Бабка_в_кедах• 22 сентября 2023
Можно ли сделать сырники из уже немного воняющего творога?
Масяня Я• 22 сентября 2023
Ответ дляДолькиКабана
Зіпсований кисломолочний сир після термообробки буде абсолютно безпечним, серйозно? Чудово, що ви виявляєте піклування про тварин. Але при цьому радити автору готувати з тухлого сиру для родини і дітей -- тут уже не знаю, що можна сказати.
Зіпсований дивлячись на скільки.Я не думаю,що автор сир з пліснявою збирається готувати.І сама готувала такий,всі живі.Для мене немає різниці людина чи собака.
ДолькиКабана• 22 сентября 2023
Ответ дляМасяня Я
Ну людина пише, що сир ’воняє’. Ви кажете, що тваринам не можна, а дітям, наприклад, -- норм?
Сусідка знизу• 22 сентября 2023
Нет, это перевод продуктов. я однажды спросоня случайно добавила пачку завонявшего творога к еще 2 на сырники. Приготовила на завтрак. Все пошло в мусор, жаль кучу времени и продуктов.
Бабка_в_кедах
• 23 сентября 2023
Кароче, сирники справді воняли і я викинула їх) всім дякую)