всемВсёИмного• 24 сентября 2023

Я в шоке от цен на жилье... куда они летят?

Смотрю трёшку. Оболонь.
Мне не нужен никакой модный дом и бизнес класс. Меня устроит обычная девятиэтажка с газом. Мало того, что вариантов немного, так ещё и цены от 100 тыс. От 100 тыс за чешку, блин, без кухни. И это в войну. А дальше что?
sur_sur• 25 сентября 2023
Ответ дляНалогообложу
Що значить ліплюсь?
І то вже бувший український, так як,
вже юридично, він не український
Дивно, завод перевезли і продали, чи що? Ну, то таке.. Але чому з усіх заводів у Польщі ви обрали саме його?))

Налогообложу• 25 сентября 2023
Ответ дляsur_sur
Я наче пояснила вище
Плюс маю там товаришів і бувших колег, з якими співпрацюємо досі
Злилися в одну корпорацію, вже з приставкою Poland Group
Вкаблучках• 25 сентября 2023
Ответ дляsur_sur
І в цьому районі немає квартир з більшими еухгями? Ну, і ви ж радите людині зменшити квартиру на кімнату не у зв´язку з районом.))
Як не крути, тільки відсутність коштів може спонукати до такого рішення: мінус кімната, витрачені час і зусилля.
мене та мою сем´ю все влаштовує
Свисток ля-минор• 25 сентября 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Какой город?
Харьков