ЗавЛабСнаб• 26 сентября 2023

Сил немає, кожна контрольна на 3 бал по математиці(

Репетитор по математиці 3 рази в тиждень по 300 грн
Я не розумію
Дз репетитор не задає

Вони розбирають дз шкільне
Дитина каже шо все розуміє
Твоя подружайка• 26 сентября 2023
3 бали по 12 бальной?

НаливайКа• 26 сентября 2023
поганий репетитор. нас за рік з 4 витягла на 10-11. 600 грн за годину. ото дійсно репетитор. але вона задає дом.завдання і на уроці дитина працює аж мокра. 1 раз алгебра ,1 раз геометрія.
подивіться що дитина пише?
в нас 2 зошити.
1 зошит- правила,причому 3-4 параграфи подані нею компактно в схемах на сторінку-дві. інший зошит- задачі.
з тим зошитом з правила не потрібен жоден підручник.
Небоброїдка• 26 сентября 2023
Ну мабуть розуміє те, що розібрали. А шаг вліво, шаг вправо і вже не розуміє. Міняйте репетитора. Розбір домашнього завдання то не той шлях. Треба теми розбирати, типові й нетипові завдання для перевірки знань. А не домашку за дитину робити.
Саме це оцінка за контрольні і показує
НаливайКа• 26 сентября 2023
Ответ дляНебоброїдка
Саме це оцінка за контрольні і показує
+++
Конотопська відьма• 26 сентября 2023
Менять репетитора
автор ЗавЛабСнаб • 26 сентября 2023
Ответ дляТвоя подружайка
3 бали по 12 бальной?
Ну звичайно((( і кожна кр так
неДодекаэдр• 26 сентября 2023
Может, просто ребёнку не дано?
маска Ілона• 26 сентября 2023
Ищите репетитора, этот просто получает бабки не за что...
Почемучечка• 26 сентября 2023
Автор, я не знаю, може, мій коментар не по темі, але я сама не дуже люблю математику, хоча у мене була 5-ка (по пʼятибальниц системі) в школі, але це дуууже натягнута оцінка. Так от на Фейсбуці є такий екаунт - Математичка - у неї є уроки в групах плюс пояснення деяких тем. Я прямо залипаю, як вона круто пояснює і заздрю дітям, які в неї навчаються.

автор ЗавЛабСнаб • 26 сентября 2023
Ответ дляНаливайКа
подивіться що дитина пише?
в нас 2 зошити.
А скільки разів в тиждень репетитор?
Я тут Живу• 26 сентября 2023
Ответ дляНаливайКа
подивіться що дитина пише?
в нас 2 зошити.
Ви вважаєте , що здібності дитини не важливі? Я займалася з близнюками. В одного 10, у іншого 6. Різні здібності і здатність запам´ятати матеріал.
КаваЗМолоком• 26 сентября 2023
Точно шо крок вправо,крок вліво і все. Міняйте репетитора. Зустріньтеся з новим репетитором,покажіть контрольні,репетитор зрозуміє за кілька раз слабкі сторони дитини. Плюс треба нарощувати з часом швидкість виконання вправ. Є деякі діти,яким математика зовсім не дається. От розібрали,все розуміє,і через день не пам´ятає нічогісінько,або застосувати не може знання,просто не може.
Маурита• 26 сентября 2023
у мене у дитини є проблема, шо вона вміє рахувати, але не вміє зрозуміти саме завдання, тобто шо треба зробити. от хоч гопки скакай, а вона ніяк) ну я якось не переймаюсь. не всім бути математиками. а тратить половину життя на репетитора шоб оцінка була гарна - це взагалі жесть.
Да Щас же• 26 сентября 2023
Если вам станет легче. У нас новый учитель, ребёнок наизусть уже учит, у всей семьи от истории уже нервная дрожь. Оценки только такие) у половины класса. Прошлые года меньше 10 по истории не было. Потому с родителями думаем, что что-то не то с учителем. Как у вас обстановка? Насколько требовательный учитель? Ну не может быть, что после репетитора на 3.
ВільнаНазавжди• 26 сентября 2023
Так репетитор просто делает домашку за ребенка. Конечно он все понимает. А в классе - ни бум-бум
автор ЗавЛабСнаб • 26 сентября 2023
Де ви знайшли репетитора?
Yamarisha• 26 сентября 2023
Якщо репетитор робить з вашою дитиною домашні завдання, то це не репетитор. Це я вам із досвіду з двома дітьми пишу. З таким репетитором діла не буде.
Мальдивирую• 26 сентября 2023
Автор, пардон дикий! Вы сама как дитя!
Вы водите авто? Представьте, что нет! Вам показали - вы все поняли! Вы от того, что поняли стали водителем?? Ну поняли же все! И так с управлением самолета, судна, космического корабля! Это тупик! ВЫ этого не понимаете?? Реально?
Чтобы ребенок успешно учился надо развивать в нем ПСИХИЧЕСКИЕ процессы (логику, память, мышление...) + самостоятельный поиск решений... а не как овечка увидела, поняла и все! Это тупик!
Вы взрослая и не ловите суть, что надо делать, как ребенок может это понять? Репетитор тоже не понимает? Репетитор - это не панацея, это просто человек который может машинально выполнять работу без приложения логики и без отслеживания результата.. ему платят - значит все ок! Психологию детей он может не знать ВООБЩЕ.. Нам тут не видно кого Вы взяли.. От чего у Вас нет сил?? Вы не решили проблему и нет сил? Те еще не приступили к ее решению и уже сил нет? Думаю ребенок тоже не понимает что не так и что от него хотят... (много работала с детьми, потому так откровенно пишу, без обид)
Небоброїдка• 26 сентября 2023
Ответ дляМаурита
Ну вообще, если ребенок ’не понимает задания’, то это вопрос на всю жизнь. Лучше бы с этим разобраться в школьные годы.

