Усміхайлик• 24 сентября 2023

В Киеве подорвали котохату. Погибли около 60 котов..

Я не фанат котов,но все-таки... как рука поднялась, это ж живое...
ДелайКак_Я• 24 сентября 2023
Ответ дляШотуткоїться?
У той соседки воняло жутко в квартире.Купившие квартиру люди сделали капремонт,но все равно чувствовалось
Я вам скажу так, що смердить там, де у людини вже не гаразд з головою. І що там буде смердіти навіть якщо в квартирі не буде жодних тварин
Дівчина Бобула• 24 сентября 2023
Твари(( как много стало злых людей.. я кормлю котов во дворе. Не под подьездом, и не под окнами. За зеленой зоной. Мою миски, ношу воду, кормлю сухим кормом. Убираю помои, которые льют некоторые бабульки. И все равно, находяться те кому мешают те 4 котейки(. 5 я забрала домой, больше не могу.
Бомжи и алкаши, окупировавшие полуподвал, не мешают. Ор, вонь, дерьмо и все остальное. Нет. Можно ж нарваться. А слабых можно убить. Все просто.
Срач от детей, тоже не мешает. Регулярно наблюдаю как бегают в кустики под балконы этожеребенки, и попробуй замечание слелать. Мамки разорвут. А животных не жалко, больное общество..
Барвіночка• 24 сентября 2023
Ответ дляАсобеннАя
Да, и если кто-то уверен, что наличие во дворе многоквартирного дома прикормленных котов - панацея от крыс, то спешу вас огорчить. К нам во двор забегают крысы из частного сектора. И коты, и крысы отлично и одновременно столовались из одной и той же горы объедков(которая предназначалась котам). Котам на крыс было глубоко наплевать. Действительно, зачем их ловить и рисковать целостью морды, если еды и так вдоволь?
Дело не в риске, а в том что человек сам сделал из котов хищников-котов пушистиков.
Раньше коты ели натуралку, в том числе и сырое мясо от этого была жажда крови и силы на драку с крысой, хотя и раньше не каждый кот был готов к этому сражению.
Сейчас всем проще насыпать коричневых камушков, тем самым делая из кота мягкую игрушку.
Заикальница• 24 сентября 2023
Скажу не об убийстве котов, о другом.
Многие ли из вас хотели бы видеть это каждый день у себя под окнами? Я считаю что те кто устроил этот ’приют’ виноваты в произошедшем не меньше тех кто ’нажал на курок’
Броніки для Моніки• 24 сентября 2023
Ответ дляГрабля
Ого, все життя живу на теремках і вперше чую про котохату. Ну і в останнє 😢
Киевтеплоэнерго об этом еще в 2020 году писал.

