КАПСЛОЧНИЦА• 22 сентября 2023

лоферы брать?

Проголосуйте, пожалуйста, такие лоферы актуальны или искать другую модель.
Результат:
вже голосів: 71
59 (83.1%) Искать другие
12 (16.9%) Брать
Тролю як можу• 22 сентября 2023
Жесть

Оябунчик• 22 сентября 2023
А мені підкажіть де ті лофери вибирати? Взагалі незнаю. Бачила лише одну модель в Зарі і все
мистерЛяпсус• 22 сентября 2023
Они удобные? Такое впечатление, что в них даже стоять больно.
автор КАПСЛОЧНИЦА • 22 сентября 2023
Ответ дляТролю як можу
Жесть
😁 можете показать актуальную модель. У меня такой обуви не было, все кроссовки.
автор КАПСЛОЧНИЦА • 22 сентября 2023
Ответ длямистерЛяпсус
Очень удобные и мягкие.
Невгамовна Бу• 22 сентября 2023
Не
автор КАПСЛОЧНИЦА • 22 сентября 2023
Ответ дляОябунчик
Я бачила в інтернеті у багатьох брендів лофери. А ці побачила вживу, дуже зручні, це dkny, але зовсім не орієнтуюсь в них, яка модель актуальна, яка ні…

Штора с кисточкой• 22 сентября 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Очень удобные и мягкие.
Якщо зручні то беріть. У мене були той рік такі зара, два раза взула і викинула бо вони дубові і важкі були(
Тролю як можу• 22 сентября 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Ось. Ваші виглядають як обрубки на ногах
Розумна Губка• 22 сентября 2023
В мене массімо такого типу, але я спеціально шукала товсту підошву, щоб восени довго носити. Але в мене ще є класичні на тоненькій підошві. Так з ними все ок, якщо зручні. А ви дивіться, що ви від них хочете
автор КАПСЛОЧНИЦА • 22 сентября 2023
Ответ дляТролю як можу
Дякую! Я ще такі міряла. Ці краще?
Тролю як можу• 22 сентября 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Дякую! Я ще такі міряла. Ці краще?
Вони виглядають гарно і сучасно, не уродують ногу
Покорительная• 22 сентября 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Дякую! Я ще такі міряла. Ці краще?
кращі.
ті як галоші блищать.
Домашка• 22 сентября 2023
Автор вы у кого спрашиваете 🤯вы здесь фото видели в чем одеты ??? 🤦‍♀️
Розумна Губка• 22 сентября 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Дякую! Я ще такі міряла. Ці краще?
Вони різні, ці ви носитиме до першого мінімального похолодання
Розумна Губка• 22 сентября 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Дякую! Я ще такі міряла. Ці краще?
Перші кращі, у вас же маленький розмір ось і все.
Заставляличка• 22 сентября 2023
А на мою думку вам не личить ні перше ні друге фото, це без образ, просто можна знайти іншого типу не спортивне взуття якщо у вас така задача
Друге фото краще ніж перше, може просто сильно витягнулось тому не дуже подобається, можливо в житті краще
автор КАПСЛОЧНИЦА • 22 сентября 2023
Ответ дляЗаставляличка
Дякую! Можливо мені дійсно краще пошукати іншу модель взуття.
Щось не спиться• 22 сентября 2023
Ответ дляТролю як можу
кошмар какой