Муркошечка• 26 сентября 2023
От ви кажете сказала-зробила... Про чоловіків.
Прочитала тему про дивну поведінку чоловіка. Там одна порадниця написала що перший раз попередила, а другий раз стримала обіцянку. Пишуть що треба вирішити, чи терпіти неприйнятну поведінку чоловіка. А скажіть мені, що робити коли і терпіти не збираєшся і без чоловіка в сім´ї не справишся? При цьому сам чоловік проблеми не бачить і нічого міняти не хоче. То як бути?
Бабка_в_кедах• 26 сентября 2023
Маме цікаве, що більшість думає, що не справиться, а врешті справляється і думає ’чого раніше не пішла’.
Працювала з такими родинами, тому досвід є
Я така бойова• 26 сентября 2023
Ну як бути, тут 2 варіанти, або терпіти або злазити з шиї чоловіка і ставати самодостатньою.
Неместная Я• 26 сентября 2023
Конечно мужчина не видит проблемы. А вы попробуйте бить его же картой. Вот начните обвинять в том, в чем не виноват. И убедитесь, что он прекрасно увидит эту проблему и даст вам отпор
Пэрисхилтонша• 26 сентября 2023
А в чому проявляється неприйнятна поведінка? Мені здається в різних ситуаціях по різному діяти.
Я така бойова• 26 сентября 2023
Ответ дляНеместная Я
Так він їй гроші перестане давати і все, вона зразу замовкне.
звездная галактика• 26 сентября 2023
Ответ дляНеместная Я
что б бить картой, нужно иметь козыря. а если автор прекрасно понимает, что сама не справиться, то у нее одни шестерки. с ними можно только блефовать
Света С Приветом• 26 сентября 2023
А як то не справитесь? Не попісяєте, не покакажте, не приготуєте, не одягнетесь, до роботи не доїдете?
Неместная Я• 26 сентября 2023
Ответ для звездная галактика
Значит быть терпилой - ее осознанный выбор. Уверена, что он тоже понимает, что она ничего из себя не представляет и этим пользуется.
звездная галактика• 26 сентября 2023
Ответ дляНеместная Я
так она этого и не скрывает
Муркошечка
• 26 сентября 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Дайте, будь ласка, пораду, виходячи з вашого досвіду.
Колдунья-вещунья• 26 сентября 2023
Ответ дляМуркошечка
А що він такого робить, що ніяк без чоловіка?
Пліснявілий сир• 26 сентября 2023
Справитесь. Еще никто не умирал от развода)
Выбор всегда есть, учится жить и становится полноценной самодостаточной личностью, или же быть терпилой, зависимым приложением к мужику. Простите, что я так жестко высказываюсь. На самом деле мне на самом деле жаль тех, кто в такой ситуации. И в тоже время это как-то злит - я просто не понимаю, как так можно.
Бабка_в_кедах• 26 сентября 2023
Ответ дляМуркошечка
Це не порада,а більше досвід
Якщо ви впевнені, що не повернетесь до чоловіка, що без нього краще саме вам (не в матеріальному плані, а саме в моральному і фізичному) - йдіть. А якщо будете намагатись повернутись, або повернути його - то далі буде лише гірше, бо він зрозуміє, що вас прив´язав. Тоді йти немає сенсу. Бо ’качелі ’ туди - назад , тільки для вас будуть важкими.