• 22 сентября 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Капець, як це ’не випускаю його самого’? Рабство в нашій країні заборонене.
Яйцеголовая• 22 сентября 2023
У вас явні психологічні проблеми. У кожної людини має бути власний простір. Ви не можете все робити разом з чоловіком. Якщо хочете зберегти відносини, потрібно працювати над своїми проблемами в першу чергу, вчитися довіряти один одному.
Помилуйте мадам
• 22 сентября 2023
Ответ дляМандолина Бу
Навіщо косметолог та спортзал?
Чистку вмію і сама робити,косметолог нічого чудодійного мені не зробить
Спортом можу і в квартирі позайматися , зазвичай раз не хочу серед людей бути ,на мене і так дивляться,бо страшна та некрасива в свої молоді роки
Помилуйте мадам
• 22 сентября 2023
Ответ дляМандолина Бу
Мені неможна було,бо я вагітна тоді була