Штора с кисточкой• 23 сентября 2023
Тільки вип´є написує
Мужчина абсолютно не проявляє інтересу, або ж гарно зкриває
Знайомі місяця 4 приблизно. При останній зустрічі я зрозуміла що він активно слідкує, розпитує про факти із мого життя
Помітила, що тільки вип´є починає написувати і просити про зустріч.
Потрібен погляд зі сторони. Напишіть хто що про це думає.
Штора с кисточкой
• 23 сентября 2023
Зустрічаємось не часто, інтима поки що не було.
В основному телефонуємо або пишемо .
Штора с кисточкой
• 23 сентября 2023
Ответ дляВилосипедниця
Как познакомились?
Банально на роботі
Вилосипедниця• 23 сентября 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
Банально на роботі
Ким працюєте обидва? Ви почали працювати 4 місяці тому чи він?
Штора с кисточкой
• 23 сентября 2023
Ответ дляВилосипедниця
Ні пересіклись по роботі. Працюємо давно
Великий сатирик• 23 сентября 2023
Ну значит по-трещвому сдерживает себя, а по-пьяне всё выходит из него)
Вилосипедниця• 23 сентября 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
А як ви помітили, що він випиває?
Штора с кисточкой
• 23 сентября 2023
Ответ дляВилосипедниця
А як ви помітили, що він випиває?
Сам про це мені каже.
Красота неземная• 23 сентября 2023
Вне зависимости от всего остального - зачем Вам закомплексованный и в придачу пьющий мужчина, с которым Вы еще и работаете вместе?
Штора с кисточкой
• 23 сентября 2023
Ответ дляВилосипедниця
Яким чином?
Ви мені прям допит влаштували
.
В розмові так і говорить
Штора с кисточкой
• 23 сентября 2023
Ответ дляКрасота неземная
Ми не працюємо разом, а пересікаємось по роботі.
Мабуть, що він мені також подобається
Штора с кисточкой
• 23 сентября 2023
Ответ дляD_A_V
я так робив
але я писав так усім з ким був секс і декільком з ким, не було
що сказати? - писав правдиві речі ( алкоголь дозволяв казати те, що у буденному житті замовчиш)
ні про що не шкодую
З Ваших слів можна робити висновок що людина абсолютно говорить правду про свої почуття, але в буденному житті таких проявлень можна і не чекати?
Не буде ж він постійно пити
Великий сатирик• 23 сентября 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
Мабуть, що він мені також подобається
Ну может он не знает, что он Вам тоже нравится и не делает по трезвому никаких шагов, может надо с Вашей стороны как-то намекнуть или показать?
Ядвига Юсьлегко• 23 сентября 2023
Всего 4 месяца знакомы, а уже прям чёткая закономерность проявилась, что как выпьет, так пишет? Алкаш что ли?)
Штора с кисточкой
• 23 сентября 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ну якось так.
Ні не алкаш, швидше за все стрес після робочого тижня знімає. В основному це по п´ятницях , відбувається
Ядвига Юсьлегко• 23 сентября 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
Ну якось так.
Еженедельно снимать стресс по пятницам так, что выпивка меняет поведение - это уже алкаш) Сорри, но даже есть по трезвому приятный в общении, я бы не связывалась.
Штора с кисточкой
• 23 сентября 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ну можливо, я не спеціаліст в даній темі.
Але там де він працює я б сама так знімала би стрес
Штора с кисточкой
• 23 сентября 2023
Ответ дляКуда ж без меня
А часто пьет?
Та ось останні дві п´ятниці то точно . До того не спостерігалось такого
Куда ж без меня• 23 сентября 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
Ну якось так.
Вам надо его как-то приручить, может уже переспать,чтоб увидел,что вы не кусаетесь. Или самой на свидания звать.
Куда ж без меня• 23 сентября 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
Ну это мелочи
Ответ дляШтора с кисточкой
Не буде ж він постійно пити
це не завжди 100% правда, може бути на 80 чи 90- може бути просто ностре бажання сказати приємні речі, але зазвичай без наміру якоїсь користі з людини хоч в інтимному плані хоч в грошовому та т.і.
Не буде постійно пиячити, щоб спілкуватись - іноді хотілось щось написати, сказати, подякувати навіть тим з ким вже нічого не має та не буде.
Це просто явищє життєве
Штора с кисточкой
• 23 сентября 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Куда ж без меня• 23 сентября 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
Да прям,вам 16 что ли,он вас может так мариновать долго.
Бронетапці• 23 сентября 2023
Ответ дляD_A_V
я так робив
ні про що не шкодую
А с какой целью? Для чего писали вообще? Чтобы что?
Штора с кисточкой
• 23 сентября 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Швидше за все це я його ’мариную’, він хоче більшого, а я поки що не готова.
Мало ще його знаю.
Якось так
Мало ще його знаю.
Якось так