Котомафия• 25 сентября 2023
Чоловік в постійних боргах
Ситуація така. Зустрічаюся з мужчиною вже до року (9 міс). Увесь цей час фінансовий стан в нього був не дуже. Як людина він хороша. Але. ..Його фінанси співають романси. Нам вже за 43. І він почав казати,що до року ще позустрічаємося,а далі треба з*з´їжджатися. Увесь цей час я знала,що зп в нього не дуже, казав що в 2022 р зменшили на третину,бо в багатьох так..Ну сьогодні так,а через півроку може бути краще. Тим більше мужчина не дурний. Декілька тижнів назад я дізналася ,що він ,маючи невелику зп, оплачує матері щороку якісь реабілітації, стоматологів і т.д. Тобто людина живе в постійних боргах. Гроші в мене він не просить. Але ніякої допомоги чи чогось такого суттєвого за рік від мужчини,який хоче сім*ю, я не бачила, хоч показати,що готовий витрачатися...Мама то святе, але жити у вічних боргах я не готова. З такими витратами заробляти йому треба у 5 разів більше. Знаю,що взяв кредит в березні і в жовтні лише буде кінець ( пів зп виплачує кредит,а на іншу половину якось живе). Про маму правда,бо двічі на рік мати приїжджає в місто на лікування. Тепер зрозуміла,чому не купує собі нового взуття,обновок. Ходить як чорт зна хто. ВІн дуже відповідальний, не мамин синок,але вважає,що матері зобов*язаний все. ..В наступному році буде те саме- реабілітація мами. Він живе скромно,ніяких зайвих витрат. Пару букетиків за увесь рік скромних., ніяких троянд ,ресторанів і ін..Оце сиджу і думаю,а для чого воно мені? Якщо зустрічатися для сексу- можна закрити очі.Але він хоче сім*ю і навіть штамп. А я вже нічого не хочу. Бо це це гірше як аліменти. Суми стартують від 40-50 тис грн . І вище. Виходить,що мужчина 7-8 міс з року сидить у боргах і відмовляє собі у всьому. Я вже навіть почала сама ходити в кіно. Мовчки купила і пішла і навіть не кажу йому.
До 2022 р було легше,бо зп трохи була більша ,та й ціни інші. Реабілітація вже йде 5 років
Котомафия
• 25 сентября 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А мама присмерті?
Взагалі непоганий варіант
ні.після операції на серці 5 років тому
ПоЗиТиВнАя• 25 сентября 2023
Ответ дляКотомафия
ні.після операції на серці 5 років тому
Так може скоро гигне. І тоді вся увага на вас
Скільки їй років?
Бабка_в_кедах• 25 сентября 2023
автор, бегите. у меня муж был такой. мать сломала ногу. он ее 7 лет смотрел. семья распалась. да, как сын он отличный. а как муж и отец - нет. теперь мать умерла. он локти кусает. а я за тысячу километров
всемВсёИмного• 25 сентября 2023
Ну ему понятно для чего Вы - решите часть его проблем (приготовите из говна конфетку, заштопаете его драные трусы, деньжат с зарплаты на коммуналку подкинете).
А Вам зачем он, то даже и не знаю.
Ну если мужчина неплохой, то поговорите с ним на тему, что ’вместе жить стоит дорого’, послушайте что он скажет
А Вам зачем он, то даже и не знаю.
Котомафия
• 25 сентября 2023
Ответ дляНекомильфо
А как вы время проводите вместе, если никуда не ходите?
гуляем по парках
Жерица ночи• 25 сентября 2023
Автор, скажите прямо - если жить вместе, то все в семью, а семья - это вы и он. Маме траты придется сократить. Согласится - ок, можно попробовать, нет - пусть идет в пень. Только предполагаю, что мамочка вас проклянет, ей на шее сына отлично живется и без вас.
ОхиИВздохи• 25 сентября 2023
Вы сами написали кучу его минусов, будет и дальше за мамочкой бегать. Я бы ушла, зачем тратить время на такое. Если у мужика после 30-ти лет нет стабильного заработка - то это должно насторожить, то что говорить после 40?
ПрипоРошенная• 25 сентября 2023
Сводите отношения на нет постепенно, не нужен он вам. Вам же не 20 лет, что от зп до зп жить. Мама это прекрасно, но вам то это зачем?
