Попали? Ай
‼️Уламки після ракетного удару по штабу Чорноморського флоту розкидані на сотні метрів, до місця ЧП їде велика кількість швидких - пишуть рашаЗМІ.
Второй
Бахчисарай, Крим.
Приліт у військову частину.
Ну вот и план - демилитаризация Крыма и выход на переговоры с сильной позицией
Второй
Бахчисарай, Крим.
Приліт у військову частину.
Vik_tori07• 22 сентября 2023
Ответ дляNat-li
А вы?
Ваше местонахождение можно узнать?
Нет. Зачем вам это?
Vik_tori07• 22 сентября 2023
Ответ дляnenatasha
сбу прийде в гості
Ммм. Свобода слова она такая))
Vik_tori07• 22 сентября 2023
Ответ дляnenatasha
а роднуліка твого твоя расєюшка відправить сама знаєш куди
Куди?
Ответ дляПодрысь
быстро все было после тревоги, почти как с Амстором. С парка можно не успеть добежать до укрытия. И да, многие не реагируют, немного расслабленные ((
Немного расслабленные?совсем не реагируют, гуляют где гуляли. К сожалению, безопасность не приоритет
Кайдашева дочка• 22 сентября 2023
Ответ дляVik_tori07
Я вас не оскорбляла
Вы меня оскорбили своей выдуманной простотой.Вы наверное из этих,орков?То я вас тогда не осклрбила ,а комплимент сделала:)))
🍁 Видання The Washington Post підтвердило передачу ракет ATACMS Україні. А The New York Times стверджує, що ці ракети будуть оснащені касетною, а не одиночною боєголовкою. У свою чергу Bild пише, що рішення про постачання ракет ATACMS може вплинути і на уряд Німеччини, в якому вже довгий час сперечаються про можливість передати ЗСУ крилаті ракети Taurus.
🤷♂️
Це я знову на шарпа підписалася.
🤷♂️
Це я знову на шарпа підписалася.
МАМА НИКИТКИ-2• 22 сентября 2023
Дівчата, хто прискіпливо відстежує новини, це правда? Нам дають атакамс? А американській пресі мовчать. Зато наші телеграмканали вкриваються від цієї новини