Чоловік має бути гарним, молодим, доглянутим і спортивним.
Орландо передав куті меду і тепер у нього, як у тих, хто живе у спортзалі, великий живіт, який виділяється.
І хоч його обличчя мені здається ідеальним, шкіра просто наповнена колагеном, ніяких зморшок, все псують його унітазні зуби
Результат:
вже голосів:
9 (37.5%)
Нормальний
9 (37.5%)
Не гарний
4 (16.67%)
Гарний
2 (8.33%)
Свій варіант
jannjann77• 24 сентября 2023
Ответ для40ка
І живіт.
Розумію, для вас нове, що вимоги до зовнішності можна робити і до чоловіків.
Ви звикли, що то тільки жінка з усіх боків потребує покращення
Мало того, що ви засмучуюте Орландо ще й животом, тепер я буду перейматися тим, що ви краще за мене знаєте, що для мене нове, а що старе. А ще тим, що ви краще за мене знаєте мої звички.
Бідний, бідний Орландо!. Як він буде жити зі своїми зубами і животом, які не подобаються вам!