Котомафия
• 25 сентября 2023
Ответ дляОхиИВздохи
стьабильный зароботок есть. но он не соответ.его тратам.траты огромные
ОхиИВздохи• 25 сентября 2023
Ответ дляКотомафия
Сколько он получает в месяц?
ПрипоРошенная• 25 сентября 2023
Ответ дляsecam
Жалко чоловіка. Відповідальна людина. А Ви всі кажите біжіть... А що в грошах щастя. Страшно читать Ваші відгуки. Які Ви страшні істоти жінки...
А что, надо добровольна впрягаться в это ярмо? В 43 года хочется уже стабильности. Если с мужчиной тяжелее чем самой, то нафига нужны такие отношения?
всемВсёИмного• 25 сентября 2023
Ответ дляsecam
Чого жалко? Він сам свій вибір робить.
А жінка свій
Котомафия
• 25 сентября 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Сколько он получает в месяц?
не знаю. мне не говорил и спрашивать мне неудобно
всемВсёИмного• 25 сентября 2023
Ответ дляКотомафия
А когда он завел тему о ’съезжаться’ Вы его не спросили на какие деньги?
Некомильфо• 25 сентября 2023
Ответ дляsecam
Да ладно. Вы отзеркальте ситуацию по-другому- например, женщина, которая все время и силы тратит на других (маму, ребенка, неважно). Вам остаётся только кроха внимания. Будете строить с такой отношения и семью?
Котомафия
• 25 сентября 2023
Ответ дляsecam
на жаль,в грошах теж. без грошей ти ніхто. чого ж матері він не може владнати реабілітацію без грошей? а їсти і одягатися на що? чи ходити обідраним?
ПрипоРошенная• 25 сентября 2023
Ответ дляКотомафия
Так о каком замужестве может быть речь? Договаривайтесь сразу обо всём, потом уже поздно будет
всемВсёИмного• 25 сентября 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Мало того, мужчинка ж не зря шарманку о совместном проживании завел. А чтобы автор помогала ему решать его финансовые проблемы. Чем его просто потрахушки не устраивают?
И делать женщину в этой ситуации виноватой, просто манипуляция мелкая
Телефон Рубика• 25 сентября 2023
Просто подумайте, його мама ще може років 20-30 жити. Скільки їй зараз років? Нащо воно вам?
Я би закінчувала стосунки і не тратила свій та його час.
ПрипоРошенная• 25 сентября 2023
У меня кум всю жизнь возле мамы, 2 жены от него ушли, не смогли терпеть это. Всё для мамы, как мама скажет и т.д., а жена перетопчется, если что-то нужно пусть сама зарабатывает
Алгонавт• 25 сентября 2023
І він маму кинути не може, звісно ж, і вам нашо то треба(
Він єдина дитина у родині?
БоХатая• 25 сентября 2023
Ответ дляsecam
А куда без денег
Котомафия
• 25 сентября 2023
Ответ дляАлгонавт
Він єдина дитина у родині?
ні, є сестра, але сестра особливо не напрягається. бо вона ж жінка. вона собі виїхала за кордон і все
Алгонавт• 25 сентября 2023
Ответ дляКотомафия
Ну, якщо вам ця людина до душі, то сідаєте і говорите: Іване, я хочу з тобою сімʼю, але давай якось сестру підключати до витрат. Бо я хочу у кіно/відпустку/шубу, і я теж жінка, мені потрібна твоя участь.
Ні - то й ні. А як погодиться - то подивіться кілька місяців, щоб реально сестра підключилась. І може все налагодиться
Плекаю думи• 25 сентября 2023
Ответ дляАлгонавт
Сестра точно не подключится. У неё сложившаяся позиция. Ведь этой маминой болезни уже много лет. А решение искать - это не проблема автора. Автор свою позицию и взгляд должна озвучить - а тот пусть сам думает. Он умеет решать проблемы. Мамины вон как лихо решает. В долг влезет , но только пусть маме хорошо будет.
Звоночек• 25 сентября 2023
Автор, а у кого жить собирались?
Не обсуждали бюджет, обязанности по быту, кто сколько вкладывает в семью?
Лучше это всё обсудить и подробно. И так картина станет яснее. Но он наверняка начнет юлить. Мол посмотрим, как то будет, да всё будет хорошо (у него), и т.п.