ИМХОля• 24 сентября 2023
Чоловік молодший за мене на 14 років.
Прошу пораду і хочу почути Вашу думку.
Мені 37 років, розлучена маю 2 дочок 17 і 8 років.
1.5 місяці назад їхала у трамваї, і познайомився зі мною хлопець. Поговорили , обмінялися інстаграмом і я вийшла на своїй зупинці.
При переписці запитала його скільки йому років ,сказав 29. Ну думаю, ок, на свій вік не виглядить. Почали зустрічатися, познайомився з моїми друзями, дітьми, з їздили усі разом на маленький відпочинок.
Я йому допомогла з облаштуванням квартири, бо тільки переїхав у моє місто. І от тоді мені потрапив до рук його закордонний паспорт. І у мене істерика. Він 2000 року народження!!!!
Йому 23 роки .
Передати свій стан я до цих пір не можу. Я питала, для чого ти мене обманув, збрехав.
Сказав, що ти мені дуже сподобалася і я так сказав. Щоб ти полюбила мене ,а не мій вік.
Веде він себе ,як доросла людина, працює в ІТ компанії, допомагає і піклується про мене.
Я і й подумати не могла, що йому стільки років. На вигляд як дорослий чоловік, борода, не розрізнити .
Дівчата, плачу, так шкода. Розумію ,що це нереально жити так. Він говорить, щоб думала серцем, вік немає різниці.
Це поки що може й так, але у нього ще 14 років попереду, а у мене немає.
От така ситуація.
Йому 23 роки .
От така ситуація.
Цикавенная• 24 сентября 2023
Проблема висмоктана з пальця. Вам добре разом? Ну то насолоджуйтеся
Зроблено у 80-х• 24 сентября 2023
Все можливо, просто не думайте про це і живіть в своє задоволення.
ИМХОля
• 24 сентября 2023
Ответ дляПопельшка
это вы жалуетесь или хвастаетесь?
Хіба цим хвастаються , мені встидно
Попельшка• 24 сентября 2023
Ответ дляИМХОля
Хіба цим хвастаються , мені встидно
он совершеннолетний, вас не посадят
Лагшмивара• 24 сентября 2023
Ответ дляФайна цьоця
У меня муж 2000 года, мне 27 будет и что?
Так автору под 40
ИМХОля
• 24 сентября 2023
Ответ дляФайна цьоця
5 років різниці і 14. Велика різниця
Попельшка• 24 сентября 2023
Ответ дляФайна цьоця
действительно
ИМХОля
• 24 сентября 2023
Ответ дляПиши-пропало
Абсолютно. Вам дуже пощастило.
З чим?
Зараз в голові не можу прийняти цю ситуацію, як би я знала правду, я б ніколи не зустрічалася б з ним
Бутерброд з ікрою• 24 сентября 2023
есть знакомые, то ли 17 лет. что то около того. живут уже 20-ть лет. но ей 55+ а ему только под 40. я б не смогла жить на пороховой бочке. как ни крути, будешь сравнивать себя с молодыми
Лагшмивара• 24 сентября 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
У мене був одружений чоловік,у якого жінка старша на 10 років, він їй зраджував все життя з молодшими
На паровозе• 24 сентября 2023
Знаю позитивний приклад сім´ї колишніх колег, де чоловік на 9 років молодший, їх донька вже в 4 класі
. Звичайно, я не знаю усіх подробиць і чи зробили б так знову, але зі сторони все ок.
Ну і респект вам, бо мені 37 і я вже як тітонька, молоді хлопці не клюнули б.
. Звичайно, я не знаю усіх подробиць і чи зробили б так знову, але зі сторони все ок. Ну і респект вам, бо мені 37 і я вже як тітонька, молоді хлопці не клюнули б.
Анонім-ка• 24 сентября 2023
Единственная девушка с которой мог абсолютно открыто и легко общаться была старше меня на 7 лет. Расслабьтесь и наслаждайтесь.
ИМХОля
• 24 сентября 2023
Ответ дляНа паровозе
Бутерброд з ікрою• 24 сентября 2023
Ответ дляЛагшмивара
как там - не знаю. но я б сама так не смогла. ведь прекрасно понимаешь, что с молодостью ты не сравнишься
ИМХОля
• 24 сентября 2023
Ответ дляАнонім-ка
Він теж говорить, абсолютна довіра, обговорення різних тем.
Файна цьоця• 24 сентября 2023
Ответ дляИМХОля
5 років різниці і 14. Велика різниця
Мне было бы все равно
Невісточка ж• 24 сентября 2023
Он , наверное, совсем не ликвидный, если за вас ухватился... а может просто извращенец
ИМХОля
• 24 сентября 2023
Ответ дляНевісточка ж
Може й так
Катерина -3eec• 24 сентября 2023
Я вас понимаю, меня б тоже в такой ситуации возраст напугал. Но что переживать, расходиться с любой разницей в возрасте, а в нынешнее время вообще, живем и не знаем что завтра. Общайтесь, встречаетесь, а дальше посмотрите как будет. Если все нравилось, то бросать его только из за возраста прям сразу, думаю, не надо.