Щось не спиться• 22 сентября 2023
Швидко накачати попу
Можливо, хтось поділиться своїми вправами, які реально дієві. На ютубі купа занять для сідниць, але вони всі такі різні, тому хочу обрати найефективніші. Схудла на багато кг і виявилося, що в мене взагалі нема попи 😩, просто жах як виглядає
А що таке?• 22 сентября 2023
я когда хожу в туалет в офисе, приседаю там 20-30 раз, несколько раз в день
Бавовна• 22 сентября 2023
Потрібно з вагою займатися. І правильно виконувати .Ідіть в зал, беріть тренера і починайте.
Щось не спиться
• 22 сентября 2023
Ответ дляА що таке?
Вам допомагає підкачати? Чи ви просто для фізичного навантаження?
Та_шо_ж_таке• 22 сентября 2023
нужно делать выпады, приседы, мертвую становую тягу и ягодичный мостик с весом и постепенно увеличивать вес.
Щось не спиться
• 22 сентября 2023
Ответ дляБавовна
Така робота, що і в той зал нема коли ходити. Хіба що на вихідних, але ж того мало.
Щось не спиться
• 22 сентября 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Занотувала) Буду розбиратися що то таке
Та_шо_ж_таке• 22 сентября 2023
Ответ дляЩось не спиться
Занотувала) Буду розбиратися що то таке
+ употреблять достаточно белковой пищи)
Клин_Кляйн• 22 сентября 2023
Стаєте, вибачте, раком, і піднімаєте кожну ногу, зігнуту в коліні вверх. По 20-25 раз кожну ногу 3-4 підходи. Але вірно написали, що краще з додатковою вагою займатися. Тому ідіть в зал і хоча б 3-4 тренування з інструктором
Оно само купилось• 22 сентября 2023
Купите разборные гантели и резинку. С гантелями делайте базовые упражнения по 3-4 подхода, в конце тренировки изолированные упражнения с резинкой. Гантели для начала хотя бы 4 кг.
Щось не спиться
• 22 сентября 2023
Ответ дляОно само купилось
Дякую, як раз маю такі
Клин_Кляйн• 22 сентября 2023
Ответ дляЩось не спиться
Сходіть декілька разів в суботу, але з інструктором. Розкажіть йому, що вам потрібні домашні вправи. Я так і робила свого часу. Тренер розписав програму для домашніх вправ
А що таке?• 22 сентября 2023
Ответ дляЩось не спиться
прям накачать помогут веса с прогрессией постоянной, приседания без веса держат мышцы в тонусе
Домашня Зюзя• 22 сентября 2023
Краще займайтеся з тренером і не чекайте швидкого результату. Все це режим та робота. Не буде такого, що Ви за тиждень вже з попою мрії)
Автопортрет нурофена• 22 сентября 2023
Насколько быстро вы себе это представляете? Неделя, месяц, два? Просто интересно как скоро представлении накачается отвисшая попа)))
Fancy Love• 22 сентября 2023
Накачати чи привести м´язи в тонус? Це різні речі. Накачати - збільшити кількість м´язової тканини. А для цього потрібно працювати зі всім тілом, а не тільки з однією групою м´язів. Як саме накачати/привести в тонус - справа індивідуальна. Те, що комусь дає ефект на сідничні, може вам накачати ноги, наприклад. Ну і ідеальна техніка, звісно, щоб не травмуватися. Все це - питання до кваліфікованого спеціаліста.
Щось не спиться
• 22 сентября 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Так, я розумію
Щось не спиться
• 22 сентября 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
До літа)
Бавовна• 22 сентября 2023
Ответ дляЩось не спиться
Тоді робити самостійно дома. Подивіться Анну Куркуріну, у неї є марафони, та і просто ролики з вправами.