Неваляшкина• 25 сентября 2023
Чи подобається вам така фігура в чоловіків?
Довгий та худий
Баба на горошині• 25 сентября 2023
ну не те щоб капец подобається, але чому ні? це краще ніж короткий товстун.
Вумна вутка• 25 сентября 2023
Ні. Худих не переношу, навіть якщо високий. А ще з худими, кривими, холодними пальчиками...брррр
ТебеОноНадось• 25 сентября 2023
Сухие, жилистые огонь. Если просто худой ну так себе, но лучше такой, чем коренастый и кривоногий, мне такие не нравятся
Викупана• 25 сентября 2023
Ответ дляШукаю стакан
Ні. Материнські інстинкти прокидаються: нагодувати і обігріти
Мені 40+, сину 20 та в нього приблизна така фігура - високий та худий. Я звісно на таких не заглядаюсь, але у дівчаток свого віку він має успіх.
П. С. Вже немає сил годувати, не в коня корм 😆
Анонимба• 25 сентября 2023
Ответ дляВумна вутка
И пальчики влажные, патамушта он обкусывает ногти...
Вумна вутка• 25 сентября 2023
Ответ дляАнонимба
О божеее, да
Холодні, вологі, тоненькі , криві пальчики комп´ютерщика
Пишу вірші, дорого• 25 сентября 2023
Если худощавый- но жилистый, с широкой спиной и ровной осанкой- то да. Но широкую спину делает турник. Все иное- жир...
Крапипопка• 25 сентября 2023
Ответ дляВумна вутка
О божеее, да
У цього приклада - гарні міцні руки.
Мавка• 25 сентября 2023
Ответ дляШукаю стакан
Лучше так чем кавунчик))
Анонимба• 25 сентября 2023
На фото не дрыщ, просто худой. Через 10 лет будет с лишним весом, это не жилистая фигура.
И с ростом автор погорячился, там 175-177 примерно.
Неваляшкина
• 25 сентября 2023
Ответ дляАнонимба
184 зріст
Як_наготую...• 25 сентября 2023
Нормальний. Але для мене цей хлопець не худий, а нормальної середньої статури.
Дайте вподобайок• 25 сентября 2023
Нет,мне нравятся большие мужчины) Не жирные,а такие в теле)) Я сама 50 кг,мне нравиться когда рядом гора)
Пушка заряджена• 25 сентября 2023
У нього взагалі немає фігури, як підліток, який ще не сформувався. Потрібні якісь м´язи, щоб був на чоловіка схожий. На ньому одяг, як на вішалці висить. Подобаються спортивної статури.