..... Стихійний притулок, який став домівкою для майже 40 котів, знаходиться у охоронній зоні високовольтної електричної розподільчої установки 10 кВ та 0,4 кВ та санітарній зоні бойлерної Київтеплоенерго. Ці енергооб‘єкти обслуговують близько 70 житлових будинків поряд.
Зрозуміло, безпосереднє сусідство з енергетикою небезпечне для життя тварин.
https://www.facebook.com/kyivteploenergo/posts/676...
Барвіночка• 24 сентября 2023
Ответ дляЗаикальница
Скажу не об убийстве котов, о другом.
Вы абсолютно правы, ответственность на обоих.
АБВГДейка• 24 сентября 2023
Ответ дляДелайКак_Я
У нас живуть котики у дворах, Харків. Звичайні будинки-чешки, не новобудови. Поцепили їм спеціальні кормушки із труб, дівчинці-волонтеру фонди привозять корм, вона регулярно кормушки наповнює сухим кормом. Але і інші люди виносять корм, їжу. Звісно, краще, коли це сухий корм - немає запаху та бруду від нього, але не всі це розуміють, дехто взагалі несе щось прокисше, ніби коти це їстимуть із задоволенням... Люди повиносили їм миски, будиночки, дряпки. Коти у дворі стерілізовані. Намагаємося прилаштувати, звичайно, я особисто двох прилаштувала, але це дуже важко( Двірник у нас щоранку прибирає, то і там де котики столуються - теж лад наводить. Але котики там і не гадять - можуть хіба миску з кормом перевернути. От гадять в тому кутку регулярно дорослі чоловіки серед білого дня. То поссав і пішов далі, а то і купи навалюють. Запах під вікнами людської сечі, пробачте. На зауваження нуль реакції. А звернути на котиків легше всього. Є бабки та тітки, яким це не подобається. Доречі, живуть на 5-8 поверсі і вікна в іншу сторону виходять. Сидить собі кицька в стороні, а вона суне і палкою на неї замахується, добре, що я ззаду йшла та закричала. Але ті особи і до людей ставляться як до гівна, шо їм коти...
На жаль, часто нам підкидають нових, бо бачать, що тут гарне відношення.
В вас дуже гарно облаштовано на відміну від того що коїться зазвичай. Дуже часто навалюють недоїдки на які ще потім і голуби злітаються. Тобто уявіть що в когось під вікном ще і шурхання крил, котики що цих голубів гоняють та сморід як від недоїдків так і від помету. Зазвичай таке роблять люди похилого віку або ті в кого з головою не зовсім добре і вони хочуть годувати котиків, собачок, пташок і звичайно їм байдуже який безлад і антисанітарію вони створюють. А виходу нема бо це ж живі істоти і справа не в них а в тих хто влаштовує ці стихійні приюти і підкормлює під дім.
АБВГДейка• 24 сентября 2023
Ответ дляБроніки для Моніки

Тобто це просто такий собі самозахват комунальної власності, необлаштований і ніякий не офіційний притулок?
неДоПриличий• 24 сентября 2023
Написали в тг, що сім котиків загинуло(((
Броніки для Моніки• 24 сентября 2023
Ответ дляАБВГДейка
Полиция написала --

Столичні поліцейські відкрили кримінальне провадження за фактом пожежі у притулку для тварин в Голосіївському районі Києва
В наслідок пожежі 7 котів загинуло, інших вдалось врятувати. Слідчі дії тривають.

Подія сталась на вулиці Заболотного вчора, 23 вересня, близько 23:00 години. На місце негайно прибули вогнеборці ДСНС, які ліквідували пожежу, а також правоохоронці Голосіївського управління поліції та медики.

Відомо, що за вказаною адресою волонтери самостійно звели притулок для котів. Місцеві жителі опікувались тваринами та наглядали за ними.

Попередньо встановлено, що у притулку перебувало близько 60 котів, 7 з яких загинули внаслідок пожежі, інші з опіками доставлені у ветеринарну клініку.

Слідчі Голосіївського управління поліції розпочали розслідування за ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України - умисне знищення або пошкодження майна, що спричинило тяжкі наслідки. Вирішується питання щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 299 Кримінального кодексу України - жорстоке поводження з тваринами.

Поліція наразі з’ясовує всі обставини події та проводить слідчі дії.

Шановні громадяни!

Якщо у вас є інформація про обставини даної пожежі або ви стали її очевидцями, просимо повідомити про це за телефоном чергової частини Голосіївського управління поліції:
0 (63) 445 79 73 або на спецлінію 102.
Ясамаякрасивая)• 24 сентября 2023
Ответ дляБроніки для Моніки

и что, кому-то в голову пришло взорвать распред. установку? это как-то странно. высоковольтка - это ж не абы что
Броніки для Моніки• 24 сентября 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
ХЗ, может из-за котов произошло замыкание и никто ничего не взрывал. Разберутся, мне кажется.
Ms. Анонимная• 24 сентября 2023
Надеюсь у того, кто это сделал его дети сдохнут на глазах
АБВГДейка• 24 сентября 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Полиция написала --

Шановні громадяни!

