Голова колгоспу• 25 сентября 2023

Лінолеум, як краще зробити

На кухні хвальоний таркет, повне фуфло(((
В зоні, де найбільше стоїмо і ходимо, протерлося майже до підложки. Поміняти весь шматок немає можливості, оскільки треба совати всі меблі.

Я от подумала, чи можна вирізати отой протертий шматок, а туди покласти вирізаний із запаски, щоб збігався малюнок.

І питання - чим закріпити краї, щоб бруд не потрапляв? Чи є якісь спецклеї? Чи поріжками?
Пи Пи Пилюля• 25 сентября 2023
в мене таркет іділа нова - з 2019р як новий по всій квартирі. ніде не продавився і не затерся. моливо у вас хужіша якість.
поміняйте кусок той. краї приклеюють ( тільки як відлежиться) і ще холодну сварку використовують для замазування щілин на краях.

Затишне кубло• 25 сентября 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Дело не в качестве, а типе линолеума. У автора обычный бытовой, тонкий, потому и протерся. У нас кусок такого г... лежит в общем коридоре - уже тоже дырочки кое-где.
Крем для арбуза• 25 сентября 2023
У нас таркет в комнатах, не представляю как его можно протереть. В коридоре попроще линолеум, тоже норм, хотя там больше всего все ходят. Таркет же тоже разный, когда покупали, перечитали весь интернет. В итоге линолеум вышел по цене ламината
автор Голова колгоспу • 25 сентября 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Про холодне зварювання не чула, піду погуглю. Дякую.
Побутовий, певно. Ремонт тоді робила не я і відповідно не розбиралася в деталях.