Бабка_в_кедах• 22 сентября 2023

Можно ли сделать сырники из уже немного воняющего творога?

А поговорить?• 22 сентября 2023
можно - вонючие)
Мольфарочка• 22 сентября 2023
Вонять будут
БальзаковскийВозраст• 22 сентября 2023
Нужно
Леопардові панчохи• 22 сентября 2023
Для кого?
Можу брикнути• 22 сентября 2023
Если вы такое едите то делайте
Боневтікла• 22 сентября 2023
Это экономность или ...? Напуркуа?
пьЯНА• 22 сентября 2023
Його треба залити свіжим молоком, щоб постояв пару годин. Але якщо сильно завонявся(буває, що в пакеті), то не спасе. Недавно робила з перекисшого творога і картопляного пюре оладки, то на диво смачні вийшли, я для смаку ще зелені кропу добавила
ДолькиКабана• 22 сентября 2023
Віддайте вуличним тваринам.
Вбигудях• 22 сентября 2023
Ответ дляДолькиКабана
Віддайте вуличним тваринам.
Щоб вони прокєкались?)))
Чарочка діда• 22 сентября 2023
Сладкие будут норм. Солёные не уверена
Или кексы можно

Alexsandra• 22 сентября 2023
Ответ дляпьЯНА
А як ви готуєте оладки? Вперше чую. Но думаю смачне поєднання.
дамаАмстердама• 22 сентября 2023
Ужас. Выбросить. Можно отравиться. Это молочный продукт. Потом на лечение уйдет больше.
ДолькиКабана• 22 сентября 2023
Ответ дляВбигудях
Щоб вони прокєкались?)))
Вони загартовані. Навіть зіпсована їжа краща, ніж смерть від голоду...
Marie-Antoinette2• 22 сентября 2023
Не раджу
В мене сусідка не сповна розуму нагодувала дитину і себе таким творогом, потім у лікарні обом промивання робили
Хлопаю ресницами• 22 сентября 2023
Ответ дляMarie-Antoinette2
Не раджу
Да ничего не будет от такого творога, если его перепечь: те же сырники, кексы, запеканка...
Пекельнi Борошна• 22 сентября 2023
Автор, я сегодня выкинула такой творог. Не решилась рисковать
пьЯНА• 22 сентября 2023
Ответ дляAlexsandra
Класно, і так просто, і з сметаною, і до супу теж. Змішую творог,яйце в пюре картопляне, собою, трохи муки, формую, як сирники. Обжарюю. Все. Колись зробила, бо було трохи творога(ми сир називаємо його) і трохи пюре, ні туди, сюди. А вийшло просто супер. Тепер роблю таке дітям і чоловіку,люблять. Як і просто картопляне пюре з додаванням гарбуза, скільки хочете, я кладу до 30% від картоплі, або скільки є в холодильнику
Масяня Я• 22 сентября 2023
Ответ дляДолькиКабана
Віддайте вуличним тваринам.
Щоб вони отруїлися та страждали?
Хлопаю ресницами• 22 сентября 2023
Ответ дляпьЯНА
Спасибо за идею, попробую! Кстати, можно к пюре добавить вареное мясо, прокрученное через мясорубку, и тоже - яйцо, немного муки. Также вкусно👍
ДолькиКабана• 22 сентября 2023
Ответ дляМасяня Я
Щоб вони отруїлися та страждали?
У них резистентність шлунку трошки інша, ніж в людей. Собака може без жодних шкідливих наслідків для себе з´їсти м´ясо трьох денної давнини. Ви не знали?
Пліткарка• 22 сентября 2023
Сделать можно. Есть нельзя.
Масяня Я• 22 сентября 2023
Ответ дляДолькиКабана
Мій собака від мʼяса з душком мав послаблення стулу.Птахам -воронам та ін може нічого й не буде.А собакам та котам не дала би.
Неробименінерви• 22 сентября 2023
Я робила. Ну коли трішки запах, не з завоняного геть. Ванільку додавала і запах приємний був
пьЯНА• 22 сентября 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
І Вам дякую, теж спробую, я б не придумала варене м´ясо. Але я не користуюся м´ясорубкою ніколи, не люблю, тільки блендером.
ДолькиКабана• 22 сентября 2023
Ответ дляМасяня Я
Ваш собака безпритульний?
бЭйбА• 22 сентября 2023
Я зіпсовану їжу спокійно викидаю, здоров´я важливіше, ніж гроші страчені на ту їжу. Звичайно стараюся, щоб не псулася, але буває
Хлопаю ресницами• 22 сентября 2023
Ответ дляпьЯНА
Блендер сделает кашу. Возможно, у вас блендер, как измельчитель, тогда норм
Хлопаю ресницами• 22 сентября 2023
Ответ дляДолькиКабана
Именно так. Собакам можно. Котам категорически нет.
Масяня Я• 22 сентября 2023
Ответ дляДолькиКабана
Ваш собака безпритульний?
При чому тут який собака.Автор собі зробить сирники.сир пройде термообробку та буде норм.Я не даю безпритульним тваринам те.що може нашкодити.
ДолькиКабана• 22 сентября 2023
Ответ дляМасяня Я
Зіпсований кисломолочний сир після термообробки буде абсолютно безпечним, серйозно? Чудово, що ви виявляєте піклування про тварин. Але при цьому радити автору готувати з тухлого сиру для родини і дітей -- тут уже не знаю, що можна сказати.