Міряно-переміряно• 26 сентября 2023
Ответ дляНаливайКа
подивіться що дитина пише?
в нас 2 зошити.
да, точно

автор, ищите другого
у нас такой учитель физики был - даже самые отстающие по другим предметам задачи щелкали только так. Все-таки от учителя многое зависит
автор ЗавЛабСнаб • 26 сентября 2023
Ответ дляМальдивирую
Автор, пардон дикий! Вы сама как дитя!
Я вас розумію
Спочатку думала що репетитор може з нею виконувати дз, якби 2 зайця вб‘є і дз зробить і тему розповість
Мальдивирую• 26 сентября 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Близняшки - это часто кардинально разные люди.. во всем. Наивные родители часто фантазируют ’дети же все одинаковые’..основы генетики в школе пропустили (шутка, я не о ВаС!!!)
автор ЗавЛабСнаб • 26 сентября 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
да, точно

автор, ищите другого
На олх шукати?
Маурита• 26 сентября 2023
Ответ дляНебоброїдка
вона не розуміє завдання саме з математики. все інше в неї гуд. дитина розвинена, займається спортом досить успішно, займається творчістю. тому взагалі проблеми в цьому не вбачаю. і , шо саме головне для мене, має трохи часу на ’погуляти’ і на ’просто нічого не робити’. для мене це надважливо.
julianaht• 26 сентября 2023
Автор, який клас?
Може дитина просто правил не знає?
автор ЗавЛабСнаб • 26 сентября 2023
Я згідна і за 600
Аби був результат
Але навіть за 300 його не бачу( а приклади ж ті самі задаватимуть репетитори..
автор ЗавЛабСнаб • 26 сентября 2023
Ответ дляjulianaht
Автор, який клас?
Може дитина просто правил не знає?
6 кл
Завдання легкі
Наприклад скоротити дріб
Або знайти однакові дроби

От вона скоротила дріб, але ж і далі можна скоротити, а вона скоротила на 2 і все і поставила крапку…
Небоброїдка• 26 сентября 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Я вас розумію
Самостоятельное выполнение ДЗ как раз и показывает усвоение ребенком материала. То есть брать репетитора для выполнения ДЗ это как нанимать повара для приготовления еды и думать, что теперь ты сам отличный повар.
Додекаэдр• 26 сентября 2023
Синдрому дефіциту уваги немає в дитини?
Я супер-пупер• 26 сентября 2023
Ну смотрите...
Репетитор может нравится вам и не нравится ребенку.
Репетитор может уметь решать, но не уметь обьяснять
У ребенка другие планы и она хочет гулять а не учится. Между уроком математики и маком с подружками все выберут мак и только высокосоциальные и мотивированные дети математику, но им как раз репетитор не нужен))
Предположим в школе 2 алгебры 2 геометрии, у репетитора 2 часа в неделю. Как вы себе видите выучить заново 2 часа за 1 час. Это иллюзия , что у вас 6 часов, большинство детей начинают игнорировать школьного учителя потому что репетитор все обьяснит потом)