Слобожаночка• 26 сентября 2023
Який варіант доставки обираєте при замовленні з США?
Дівчата, порадьте будь ласка, який варіант доставки кросівок із США краще обрати? Хочу на осінь замовити кросівки. Якщо обрати морем, то це вони через 2 місяці тільки будуть ?
А якщо авіа? Чи дуже це дорого виходить?
Дякую за відповідь
сама себе прекрасная• 26 сентября 2023
В перевізника є тарифи і тривалість доставки. Лінь подивитись?
Не худа ні разу• 26 сентября 2023
Якщо кросси більше 100 баксів, то сама замовляю авіа.
Якщо в районі 50, то йду до посередника.
Море останнім разом плило 24 дні мостом.
Не худа ні разу• 26 сентября 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Да ладно, Ви зрозумієте, що пишуть одне, в в реалі по термінах може бути зовсім інше.
сама себе прекрасная• 26 сентября 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Зараз все приходить вчасно, затримок немає
Слобожаночка
• 26 сентября 2023
Ответ длясама себе прекрасная
У якого перевізника ? Де подивитися тарифи?
Папобус• 26 сентября 2023
через сайт посередника замовляла мартенси, доставка приблизно 30 баксів, авіа, 18 днів
сама себе прекрасная• 26 сентября 2023
Ответ дляСлобожаночка
Дивитися у того через кого плануєте доставляти
Слобожаночка
• 26 сентября 2023
Ответ дляПапобус
А який сайт ?
Не худа ні разу• 26 сентября 2023
Ответ дляПапобус
А не краще було купити самому, доставка вийшла б дол.20 і тиждень часу ?
Злюка бобер• 26 сентября 2023
А хіба вони шлють зараз в Україну? Бо я намагалась купити дещо з одягу, а в магазинчику із США сказали, що не слатимуть, бо їм купу замовлень повернулось.
Домашня Зюзя• 26 сентября 2023
Ответ дляСлобожаночка
море ює за місяць зараз їде.
Тариф навіть авіа вам буде дешево, но по Україні за свій рахунок.
Папобус• 26 сентября 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Дякую, що ви підказали! А то мені навіть в голову таке не прийшло.
Попробуйте замовте з оф.сайту Доктор Мартенс в Україну