Цигарний шланг• 24 сентября 2023
такі джинси модні?
привіт
дівчата,підкажіть,такі джинси модні?
ну або хоч якщо не дуже модні,то хоч носять?
купила схожі,але світлі і без потертостей по довжині
просто розрізи збоку і необроблений низ
з+довжина (в мене зріст 178) і ціна -360 грн(аутлет вайкікі)
тепер думаю
дівчата,підкажіть,такі джинси модні?
просто розрізи збоку і необроблений низ
тепер думаю
Цигарний шланг
• 24 сентября 2023
Ответ дляпицунда
так тяжело найти брюки на высокий рост. что я беру все невзирая на моду
от і я схватила
випрала вже
а тепер думаю))
був план Б-зашити ті розрізи,тоді вийшли б просто звичайні прямі джинси з необробленим низом ідеальною довжиною!!
випрала вже
а тепер думаю))
Василина Семеніч• 24 сентября 2023
Ответ дляпицунда
А мне точно также на низкий тяжело найти. Вчера не поверила глазам, что даже на меня джинсы могут быть с длиной по косточку. Ухватила сразу.
Бабулька• 24 сентября 2023
Ответ дляЦигарний шланг
от і я схватила
випрала вже
а тепер думаю))
випрала вже
а тепер думаю))
На шо? Не выдумывайте. Сейчас в таких ходят, и с дырками, гарно смотрится.
Цигарний шланг
• 24 сентября 2023
Ответ дляпицунда
да походите с разрезами они неплохо смотрятся...надоест зашьете
дякую
а то я вже купила,йду додому і дивлюся,хто в чому ходить
і таки побачила дівчат в штанах з розрізами
але і в скіні ходять
по скіні я в курсі,що зараз не дуже модно
я собі момів накупила кілька років тому,все не можу зносити))
але і в скіні ходять
Цигарний шланг
• 24 сентября 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
да,в кожного своє
але довгі хоч відрізати можна .Але згодна,це таке собі задовлоення купити і потім ще підрізати
Василина Семеніч• 24 сентября 2023
Ответ дляЦигарний шланг
да,в кожного своє
Я зараз за кордоном, то тут підрізати коштує як самі джинси 🤪 А дома той ще квест був чи вкоротять нормально чи ні. Я заздрю по доброму високим дівчатам, мені не хватає зросту.