Мост_Устал• 25 сентября 2023
Нова Пошта пошкодила товар, мої дії?
Замовляла по 100%оплаті.Прийшов конструктор з діркою і один пакет з деталями розірвано.Мої дії?
Вартість товару 2тис.
Мост_Устал
• 25 сентября 2023
Ответ дляФайно Замало
Вы , надеюсь ещё на отделении?
Так,чоловік там.
Малая еще та• 25 сентября 2023
Якщо забрали додому - нічого не зробите, якщо не забирали - пишете претензію на пошті
Вилосипедниця• 25 сентября 2023
Ответ дляМост_Устал
Так,чоловік там.
Необхідно заповнити бланк-претензію у відділенні. Головне, не забирати товар.
Ms. Скромность• 25 сентября 2023
Вы уверены, что это НП повредила, а не вам такой отправили по 100% предоплате?? И товар, конечно, застрахован не был....
младокошкина• 25 сентября 2023
Мені казали, якщо пакування не НП,ви несете відповідальність за пакування
Мост_Устал
• 25 сентября 2023
Ответ дляMs. Скромность
Я не знаю,я думаю з діркою на пошті не прийняли б
Мост_Устал
• 25 сентября 2023
Кажуть,що нетипове пакування,відсутнй скотч.
Бляха,дитині подарунок на Д.нар😭
Мамина квіточка• 25 сентября 2023
В мене була така ситуація. Побили один бокал з набору. Я стала відмовлятись, але вагалась. Бо було 3 короки різних видів посуду. І якщо відмовляться, то від усієї посилки. Потім я сказала, що заберу і начальник відділення люб´язно надав мені 3 промокоди на безкоштовну доставку. Але я розумію що то суто людський фактор. Промокоди я використала, компенсація вийшла як вартість 2 бокалів. Тільки є одне але, в мене тепер 5 бокалів замусть 6ти))
Ms. Скромность• 25 сентября 2023
Ответ дляМост_Устал
Если был упакован во что-то, то они не будут смотреть.
младокошкина• 25 сентября 2023
Якщо не відшкодують, може купіть гарну подарункову коробку та запакуйте самі.
Мост_Устал
• 25 сентября 2023
Ответ дляMs. Скромность
Ні,просто коробка від конструктору і все
Ms. Скромность• 25 сентября 2023
Ответ дляМост_Устал
Так он был застрахован или нет??
Мост_Устал
• 25 сентября 2023
Ответ длямладокошкина
Там кульок пошкоджено з деталями,хз,може й випали.Як взнати...
Файно Замало• 25 сентября 2023
Ответ дляМост_Устал
Кажуть,що лиш вартість одного кульочка відшкодують
Так второй целый? Или нет?
Мост_Устал
• 25 сентября 2023
Ответ дляMs. Скромность
Так он был застрахован или нет??
Що значить застрахований?
Простп відправка із вказаною вартістю
Мост_Устал
• 25 сентября 2023
Ответ дляФайно Замало
Так второй целый? Или нет?
Там їх безліч тих пакетиків з деталями.Один розірвано.
Ms. Скромность• 25 сентября 2023
Ответ дляМост_Устал
Що значить застрахований?
Простп відправка із вказаною вартістю
То и значит. Вы при отправке указываете стоимость товара и НП эту сумму вам вернет, если товар повредит.
Думаю, что вернуть вы его не сможете.
Файно Замало• 25 сентября 2023
Ответ дляМост_Устал
Это шо,Лего? Шо вы плачете, оно поломано или просто разорвано упаковку?
Мост_Устал
• 25 сентября 2023
Ответ дляMs. Скромность
Думаю, что вернуть вы его не сможете.
Чому?
Сумма вказана...
Мост_Устал
• 25 сентября 2023
Ответ дляФайно Замало
Лего.Розірвано коробку і один з кульків.Звідки знати,що деталі на місці?
Файно Замало• 25 сентября 2023
Ответ дляМост_Устал
А откуда они возьмут цену ? С потолка? Или на каждом кулечке цена?
Файно Замало• 25 сентября 2023
Ответ дляМост_Устал
А инструкция есть, там количество деталей должно быть указано.
Мост_Устал
• 25 сентября 2023
Ответ дляФайно Замало
Так,сумма вказана за коробку Лего,яку пошкоджено.
Мост_Устал
• 25 сентября 2023
Ответ дляФайно Замало
Так,є
Ms. Скромность• 25 сентября 2023
Ответ дляМост_Устал
Чому?
Сумма вказана...
Но если вы говорите, что упаковка была не НП - то ничего не докажете. Жаль, но думаю, что это не смертельно - в крайнем случае недостающие детали можно попробовать заменить из того, что есть дома. Коробку упаковать просто в подарочную и все.
миссАрфография• 25 сентября 2023
Ответ дляМост_Устал
763🙄деталі
Это ж во всей коробке, а не в пакете
В инструкции обычно показаны что делается из пакета под номером ’ ... ’ не помню, есть ли кол-во деталек именно в пакете..