СирОжино пирОжино• Изменено 25 сентября 2023

Потратила 6000 грн на заказ с айхерб.

Теперь сижу думаю,столько всего заказала, что раньше хотела
Но мне все равно кажется, что цены подняли перед скидкой и поэтому как бы и не дёшево, хотя со скидкой 27%
Больше всего ушло на магний л треотонат ( для мозга) лучшего усвоения, 60 дол на 60 дней для двоих, микроэлементы, морской коллаген, железо, Хондроитин и ещё много всего не заказала из всего что нужно для здоровья(
Почему так дорого быть более здоровым и активным?(

Если пишите что это ерунда, не согласна.
Намного себя стала лучше чувствовать с дополнение НУЖНЫХ добавок, особенно магния
З царем в голові• 26 сентября 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Л тирозин принимаю
И Допа Мукуна уже была, мне прям очень зашло, помогает улучшить активность и увеличивает мягко дофамин ( есть исследования)
З вашого списку при паркінсоні можна як підтримуюче брати, ви не для цієї сфери затарюєтесь ? На допу мукуну для чоловіка теж колись подивлялась, але грошей пожаліла , чи дійсно дієвий?
Джаконда-e111• 26 сентября 2023
Ответ дляДикая Роза
А что для активности заказали? Очень устаю все время
Раджу вам Хлорофіл
автор СирОжино пирОжино • 26 сентября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Не для цієї, але читала що при ній добре приймати такі добавки
Допа мукуна дієва, але для себе. Для чоловіка МАКА - класно піднімає лібідо
Ответ дляБабульція
А Ви як пiднiмали?
Торн бисциглинат и Хема плекс, 3 месяца принимала, теперь только во время месячных
З царем в голові• 26 сентября 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Дякую), але я саме паркінсоном у чоловіка переймаюсь
пАлАвинкА• 26 сентября 2023
Я сьогодні також замовила невеличкий арсенал на сезон простуд: пау д Арко, куркума, імбир в капсулах, вітамін С (ester c), цинк, вітамін д, вітамін б, омега та лютеін для зору. Правда, на 4700 грн.
Синиця у спідниці• 26 сентября 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
девочки! что от судорог заказать? прямо беда
Доль Чекомбана• 26 сентября 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
фото
hrystia• 26 сентября 2023
Ответ дляВідірву та викину
Я на спорті активно. Кортизол понижую. Л карнітін ще беру.
Магній ось такий, вже ось другий рік такий беремо.
А гінко білобу для чого пʼєте?
Відірву та викину• 26 сентября 2023
Ответ дляhrystia
А гінко білобу для чого пʼєте?
На гінкго я давно, у мене ВСД, гіпотонія. Воно мене тримає у купці. Ну там для пам´яті і тд. Але може є щось ефективніше.
Я прихильник не агресивної допомоги. А щось таке аби не нашкодило ’раптом що’.
До появи у моєму житті айхербу, я у парку листочки гінкго збирала восени і чай заварювала :)
Відірву та викину• 26 сентября 2023
Ответ дляОябунчик
Ніколи в житті ту чорнику в очі не бачила, де ви її берете?
Та збираю, я живу в регіоні де її дуже багато росте. Збираю, замовляю, щоб мені зібрали. На зиму мінімум 50 літрів заморожую, буває і 100.
Щоденно калатаю собі коктейлі. Або рослинне (кокосове люблю) або безлактозне молоко (цільне вже не сприймає організм, перджу, перепрошую, як мій бульдог від цільного) + ягоди + банан. П´ємо таке всі - я, чоловік, діти. Щоденно цілий рік.
Ну от зараз сезон то ще морквяні фреші роблю - також каротин, для очей ок.
Але я багато за компом працюю. Було все ок.
Помітила, що під час блекауту став падати зір, хоча в нас генератор, ніби все було як завжди. Може співпало.
Все буде• 26 сентября 2023
Ответ дляВредняжка
А что вы себе берете, что вам помогает?))
Слава богу, не состою в секте
парИла я парИла• 28 сентября 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Ещё не принимала, до этого брала форму глицинат. Принимала 400 мг перед сном
Но когда начала изучать тему, поняла что оксид вообще не нужно принимать, а треонат самая лучшая форма для усвоения и работы мозга, да и отзывы супер
Решила попробовать, хоть и намного дороже
Підкажіть чому оксид не дуже?
автор СирОжино пирОжино • 28 сентября 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Підкажіть чому оксид не дуже?
Почитайте
Если коротко, он почти не усваивается, что-то около 4 % всего и может вызвать побочные эффекты в организме