Ласковая_львица• Изменено 23 сентября 2023

Хочу джинси палаццо, або вайд лег?

Де подивитися на пишні форми? Хочу, щоб вільні були максимально в стегнах. Міряла в багатьох магазинах, не влізла, або дуже тісні.
Скоро_вчера• 23 сентября 2023
Зачем палаццо на пышные формы? Чтоб выглядеть как прямоугольник?
Барабан для дорослих• 23 сентября 2023
Ответ дляСкоро_вчера
Бо звучит красиво😅😅😅
Ну шо не так?• 23 сентября 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Бо звучит красиво😅😅😅
100% так))
фрау Гітта• 23 сентября 2023
Мене от цікавить, хто ці палаццо носить. Всі магазини ними завалені, а на вулицях не бачу в них нікого. Центр Київа, де можна побачити все різноманіття одягу і стилів. Ніц немає такого щоб багато дівчат були в тих палаццо.
Барабан для дорослих• 23 сентября 2023
Автор, по теме: загляньте в мужской отдел и купите классику, куда в бедрах пролезете и будет вам ’вайд лег’
Скоро_вчера• 23 сентября 2023
Ответ дляфрау Гітта
Потому что в них хорошо только очень высоким и очень худым. А таких модельных фигур очень мало
svetikmolcha• 23 сентября 2023
Ответ дляфрау Гітта
А я навпаки тільки в палаццо багатьох бачу:-))
Указка• 23 сентября 2023
Ответ дляфрау Гітта
Дочка носит) Рост 176, вес 62, ей красиво) А вот я со своими 170 см и 66 кг выгляжу комично.
Э-велин@• 23 сентября 2023
Ответ дляфрау Гітта
Только в них и ходят. Кула вы смотрите, не знаю. Ну еще карго завалены
Ашотакоя• 23 сентября 2023
Ответ дляфрау Гітта
Вчера весь день гуляла в центре Киева и на Подоле- все в палаццо, молодые красивые девочки носят еще и как. Зачем им носить момсы для пузатых-то…
автор Ласковая_львица • 23 сентября 2023
Ответ дляСкоро_вчера
Я висока, з пишними формами виглядаєш як прямокутник в усьому, так, що вбитися, я от купила собі палаццо трикотажні, чорні і твідові сірі, то в них шмкарно виглядаю, під каблук. Хочу джинсві, на дівчатах дуже гарно виглядає, бачила набагато пишніших за себе, симпатично, але, звісно, якщо зріст високий.
Не їм після шостої• 23 сентября 2023
Ответ дляфрау Гітта
Тому що палаццо і вайд лег відносили пару років тому.
Донька всі джинси палаццо і вайд лег на шорти пообрізала, бо вже немодно і зашквар.
А в 20-21році ну і ще в 22-му повно дівчат в них ходило.
Зараз всі в прямих з заниженою талією або в карго.
Не їм після шостої• 23 сентября 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
То будуть не вайд лег, а бойфренд. До речі, знову в моду входять.
Ответ дляБарабан для дорослих
Бо звучит красиво😅😅😅
І виглядає гарно, я носила їх років 13-15 тому, коли теж були в тренді, то це жвночно, гарно.
Ответ дляфрау Гітта
Я скрізь повпльно бачу дівчат, жінок.
Ответ дляБарабан для дорослих
Дякую за пораду, спробую.
Ответ дляСкоро_вчера
Дуже багато модельних дівчат навкруги.
Ответ дляsvetikmolcha
І я
Ответ дляНе їм після шостої
Я обожнювала бойфренди, вони весь час були в усіх марок, просто відійшли в сторону.
Ответ дляНе їм після шостої
Карго в 2020-2021 були популярні, на всіх сайтах були.
Не їм після шостої• 23 сентября 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Плутаєте щось.
Вони масово з´явились на сайтах минулої осені, в нових колекціях, і дуже швидко ввійшли в тренди, до цього їх не було майже ніде.
#Пойду_кгадалке• 23 сентября 2023
Гірше за палаццо виглядає підстрелене палаццо на ім´я кюлоти.
Ответ дляНе їм після шостої
Плутаєте щось.
Та ні, якраз перед війною все в них було, мені просто вони не йдуть, то не було з чого вибрати. Точно пам´ятаю
Ответ для#Пойду_кгадалке
Кюлоти теж класно, особливо влітку.
Не їм після шостої• 23 сентября 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Я не буду сперечатись, бо знаю, що права.
Відкрийте хоч Вог, хоч інший сайт про моду, і побачите, що карго - це тренд 2023 року, а тренди по 3 роки не тримаються. Якби вони були в моді з 20-21-го, як ви пишете, то вже не являлись би головним трендом цього року.
Ответ дляНе їм після шостої
Подивіться покази мод, зараз ідуть. Багато палаццо на подіумах. В нових колекціях в магазинах палаццо джинс, кльош джинси.
Ответ дляНе їм після шостої
Можу Вам протилежну статтю скинути. https://www.unian.ua/lite/style/naymodnishi-shtani...
Не їм після шостої• 23 сентября 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Стаття від уніан звичайно аргумент))
Що там ті Воги , от агентство уніан це даааа... гуру моди)
Носіть що хочте, ваша справа.
Ви он вище писали що кюлоти це класно, хоч вони вже всюди в антитрендах в цьому році.
Тож всього найкращого.
Капуста Маша• 23 сентября 2023
Ответ дляУказка
личные параметры - это важно.
мы с дочкой ростом 160. на ней мои момы сидят симпатичнее (если бы еще резинка в талии была). потому что у нее соотношение бедер и талии другое.
euhunter• 23 сентября 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Подивиться Benetton та М&S. Там є на високий зріст широкі моделі, але ціни немаленькі.
Ще гарна лінійка Plus у Mango, але по довжині не підкажу. Скоріше не стандартні 170.