Холодная каша• 23 сентября 2023

Тиндер, кто-то нашел там судьбу?

Чудовий каламбур• 24 сентября 2023
Ответ дляСлобожаночка
Звичайно. А чому ні.? Дивно.але лише тут після 40 хороеять. Я вам більше скажу- я ще вибирала серед 3. І я не фітоняшка. 75кг. Аледійсно толкових.серйозних. акуратних жінок дуже мало. Тому як тільки чоловіки таку знаходять ( не губасту дурепу, якій тільки гроші треба). То не відпускають. Це при тому, що я маю дитину від першого шлюбу і при знайомстві я не афішувала що маю житло. Говорила- живу з батьками. У всіх мч було власне житло. Було би ще більше кавалерів.але багатьом треба дитина.а мені вже ні. Тому я з такими не продовжувала. До речі.всі 3 нетягнули в ліжко .зчоловіком темео.секс був після здачі всіх аналізвчерез 1.5 міс
дякую ви мене просто обнадіяли, мені 47, і я майже фітонаяшка (62 кг при 165) але мій майже колишній нарц робив з мене просто монстра і уй...біще, і хоч я йому вже не вірю, але впевненості зовсім немає і боюсь знову найти нарца - альфонса або психопата, бо я класична їх жертва