Мошей ницца• 22 сентября 2023
наскільки дорогі у вас парфуми?
подруга накупила 10 флаконів на тисячу гривень. і це не пробники, а повноцінні флакони. я взагалі не користувалась досі парфумами, але сумніваюсь що оте що вона купила справді якісний продукт..
Репетиторша• 22 сентября 2023
А що це в неї за парфуми такі дешеві? Я б теж за 100 грн купила якби хороші. Зараз немає жодного
Протру пилюку• 22 сентября 2023
А що можна нормального придбати на 1000 грн 10 шт? Це 100 грн флакон , та ну . Краще один купити.
Протру пилюку• 22 сентября 2023
Ответ дляТочноБудет
Зараз навіть 10 флаконів ейвона на 1000грн не купиш
Так, в Ейвон один парфум зараз грн 400-500)))
Мошей ницца
• 22 сентября 2023
Ответ дляpersonality
Кошмар, уявляю як воно штиняє🫠🤢
та отож і я про те...
ТочноБудет• 22 сентября 2023
Ответ дляПротру пилюку
А от що зараз по 100 грн можна купити, це вже ну дууууже цікаво)
Прибираю щодня• 22 сентября 2023
50-100 долларов за 50 мл. Из бюджетных есть Елизабер Арден Грин ти, и Кельвин Кляйн в дьютике за 20 евро нравяться, но не очень стойкие
Сама не знаю• 22 сентября 2023
У мене є різні. І досить багато. Є люкс, є ніша.
Беру на пробу багато чого, вже давно беру на розпив.
З останнього essential parfums, ліс та інжир, здається
Чемна панночка• 22 сентября 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Щось мені підказує що це у вас рекламка
Ага) Одна моя подруга... (с)
Трахтибидох• 22 сентября 2023
в мене самий дорогий Тіфані за 120 дол., інші скромніші, але куплені давно, від 1500 грн за 30 мл і вище.
Пацаааааааан• 22 сентября 2023
Уххх, розкажу. Купила тепер 2 повноцінні флакони на 400 грн, спробувати. Фігня повна, вийшла з під´їзду і вже не чути. Краще вже зару якусь купити)
Мошей ницца
• 22 сентября 2023
Ответ дляЧемна панночка
Вы так быстро спалились
та не реклама.
там реально дуже дешеві, а я зараз в інсті пробники 5штук по 3мл - 400грн. і тут така різниця...вражаюче. думаю взяти цей набір але 3мл це я навіть не знаю..чайна ложка?
Ждун с Нибиру• 22 сентября 2023
Ответ дляЧемна панночка
Ага) Одна моя подруга... (с)
’я взагалі не користувалась досі парфумами’
Ms. Откровенность• 22 сентября 2023
В мене Кароліна Ерера і Том Форд, купляв чоловік , тому ціни знаю лиш приблизно
Железобетон• 22 сентября 2023
У меня 50 мл стоят 4 тыс. не думаю, что за 100 грн будут прям такие же точно…
Калинові вуста• 22 сентября 2023
У мене є багатенько різних ароматів, повних флаконів не багато, а от мініатюр, пробників, на розлив багато, це елітна і нішева парфумерія.
Мошей ницца
• 22 сентября 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
я про різницю вартості. бо 5 пробників по 3мл коштують 400грн. а це дуже мало..і я думаю чи варто взяти спробувати ці пробники..бо різниця вартості відчутна.
Безсовісна кума• 22 сентября 2023
Каролина херейра 3500 и молекула 09 по-моему за 5000 брала в прошлом году
Ждун с Нибиру• 22 сентября 2023
Ответ дляМошей ницца
То хіба виробник підроблених парфумів за 100 грн робить пробники?
Мошей ницца
• 22 сентября 2023
Ответ дляБезсовісна кума
ого..парфуми за 5к то вже звісно Статус Королеви)