На_оба_рот• 25 сентября 2023

Не успела iherb

Откладывала, блин, покупку:((( пока код на все не истек:(
Кто знает, в этой распродаже уже были дни омеги и вит.Д? Имеет смысл ждать или заказывать уже по полной стоимости?
ШанельКуКу• 25 сентября 2023
Удалено администрацией...
Солоденька цукОрка• 25 сентября 2023
Может быть 27 опять будет скидка, все таки 27 лет
Солоденька цукОрка• 25 сентября 2023
Ответ дляШанельКуКу
Удалено администрацией...
Он работает у Вас?
ШанельКуКу• 25 сентября 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
Он работает у Вас?
да
автор На_оба_рот • 25 сентября 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
Он работает у Вас?
Не работает. Это чужой реферальный код.
автор На_оба_рот • 25 сентября 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
Ну, вот это и прошлепала:((( Они обычно общий дают, но и каждый день-два на что-то отдельно. Я просто не сделила, уже были омеги и вит.Д или еще нет
Солоденька цукОрка• 25 сентября 2023
Ответ дляШанельКуКу
да
Сколько отнимает?
Na kablukah• 26 сентября 2023
Были омеги
Майская киска• 26 сентября 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Цей код був на всі товари в кошику.
автор На_оба_рот • 26 сентября 2023
Ответ дляМайская киска
Цей код був на всі товари в кошику.
Да
автор На_оба_рот • 26 сентября 2023
Ответ дляNa kablukah
Были омеги
:( жалко..
НеГолосую• 26 сентября 2023
Ответ дляШанельКуКу
Удалено администрацией...
реклама реферальных кодов запрещена.
и он скидки не дает
Планшетница• 26 сентября 2023
Девочки , а это только для Украины код был? Себе заказала, хотела дитю а Германию, а код там только на спорт пит
Забрызжу ядом• 26 сентября 2023
Ответ дляПланшетница
Последний был для Украины, для других стран был раньше дня на 3-4.
Ошеламиссимо• 26 сентября 2023
Ответ дляНа_оба_рот
останній код був мінус 27 на все для України. Я собі, до речі, після поради тут замовила на пробу нову омегу від Карлсон -вже їде)
автор На_оба_рот • 26 сентября 2023
Ответ дляОшеламиссимо
Я знаю!:) Вчора не встигла викупити, закінчився термін дії кода.
Це, мабуть, я Вам писала про Карлсон, сама теж накидала в корзину та забула купити кілька днів тому:(
Ошеламиссимо• 26 сентября 2023
Ответ дляНа_оба_рот
все можливо:) дякую за пораду
а Ви не засмучуйтесь, думаю, ще будуть акції незабаром)
я теж часто забуваю оформити замовлення вчасно, а тут була необхідність улюблений шампунь та кондиціонер замовити, який ’спіймати’ ще те завдання) і на щастя все співпало -і акція, і наявний шампунь) Омега та ще дещо пішли бонусом)
symbol• 26 сентября 2023
На омегу не було окремого коду, на вітамін Д буде діяти сьогоднішній
🎉Наступна акція - ЗНИЖКА 27% за одноразовим промокодом 27IMMUNE на добавки для имунитету https://ua.iherb.com/c/immune-support?pcode=27IMMU... до 27 вересня
автор На_оба_рот • 26 сентября 2023
Ответ дляsymbol
Дякую!
То є невеликий шанс, що на омегу ще буде окремий?
symbol• 26 сентября 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Дякую!
Навряд чи, але в кінці може бути ще раз на все
zanna76• 27 сентября 2023
Ответ дляsymbol
а коли кінець?дуже потрібно залізо та інші
Ошеламиссимо• 27 сентября 2023
Ответ дляzanna76
згідно реклами, кінець сьогодні о 10am Pacific Time, це, здається, 20:00 по Києву...але краще перевірити
symbol• 27 сентября 2023
Ответ дляzanna76
В останні дні вересня
Ошеламиссимо• 28 сентября 2023
Автор, здається, пощастило) Зараз акція на великий перелік товарів, в тому числі і на Омегу.) Я перевірила -на ту, що я замовила, точно є)
автор На_оба_рот • 04 октября 2023
Ответ дляОшеламиссимо
Большое Вам спасибо! Я оформила, почти все было по акции, что нужно!
Ошеламиссимо• 04 октября 2023
Ответ дляНа_оба_рот
будь-ласка! я рада, що все вдалося)