Так точно!• Изменено 27 февраля в 21:24

Тепер ще й від куль ховатись

Сьогодні очікується до 200 БпЛА в повітряному просторі України, ворог запустив дрони вже з 6 напрямків, — монітори.

P.S. УВАГА!

БЕЗПЕЧНИЙ РЕГІОН!

Вишня, КИЇВ-СВЯТ - обережно сьогодні.

ВИ ПАМ´ЯТАЄТЕ ПРАВИЛО?

ЧУЮ ЖУЖИТЬ - НЕГАЙНО БІЖУ В ДВІ СТІНИ!
Пишу я, чи не пишу- жужить - сховалися!

А ще, треба ховатися не тільки від шахедів, не тільки від уламків, а й від куль ППО МВГ.

Поясню. Хлопці з кулеметів, стріляють по шахедам в небо.
Є кулі, котрі не влучили і вони летять, летять вверх, а потім втрачають швидкість і починають з висоти декілька кілометрів, падати вниз.
Уявіть, що буде, якщо шматок металу, тобто куля, скинута з висоти пару км, впаде вам на голову?
Зрозуміли?

ТОМУ ПРАВИЛО- ПОЧУЛИ ЩО ГУДИТЬ, ПОЧУЛИ ЩО СТРІЛЯЮТЬ - ВЗЯЛИ ДІТОК І ЗАХОВАЛИСЯ!
Було б де ховатись.

Бляха, кожну ніч....

Однокласниця показувала відео, як кричала та жінка журналістка, що позавчора згоріла у власному домі. Люди хотіли якось помогти, збіглися. А забори такі, що не перелізти
ПростоБелка• 27 февраля в 21:26
Думаете, этого еще кто-то не знает?
автор Так точно! • 27 февраля в 21:27
Ответ дляПростоБелка
Думаете, этого еще кто-то не знает?
Я про кулі вперше чую
Харчовий тріль• 27 февраля в 21:28
Кули, мля! Ложитесь спать, куля в квартиру никак не попадет
Бува і таке• 27 февраля в 21:29
Значит хлопцям треба просто перестать стрелять.
Или пусть в тылу сачками ловят мужчиночки
Ol-a• 27 февраля в 21:29
А я ни в одном адекватном мониторинговом канале не вижу информации о 200 шахедах . Зачем нагнетать на ночь, повысить градус тревожности?
Джем Шакіри• 27 февраля в 21:30
У нас чоловіки лазили на дах дому( 9-поверхівка),щось там ремонтували. Сказали весь дах посічений ціми кулями. То для нас це не новина. Суми
автор Так точно! • 27 февраля в 21:30
Ответ дляOl-a
Вже в кількох написали
автор Так точно! • 27 февраля в 21:30
Ответ дляБува і таке
Удалено администрацией...
Поторописька• 27 февраля в 21:31
Ответ дляOl-a
Без шуток, шахеди кожну ніч більше сотні. Над нами регулярно 3-5. Але того хватає на всю ніч
Кондуктор троллейбуса• 27 февраля в 21:31
Ответ дляХарчовий тріль
Постили ж пару дней назад, но непонятно в частный дом или квартиру.
Джем Шакіри• 27 февраля в 21:32
Ответ дляХарчовий тріль
В квартиру не попаде,а в другий поверх приватного будинку з легкістю. Дах пробиває.
ТайТаке• 27 февраля в 21:32
Ответ дляХарчовий тріль
Чого таке зле?
ТайТаке• 27 февраля в 21:32
Ответ дляOl-a
что для вас адекватн ый?
автор Так точно! • 27 февраля в 21:32
Ответ дляДжем Шакіри
Удалено администрацией...
ЛеньГуглить_правда• 27 февраля в 21:33
этот безпечный регион может с ума свести, у меня мама на него подписана, там информацию подают ’страшно’
Хочу на Балі• 27 февраля в 21:34
🤬БпЛА летять з 6 точок: вночі над Україною очікується більше 150 дронів, – монітори.

русня вже масовано атакувала передмістя Харкова, є поранені.

ТРУХА⚡️Хмельницький | Надіслати новину
автор Так точно! • 27 февраля в 21:34
Ответ дляЛеньГуглить_правда
А то все так так радужно, да?
Бува і таке• 27 февраля в 21:34
Ответ дляДжем Шакіри
На третьем году войны? Чего ж раньше и по сей день нет ни фото, ничего про это
ЛеньГуглить_правда• 27 февраля в 21:35
Ответ дляOl-a
это стиль безпечного регіона, чтоб людей заставлять паниковать сильно
Джем Шакіри• 27 февраля в 21:35
Ответ дляБува і таке
Куча фото. Значить не в тому регіоні живете.
Харчовий тріль• 27 февраля в 21:36
И земля наткнется на небесную ось! Ось!
Ol-a• 27 февраля в 21:36
Ответ дляТайТаке
что для вас адекватн ый?
Тот, который не пишет не проверенную инфо.
ТайТаке• 27 февраля в 21:37
Ответ дляOl-a
Логика железная.
Я так понимаю ,автор дала инфо с местного паблика. Знаю с какого. Там всегда норм инфо.
Леди_в_ночи• 27 февраля в 21:38
Про кулі такий брєд
Ol-a• 27 февраля в 21:39
Ответ дляЛеньГуглить_правда
И Трухи(выше уже кинули). Больших помоек не найти. Отписалась, когда поняла, что ради хайпа идут на все.
Бува і таке• 27 февраля в 21:39
Ответ дляДжем Шакіри
Покажите или дайте ссылку, что от пули против шахеда пострадал человек
Леди_в_ночи• 27 февраля в 21:41
Зараз Велика загроза:

Полтава місто та район
Миргород місто та район
Лубни місто та район
Ніжин та район
Також Чернігів ’може бути доворот’ уважно.
Харків також уважно
Сумщина ’Конотоп-Ромни-Шостка-Лебедин’
1х може на Прилуки піти
1х на Київщину через 20 хв.
інші поки тихо
Аноним_Русалка• 27 февраля в 21:41
Я щось не розумію то ж наче вже про закінчення війни говорять, а вони су#ки не зупиняються.
Цветов Мне срочно• 27 февраля в 21:41
Ответ дляБува і таке
Вы серьйозно ,?
Червона рута• 27 февраля в 21:41
Ответ дляХарчовий тріль
Збивають у межах міста. Вже фото постили. На верхні поверхи - запросто.