Добротная• 25 сентября 2023
Під час тривог кто супроводжує дитину-інваліда до укриття у школі?
Під час навчання офлайн хто (вчитель, помічник, учень) повинен допомагати учневі з інвалідністю йти в укриття під час тривог? Треба спуститися з третього поверху у підвал . Зазвичай це займає 3 хвилини. Якщо з дитиною інвалідом, то 15 хвилин. Вчитель наказує супроводжувати одному з учнів. Це не Західна, в місто періодично прилітають ракети та шахеди. Чи правомірні вчинки вчителя?
Показушница• 25 сентября 2023
Автор, если ваш ребенок учится в инклюзивном классе, должен быть ассистент учителя. Почему он не помогает ребенку спуститься в убежище?
Карамбулкул• 25 сентября 2023
Я не знаю, але по розповідям у яслах і кухарі, і медсестра, і завідувачка приходять допомагати одягати на прогулянку.
Думаю не так багато у школі інвалідів, і знайдеться співробітник який спеціально приходитиме за особливою дитиною. Усень точно не повинен відповідати за інших.
Винник• 25 сентября 2023
Ответ дляДобротная
Асистент учня (дитини) – не педагогічний працівник, що супроводжує учня і не втручається в освітній процес. Ним може бути один із батьків, уповноважена ними особа або соціальний працівник. Асистент може бути присутній під час уроків та позакласної роботи, допомагати у пересуванні, відвідуванні туалету, переодяганні, харчуванні дитини в школі тощо.
Асистент вчителя якщо він прописаний в іпр та у вашої дитини є 4 чи 5 ступінь обмеження. Ось за 3 не памятаю чи він там передбачений
Винник• 25 сентября 2023
Ответ дляДобротная
Чому дитину відали на офлайн, а не онлайн навчання я не знаю. Питання не в цьому. Дитина дуже погано ходить
Стоп. А до чого погано ходить чи взагалі на візку. Форму навчання обирають батьки відповідно до рекомендацій ірц.
Школа складає план відповідно до тої дитини на підставі висновку ірц. Дитина з інвалідністю а не дитина-інвалід! Є таким же учасником освітнього процесу як і інші учні. І йому може бути надано і прописано або асистент вчителя бо дитина має певні проблеми із засвоєння матеріалу ( повільніше працює) або асистента дитини якщо сама нездатна взагалі себе самообслуговувати
Винник• 25 сентября 2023
Я чомусь слабо вірю, в те що ваша дитина прям веде, а не допомагає зпуститися іншій в укриття разом з класо . Таке враження що увесь клас вже там давно, а ваша ше десь у класі. Може все не так як ви на це реагуєте і це просто власне небажання вас аби ваша дитина допомагала дитині з певними фізичними порушеннями?
Твоя подружайка• 25 сентября 2023
Дивно, що клас, де навчається маломобільна дитина, аж на третьому поверсі. Це питання до директора. В нашій школі на першому поверсі спеціально облаштували всі умови для такого хлопчика і навіть прибудували пандус.
Эскиз бесконечности• 25 сентября 2023
Ответ дляПоказушница
Ні. Обовязково асистент вчителя, якщо дитина з інклюзією. Він і супроводжує
Асистент вчителя (АВ) допомагає вчителю в класі, де є дитина на інклюзії. Супровод дитини не входить в обов´язки АВ.
Для цього потрібен асистент дитини. Це можуть бути батьки або інші родичі, соціальний працівник, але ніяк не вчитель і не асистент.
Эскиз бесконечности• 25 сентября 2023
Ответ дляВинник
Асистент вчителя прописується починаючи з 2 рівня підтримки і він не нянька дитині!
З назви посади ясно, що це педагог, який допомагає іншому педагогу в навчанні дитини з ооп.
Для допомоги в пересуванні, відвідуванні туалету тощо потрібен асистент дитини.
Показушница• 26 сентября 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Обычно, ассистента ребенка нет нигде т.к. за это не платят и никто не соглашается бесплатно работать и ассистент учителя занимается ребенком с инклюзией. Если так посмотреть, то ни в чьи обязанности такое не входит, но и ребенка оставить вне укрытия не имеют права
Эскиз бесконечности• 26 сентября 2023
Ответ дляПоказушница
Так, в штаті навчального закладу немає посади асистента дитини. Це сфера соц. захисту. Тому для вирішення питання потрібно звернутись до соц. служби. Або батьки чи інші родичі, чи особа, яку уповновпжать батьки. Це їх клопіт.
Горлаю зрання• 26 сентября 2023
Ответ дляДобротная
Так , моїй. На які норми закону треба спиратися у такому випадку хотілось би знати.
На ті, що неповнолітня дитина не може нести відповідальність за іншу.
Подзвоніть класному і просто нормально скажіть, що ви не задоволені ситуацією і переживаєте за дитину. І що ваша дитина не повинна нести відповідальність за іншу. І чи хоче вчитель нести відповідальність за своє доручення, якщо щось трапиться.