Туся муся• 22 сентября 2023

Вес при беременности

Сколько кг вы набрали за беременность? При этом ели все что хотели/придерживались/старались не есть вечером?
И сколько потеряли сразу после родов? Как долго потом приходили в норму?
Свекруня• 22 сентября 2023
Похудела на 18 кг, был гестационный диабет, строго придерживалась диеты. Но уже 5 месяцев гв 7 из них вернулись

Я таке знаю• 22 сентября 2023
10 кг набрала, обжорством не занималась, ела как всегда. До беременности вес 52, рожала с 62, в первый месяц после родов весила 55-56, на ГВ худела до 48. Потом снова набрала
ЯкаКраля• 22 сентября 2023
9 кг в первую и 10 кг во вторую ограничивала в сладком и булках из роддома вышла в со своим обычным весом
Вчителька з мікрорайону• 22 сентября 2023
5, 5 кг обидва рази. При чому сама не мілка, вагітніла з вагою 65 кг. Через пару тижнів своїх 65 і мала.
Діти маленькі, їла без апетиту, не було бажання. Легке підташнювання постійно.
Дівчатам в пологовому на зберігання на останньому місяці з крупним плодом лікар не рекомендувала навіть яблук багато їсти, бо там глюкоза, щоб не розгодовувати плід. Не кажучи про всякий калорійний мусор
Сусановна• 22 сентября 2023
Все уходило в течении одного года.
Изначальный вес 48-50 до родов, рост 168
Майданщица• 22 сентября 2023
+27, +13, +18
В норму поверталась півроку щоразу
Веккy• 22 сентября 2023
Была 50.
Набрала 15 кг
Шла рожать 65 кг
Скинула сразу после родов 10
А 5 так и остались во мне .
И уже 10 лет не хотят уходить.
Нашли в капусте• 22 сентября 2023
Набрала в первую беременность 22 кг, во вторую 24 (вес до беременностей 48 кг).
Из роддома вышла 55 и 60 кг, через три месяца была уже 50. Но потом во втором декрете разъелась до 65 кг и в 40 лет почти год их сбрасывала до 50 кг.
Не худа ні разу• 22 сентября 2023
Норму +10-12кг. С роддома вышла+3кг. Которые ушли сразу после ГВ. Ела все подряд:) сколько влезет и хочется..

Білка в колесі• 22 сентября 2023
За всю беременность я набрала менее 10 кг. Ела все, что хотела. Сколько я весила после родов - не знаю. В послеродовом отделении не было весов. У меня дома их тоже не было
вАлнуюся сильнА• 22 сентября 2023
Перша вагітність набрала 22 кг(ставала на облік 60 кг, перед пологами була 82, через добу після пологів 72 кг. Через рік повернулася в свою вагу. Другі і треті пологи менше набирала, 18 і 16 кг. Їла все. Кормила всіх дітей до року і 2 місяців.
Ухахайкина• 22 сентября 2023
Набрала 25 і 23, їла, що хотіла, після пологів вага повернулася до звичайної
автор Туся муся • 22 сентября 2023
Спасибо девочки.
Сиджу тихенько• 22 сентября 2023
30кг набрала, не скажу що їла все підряд, але фізична активність суттєво зменшилась. до вагітності тренування 4-5 разів на тиждень були, а під час вагітності обмежена активність взагалі через загрозу викидня
плюс гіпотеріоз зʼявився
і ще багатоводдя було.
і симфізит, що я ні з ліжка встати не могла ні труси вдягнути, ледь ходила.
просто величезне пузо було
після пологів кілограм 15 точно одразу пішло і протягом наступних двох тижнів ще мінус 7.
Чорнобаївка• 22 сентября 2023
15 кг, але в мене дитина 4300 народилася. 9 кг зразу після родів пішло, з іншими кг боролася аж до кінця декрету. Вийшла на роботу і попрощалася з ними
автор Туся муся • 22 сентября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Ви самі родили такого богатиря?)
Чорнобаївка• 22 сентября 2023
Ответ дляТуся муся
Ви самі родили такого богатиря?)
Так. Видавлювали плюс епізіотомія
автор Туся муся • 22 сентября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Так. Видавлювали плюс епізіотомія
З дитинкою все добре?
Чорнобаївка• 22 сентября 2023
Ответ дляТуся муся
З дитинкою все добре?
Так, слава богу

Болтушка Му• 22 сентября 2023
Набрала 22 кг, после родов скинула 14 кг. Остальные 8 кг никак не могу сбросить уже 9 месяцев. При этом грудная клетка стала больше, делала замеры под грудью.
автор Туся муся • 22 сентября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Так, слава богу
🙏Слава Богу
Мені кажуть, що теж крупний плід, думаю як краще природньо чи кесарів розтин?
Ви як би зробили?
Чорнобаївка• 22 сентября 2023
Ответ дляТуся муся
🙏Слава Богу
Ви як би зробили?
Я просила кесарів розтин, бо в мене міопія високого ступеню -8,5. Але пустили саму народжувати, сказали немає показань. Важко сказати, що краще. Краще запитати в кого був і кесарів розтин і природні пологи, тоді можна порівняти. В мене була полосна операція до пологів з шрамом на животі як при кесаревому розтині. Також не цукор, як воно все заживало. Через місяць ледве в себе прийшла
автор Туся муся • 22 сентября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
😫😫😫не знаю
В жінки брата був кесарів, важко було.
Але розірватися теж не хочеться
Як ви після таких розривів відійшли??
Счастье_же_вот_оно• 22 сентября 2023
Пи беременности набирала 9 кг. Дети разного веса рождались от 3400 до 4400. С роддома может с двумя дородовыми кг выходила, не помню точно. Живот на вторые сутки после родов уже не видно. Из всего, на чем отразилось материнство это грудь) есть небольшие растяжки и после длительного гв имею тряпочки))) буду делать пластику после окончания войны
автор Туся муся • 22 сентября 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Сами родили 4400?
Чорнобаївка• 22 сентября 2023
Ответ дляТуся муся
😫😫😫не знаю
В жінки брата був кесарів, важко було.
Але розірватися теж не хочеться
Як ви після таких розривів відійшли??
Эпізіо роблять ще до того, як ви порветесь. Лікарям так зашивати легче. Це все індивідуально переноситься. Мені було важко, але я біль взагалі не можу переносити, з епідуралкою народжувала. А хтось зразу після пологів пурхає метеликом
автор Туся муся • 22 сентября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Мені нажаль епідуралку не можна((
Счастье_же_вот_оно• 22 сентября 2023
Ответ дляТуся муся
Сами родили 4400?
Да, быстро и без разрывов) хотя говорили таз узкий. Но схваток не чувствовала, приехала в родом с 8 см. А последние роды вообще по ктг фигачат максимальные схватки, а я лежу с мужем разговариваю) но первые роды я конечно 30 часиков со схватками за все последующие разы наверное промучалась)))
автор Туся муся • 22 сентября 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
А как так у вас получилось, удивительно🤗
Счастье_же_вот_оно• 22 сентября 2023
Ответ дляТуся муся
Не представляю)