Крем для арбуза• 24 сентября 2023
Кто хочет прогуляться по Киеву?
Не сейчас,а,допустим,через неделю?Угощу кофе/чаем/капучино/мокачино/амаретто/какао,либо мороженым.Безвозмездно.Если точнее:Вы мне составляете компанию для прогулки,а я Вас угощаю.Безвозмездно,без разных обязательств.Желатенльно без кидалова и подстав.Просто прогулка .Может интересное что-то расскажете о городе либо покажете.Напишу сам
Крем для арбуза
• 24 сентября 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Автор, полистайте ленту, ниже есть тема девушки 23 года которая ни с кем не встречается и ищет друзей. Вот ей нужно срочно прогуляться.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3408122#809...
А как называется?
Та не,если там чисто ради секса,то не интересует.
Обращеница• 24 сентября 2023
Я б прогулялася, якщо Ви приємний співрозмовник і красивий статний мужчина, з яким не соромно йти поруч. Ви такий?
Крем для арбуза
• 24 сентября 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Скільки Ви думаєте це займе часу? Від виходу з метро
Та Подол не знаю.Я взагалі на Метро тільки їздив)))Тому зверху не дуже орієнтуюсь)))
Вапщета• 24 сентября 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Щось у Вас не київський говір
Як у сидільця якогось...
Ласковая_львица• 24 сентября 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Не,4-й курс университета.
Но лет всего 20)
Так а на этом сайте тогда что забыли? Здесь был опросник по возрасту 18-20 пару человек.
ЗдесяЯ• 24 сентября 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Да там девки куни заставляют делать.
Ага. Оглушают веслом сначала.
когдадеЦкие• 24 сентября 2023
Ответ дляКрем для арбуза
А как называется?
Я указала ссылку, по общению вроде нормальная девушка, только не обижайте ее.
ЗдесяЯ• 24 сентября 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Який район знаєте?
Ласковая_львица• 24 сентября 2023
Вам на дайвинчик надо (или как там этот сайт с малолетками называется)
Крем для арбуза
• 24 сентября 2023
Ответ дляОбращеница
Ну,дивлячись,на яку тему ’співрозмовляти’))Зізнаюсь Вас,що люблю більш філософські теми.Розмови про сенс життя)))Цікаво провести дискусію на якусь цікаву тему.
Не знаю,як статний,але не жирляй і не зовсім дрищ.Підтянутий)))Високий.
Та й не чоловік,а хлопець.20 років))
Думаю,шо Вам таке не цікаве )
Та й не чоловік,а хлопець.20 років))
Думаю,шо Вам таке не цікаве )
Вапщета• 24 сентября 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Ага. Оглушают веслом сначала.
Ні, Ви все перепутали. Спочатку плащ)
Крем для арбуза
• 24 сентября 2023
Ответ дляВапщета
Як у сидільця якогось...
Ну....Інколи доводиться розмовляти з людьми не завжди культурно)
Крем для арбуза
• 24 сентября 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Який район знаєте?
Ну так,щоб прям знати,то ні одного)В деяких просто більш-менш орієнтуюсь)
Крем для арбуза
• 24 сентября 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Фууу
ЗдесяЯ• 24 сентября 2023
Ответ дляВапщета
Ні, Ви все перепутали. Спочатку плащ)
Да да. Сначала плащ, потом весло, а потом уже поздно.
Вапщета• 24 сентября 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Доводиться? Навіщо бидлувати?
Обращеница• 24 сентября 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Та й не чоловік,а хлопець.20 років))
Думаю,шо Вам таке не цікаве )
Та й не чоловік,а хлопець.20 років))
Думаю,шо Вам таке не цікаве )
Я люблю молодших чоловіків, але 20 це вже занадто, в сини годитесь
успішних пошуків
Ласковая_львица• 24 сентября 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Фууу
Почему? Мой сестре 16, тусит там постоянно. То подружек находит, то друзей, то парней
Крем для арбуза
• 24 сентября 2023
Ответ дляВапщета
Доводиться? Навіщо бидлувати?
Звик розмовляти з людьми так,як вони розмовляють зі мною
Крем для арбуза
• 24 сентября 2023
Ответ дляОбращеница
успішних пошуків
Ахахах
Так Ви казали,що можете і з 25.Між 20 і 25 різниця невелика))
Обращеница• 24 сентября 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Та й не чоловік,а хлопець.20 років))
Думаю,шо Вам таке не цікаве )
Та й не чоловік,а хлопець.20 років))
Думаю,шо Вам таке не цікаве )
А чого одногрупницю не запрошуєте прогулятись? Або сам ідіть і на вулиці знайомтесь, толку точно буде більше, ніж тут)
Крем для арбуза
• 24 сентября 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Ну в ее возрасте это нормально.Мне же хочется иметь общение с людьми посерьёзнее.Касаемо всех сфер жизни)
Крем для арбуза
• 24 сентября 2023
Ответ дляОбращеница
Ну да,особливо на вулиці)Якось пробував провести такий експеримент.Я підходив і знайлмився.Разів 5 підходив до різних дівчат і всі ці рази-одні відмови.Хтось посміхався і казав,шо вже є хлопець,а хтось просто ігнорував і мовчки відходив))))
Крем для арбуза
• 24 сентября 2023
Ответ дляОбращеница
З якимись одногрупницями не спілкуюсь взагалі.Якісь за кордоном,якісь дома,бо дистанційка)
ЗдесяЯ• 24 сентября 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Не боитесь, что заведут в злачное место, снасильничают и женят на себе? У нас здесь девочки такие, да. У нас один уже знакомился. Сидит теперь с тремя детьми. Пока жена на пробежку с веслом уходит.
Ласковая_львица• 24 сентября 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Ахахах
Это я писала, вы перепутали комментаторов
Обращеница• 24 сентября 2023
Ответ дляКрем для арбуза
5 разів це ні про що) хоча б 20 треба. Або більше, в залежності від того як виглядаєш і що говориш при спробі познайомитися
Крем для арбуза
• 24 сентября 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Ахахахах,та не,не боюсь.Я трусы сниму и желание насильничать сразу отпадет.)
Крем для арбуза
• 24 сентября 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Ааа,ну значит Вам)