ЯблокоРаздора• 25 сентября 2023
що це таке робиться? воно неадекватне таке одне чи ще є?
слова не можна сказати, от просто сиди і бійся аби чого "не такого " не сказати. хочеш пожартувати - то вже і думай який то буде жарт.
чи прокоментувати нездержано якийсь випадок також не можна. весь час як на голках сиди, не розслабляючись і контролюй себе постіно, бо ж як причепиться..вимагає кожне слово "криве" пояснювати - що саме ти мала на увазі, і чому так сказала. і ще і однією фразою не задовольняється пояснень, а вимагає розгорнуту відповідь на А4 як мінімум. і потім ще у тому поясненні приколупується до інших "кривих" слів, і ще більше розпалюється, і вже я ледь не найгірша людина у світі, через те що маю свою таку думку, або що посміла бути емоційною. і слова поперк упаси боже сказати, треба то все вислухати, і змовчати. бо як починаю відповідати - то вже цілий скандал виходить. ця людина доводить мене..і ще і після цього істеричкою називає, хоча сама ж на емоції виводить. таке враження що як треба зло зігнати на комусь - то біжить до мене і шукає до чого причепитись, бо я залежна і нікуди не дінусь по його думці, настільки беззахистна що можна робити зі мною все що завгодно і нічо йому за те не буде. кон*ене.
лев по знаку зодіаку. весь мозок мені винес, треба йти від нього.
дякую за увагу..
Латвийские_Номера• 25 сентября 2023
Наче про мого бувшого пишите.
Хто вам ця людина і чому ви з нею спілкуєтесь?
Майор Медуза• 25 сентября 2023
а в чем дело? вас насильно держат или он на вас имеет рычаги давления?
ЯблокоРаздора
• 25 сентября 2023
Ответ дляМлинець Мій
Удалено администрацией...
ЯблокоРаздора
• 25 сентября 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Наче про мого бувшого пишите.
шеф
Сільський ансамбль• 25 сентября 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
шеф
Щось мені підказує, що проблема не в ньому
Млинець Мій• 25 сентября 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Удалено администрацией...
да нет, скорее вы
Латвийские_Номера• 25 сентября 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
шеф
Співчуваю.
Мій - повна протилежність. Відповідь має бути: так, ні, не знаю. Від моїх розгорнутих відповідей він впадає в анабіоз)). Мені то підходить, бо він до мене питань практично не має
Дружная семейка• 25 сентября 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
діва
Да?) Это странно))) Дева всегда знает как надо, как правильно и любого льва заткнет за пазуху, что-то вы теряете навыки)
ЯблокоРаздора
• 25 сентября 2023
Ответ дляДружная семейка
точно що. я думаю що я також людина і можу розслабитись у спілкуванні із колегами. а оце сидіти слухати за вуглом як я спілкуюсь із колегами, і потім отаке робити...це дивно як мінімум.
Латвийские_Номера• 25 сентября 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Він тільки до вас такий примаханий чи по життю?
Дружная семейка• 25 сентября 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Автор, выдыхайте) Надо привести чувства и мысли в порядок, а то вы прям в рака превратились, поток сознания. ничего не ясно))
Что у вас случилось, по полочкам?
ЯблокоРаздора
• 25 сентября 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
він все скриває, і на індивідуальні бесіди викликає, і про що вони там говорять не маю поняття. інші мовчать бо
Упругая попка• 25 сентября 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
То в кодного от така бесіда індивідуальна?
ЯблокоРаздора
• 25 сентября 2023
Ответ дляДружная семейка
Что у вас случилось, по полочкам?
ну ви розумієте? жах....
це ж як треба було ’попрацювати’ наді мною аби довести до ’рака’.
холоднокровності вже і слід простиг...одні емоції, і звідки у мене їх стільки...
але таке ставлення, як в дитсадку, це дійсно що на нерви дуже діє. змушувати пояснювати кожне своє слово. треш...ще і рота мені затикати. і розказувати чи в тему було те що я сказала чи ні.
ЯблокоРаздора
• 25 сентября 2023
Ответ дляУпругая попка
не знаю, виписує в особисті.
Дружная семейка• 25 сентября 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
ну ви розумієте? жах....
Может быть стоит подыскивать новое место работы?
А то похоже в этом месте вам не особо будет комфортно.
Галя-краля• 25 сентября 2023
Ответ дляДружная семейка
А в мене гірше ми з диром обидва діви ще й народилися в одинь день😆. Але я більш балакуча😁
Позаземний розум• 25 сентября 2023
ви б мене теж дратували, за пару сек тексту Ви вже набридли капець
Весотехник• 25 сентября 2023
Знак взагалі тут ні до чого,просто людина гівно...в мене чоловік лев і нічого схожого нема.
ЯблокоРаздора
• 25 сентября 2023
Ответ дляПозаземний розум
ну то зробіть ласку, вийдіть із теми і не повертайтесь.
дуже дякую)
Марс атакует• 25 сентября 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
діва
Дослідники заявили, що через зміну земної осі на зоряному небі вже виділяється 13 сузір’їв. Тож тепер ви лев)
кнопкодав• 25 сентября 2023
навіщо себе так мучити? Чи це єдина робота в радіусі 200км? Ви так собі невроз заробите
Дружная семейка• 25 сентября 2023
Ответ дляМарс атакует