0 (63) 445 79 73 або на спецлінію 102.
Я напевно якась неправильна але мені здається що не можна робити такі притулки просто у дворі при цьому захоплюючи частину тих трансформаторних будок бойлерної чи ще що. Мало б бути нормальне приміщення з нормальними умовами для котів. А це виглядає як якась бомжарня яку створили просто перед входом до тих трансформаторів куди мають потрапляти працівники теплоенерго. Тварин шкода і того хто підірвав треба знайти і покарати, але та жінка що облаштувала цей притулок теж має нести принаймні адміністративну відповідальність. Так не робиться
Замулена ріка• 24 сентября 2023
Не русские же подорвали.
Гарантую неперелевки• 24 сентября 2023
Значит соседство с этим приютом стало невыносимым. Но наверняка годами просили убрать, но зоозащитники были громче. Ну, ок, граната победила. Люди сами создали такую ситуацию, когда котики стали крайними.
Гарантую неперелевки• 24 сентября 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Ужас((((

И чем они кому-то мешали?(((
Наверное были на свободном выгуле и засырали все вокруг.
размахер• 24 сентября 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Наверное надо было чтобы весь дом ходил и убирал и помогал , а то обычно: а чего я
Луноликая Вика• 24 сентября 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Особливо дивно це звучить від людей, які щодня їдять мʼясо інших тварин і мʼясом інших тварин годують тих же котиків із собачками
Коти хижаки по своїй натурі, ти їх годуй супом, а він чекає на м´ясо, в нас кіт в селі полює на мишей, горобців, ластівок, мені жаль пташенят, які кіт поїдає, я його цьому не навчала.
Гарантую неперелевки• 24 сентября 2023
Ответ дляразмахер
У нас жительница подъезда резко полюбила котиков. Кормит, убирает, но теперь всех упрекает, что никто копейки не дает ей на котиков, корм же дорогой! Охренеть, все должны резко поддержать ее сумасшедшее хобби. Выносит мозг председателю. А когда Котов с началом войны погнали из подвала, так как стали приводить в порядок для нахождения там людей, то у нее вообще истерика… это ж подвал для котиков!
размахер• 24 сентября 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Ну животные от людей зависят, если бы все были людьми , то такого бы не было
размахер• 24 сентября 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
А вместе с котами в подвале сидеть нельзя?
В метро с животными сидели и норм.
Это живое существо
Гарантую неперелевки• 24 сентября 2023
Ответ дляразмахер
Не зависит, если это уличное животное. Дикий кот должен идти и искать себе мышь, крысу, птицу или умирать от голода. Либо квартира и персональное место, либо жизнь в дикой природе, где либо ты, либо тебя. Пока не стали устраивать дурдомы с кормлением этих кошаков, то с приплода 1-2 доживали до зимы и один выживал зимой и становился взрослым котом. Поэтому и не было такого дурдома во дворах. Тех пару Котов и не видно было, им не нужен был человек, они жили своей жизнью.
Луноликая Вика• 24 сентября 2023
Ответ дляЗамулена ріка
Не русские же подорвали.
Росіяни людей підривають, не потрібно взагалі порівнювати їх в цій ситуації.
Княгиня пітьми• 24 сентября 2023
Ответ дляБесбардак
Давайте взорвем тогда алкашей, которые собираются постоянно у моего дома. Вот где угроза обществу. Наркоманья, психов сколько вокруг нас.
С кем нужно согласовать чтобы ни я ни мой ребенок не боялся выйти на улицу?
Я тут при чому? хочете взривати алкашів -діло ваше, якби читали мої коментарі, то прочитали б - такі методи не підтримую
Життє Бентежне• 24 сентября 2023
Ответ дляразмахер
А весь дом на это подписывался? У меня соседка кормит котов, их уже больше 20 штук, не стерилизует, хотя есть программа, по которой это можно сделать бесплатно. Почему я должна ща ними убирать.

П.сы: я взяла из подвала одну, вот её кормлю и за ней убираю. Это моя ответственность
размахер• 24 сентября 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне

Надо ей помочь, надо помогать животным
размахер• 24 сентября 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Где он должен искать в бетонных джунглях?
Да и это много выкинутых домашних животных
Життє Бентежне• 24 сентября 2023
Ответ дляразмахер
Надо ей помочь, надо помогать животным
Я взяла кошку из подвала, помогла , все ,мой ресурс не безграничен .
размахер• 24 сентября 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Так если б так каждый сделал