Анютины ласки• 24 сентября 2023
Девочки, а кому не жалко поделиться кодом на Answer?
ЗавЛабСнаб• 24 сентября 2023
Мені тільки на позиції не з розпродажу приходили. Якщо цікаво, пошукаю. Але не впевнена, що вони ще діють.
Анютины ласки
• 24 сентября 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
У мене товар уже зі знижкою( але дорогий все рівно), думала може з кодом ще нижче буде
ЗавЛабСнаб• 24 сентября 2023
Ответ дляАнютины ласки
Не зустрічала таких кодів, честно кажучи. Приходило тільки -25 на повну ціну
ЗавЛабСнаб• 24 сентября 2023
Кажуть, що є якісь знижки від Моно. Та я ще кешбеком користуюсь, іноді теж буває гарна знижка. Ось недавно була якція, замовляла
ротцвеники• 24 сентября 2023
Додайте товар в кошик і через день/два прийде на пошту код на 20% знижки)
Анютины ласки
• 24 сентября 2023
Ответ дляротцвеники
Додала, вже два тижні там чи більше, немає кода( Ще й хотять всю суму наперед (8 тис), боюсь так купляти
Закуйовджена життям• 24 сентября 2023
Ответ дляАнютины ласки
ANSWEAR12
Закуйовджена життям• 24 сентября 2023
Ответ дляАнютины ласки
ANSWEAR-12
Вот этот на 12% скидки
Анютины ласки
• 24 сентября 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
ANSWEAR12
Невірний код , пишуть
Анютины ласки
• 24 сентября 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
ANSWEAR-12
Вот этот на 12% скидки
Ввела, ціна збільшилась на 1300 грн)