Каркуша Клара• 24 сентября 2023
Ви користуєтеся спф взимку?
Для обличчя?
Гигиенишвили• 24 сентября 2023
Ні. Усі спф, що я пробувала нещадно забивають мені пори( змиваю ретельно) тому як тільки сонце вже не таке сильне- не користуюсь.
Каркуша Клара
• 24 сентября 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Так, безнього не виходжу на вулицю і тюбик завжди з собою
Якщо індекс УФ 2 і менше, теж?
Котя_люлю• 24 сентября 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Якщо індекс УФ 2 і менше, теж?
Навіть в дощ індекс зазвичай 3
Мяо мой мяо• 24 сентября 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Якщо індекс УФ 2 і менше, теж?
Можу не нанести, коли виходжу ввечері, коли вже помітно починає темніти
Единорог_помог• 24 сентября 2023
Ответ дляКотя_люлю
Навіть в дощ індекс зазвичай 3
В Україні? Такого в другій половині осені і без дощу не буває
Забризкана водою• 24 сентября 2023
Да. Всегда.
Крем с спф это самый важный уходовый крем для женщин
Життє Бентежне• 24 сентября 2023
Так, завжди.
На зиму в мене звичайний доглядовий крем з спф 25 або 30.
На осінь, весну, літо - ще + до нього спф 50.
Мені ніякі пори не забивають.
Люблю японські різні і аптечний ля рош посе.
Шкіра в мене дуже дуже світла.
Мені ніякі пори не забивають.
Шкіра в мене дуже дуже світла.
Угги_в_горошек• 24 сентября 2023
так, взимку 25-30, влітку 50. Взимку зазвичай беру Renew с вітаміном С SPF-25
Бриджит_Фрикандо• 24 сентября 2023
Пользуюсь круглый год. Но у меня больше 300 солнечных дней в году и УФ индекс колеблется от высокого до очень высокого
Дама_из_рекламы• 24 сентября 2023
В холодное время дополнительно нет, но уходовый обычный крем с спф 15.
Аль де Барановна• 24 сентября 2023
Користуюся цілий рік, надаю перевагу фізичним фільтрам. Останні роки користуюся is clinical.
БЦАшка• 24 сентября 2023
всегда. Круглый год. Исключение - вечер, когда солнца нет, но тут все логично))
смываю обязательно Гидрофильным, после него пенкой. Так как жирная кожа и склонна к воспалениям