Полюю на дрони• 25 сентября 2023

Як користуватися цим .. Badoo?

Дівчата, хто розібрався в цьому СЗ, підкажіть, будь ласка, чи є там можливість створити типу wish list з чоловіків? Не лайки, щоб вони мені щось писали, а для себе? А тоді спокійно прочитати про них, вибрати співрозмовника. Бо я щось нічо не поняла. Закидали мене тими лайками і метчами, я нікого не вибирала, а воно мені пише-ви співпали! І був один сподобався мужчина, запам´ятала звідки він і ім´я, а тепер не можу найти в тому ... пошуку його! Гортаю, гортаю, вже задов.., замучилася зовсім
Аноним Советчик• 25 сентября 2023
Можно выбрать критерии. И будете видеть только тех, кто соответствует. Из них уже можно выбрать, кто вам нравится и лайкать. И ждать, когда совпадут лайки. Смысла пересматривать всех, кто лайкнул вас, нет.
Треба підробіток• 25 сентября 2023
Там повинен бути лист ’улюбленців’, в профайлі іншої людини
автор Полюю на дрони • 25 сентября 2023
Ответ дляАноним Советчик
Ага, поняла, дякую)
А я сиджу їх витираю
Хай собі висять там
автор Полюю на дрони • 25 сентября 2023
Ответ дляТреба підробіток
Якщо я тут нажму сердечко, це ж буде лайк, а не wish list?
Я б , можливо, фоткала сторінку просто, але ж їх потім знайти неможливо повторно
Треба підробіток• 25 сентября 2023
Ответ дляПолюю на дрони
На три крапки клацніть
автор Полюю на дрони • 25 сентября 2023
Ответ дляТреба підробіток
На три крапки клацніть
В трьох крапках тільки таке
Треба підробіток• 25 сентября 2023
Ответ дляПолюю на дрони
В трьох крапках тільки таке
В ’знайомствах’ такого немає, тільки в людях поруч, і якщо зайти в профайл
автор Полюю на дрони • 25 сентября 2023
Ответ дляТреба підробіток
О, дякую Вам, Ви мені дуже помогли!
Gleva• 25 сентября 2023
Це ви десь за кордоном, що такі привабливі чолов´яги?