ЗавЛабСнаб• 26 сентября 2023
Сил немає, кожна контрольна на 3 бал по математиці(
Репетитор по математиці 3 рази в тиждень по 300 грн
Я не розумію
Дз репетитор не задає
Вони розбирають дз шкільне
Дитина каже шо все розуміє
Я не розумію
Дз репетитор не задає
Вони розбирають дз шкільне
Дитина каже шо все розуміє
ЗавЛабСнаб
• 26 сентября 2023
Ответ дляПлакулька
Поприсутствуйте на пару занятиях. Сразу станет понятно он объясняет или просто решает вместо ребенка. А что говорит учитель математики в школе по поводу возможных причин такой плохой успеваемости?
Слухала
Вчитель правила розповідає
Але але
Сиджу і поакати хочеться.. неначе безвихідь( настрій впав
В минулому році інший репетитор був.. толку не було
Вчитель правила розповідає
Але але
НаливайКа• 26 сентября 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
А значит без тетради и похожих задач, ребёнок сам ничего не сможет, ну так себе репетитор главное оценки нарисованы
это вы себе сами придумали? или из пальца высосали? с нами замнимается кандидат физ-мат наук. у нее своя подача.и конечно же тетради в школу дочь не носит. в этом году мы перешли в др.школу, з физ-мат уклоном. результаты супер. в прошлом году были в обычной. так вот представьте,с 4 в прошлом году вобычной школе перейти в школу с физ-мат уклоном. вот вам и репетитор. не высасывайте из пальца то,чего нет
НаливайКа• 26 сентября 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
А скільки разів в тиждень репетитор?
2 рази. в минулому році по 1,5 год алгебри ы 1,5 години геомытрії.в цьому році лише по 1 год.репетитор сказала- достатньо.рівень хороший.але вони пахали як папа Карло
НаливайКа• 26 сентября 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Ви вважаєте , що здібності дитини не важливі? Я займалася з близнюками. В одного 10, у іншого 6. Різні здібності і здатність запам´ятати матеріал.
важливі. моя доня гуманітарій 2 іноз мови вільно..але так вчитель змогла розказати і подати математику,що гуманітарій сказав,що хочу своє життя пов*язати з математикою. от і все. вона бере дорого,але знає за що
Хочу барабульки• 26 сентября 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Аа тобто репетитор має давати ще додатково завдання?
Он должен работать по своей программе.+ 10 заданий дз от него лично. Чтоб ваш ребенок понял. А не дз ей делать
Голена блондинка• 26 сентября 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Я вас розумію
Спочатку думала що репетитор може з нею виконувати дз, якби 2 зайця вб‘є і дз зробить і тему розповість
Так ваша только дз делает , а ребёнок тему не знает )
Хочу барабульки• 26 сентября 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Слухала
Вчитель правила розповідає
Але але
Вчитель правила розповідає
Але але
Так это ваш ребенок дундук! Ремня и гаджеты отнять. Прям трагедия 6 клас. Что делать в 9 будите?
Да Щас же• 26 сентября 2023
Ответ дляПушкининиана
Ну, вибачайте, але історію вивчити практично неможливо, б її теж не осилила, об´єм матеріалу необмежений. А математика в принципі більш передбачувана.
Ну до этого учили как-то, не первый год история. Но поменялся учитель... И пол класса двоечники стали.
пьЯНА• 26 сентября 2023
У меня была куча репетиторов. И по нулям. Потому что математика не мое!
ЗавЛабСнаб
• 26 сентября 2023
Ответ дляпьЯНА
Так в неї і англ мова і німецька по нулям
пьЯНА• 26 сентября 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Значит, ищите способности еще в чем-то другом. Может, спорт, танцы и тд
ЗавЛабСнаб
• 26 сентября 2023
Ответ дляпьЯНА
На спорт ходила але не сильно їй гімнастика зайшла
Сказала що там тягнутт, їй больно
Відірву та викину• 26 сентября 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Так
І як тепер з ним боротися?
Мій комент 37.
Небоброїдка• 26 сентября 2023
Ответ дляЯ тут Живу
А вы попробуйте. Результат эксперимента вас удивит. Для остроты добавьте мелочь по 1, 2 , 5 и 10 коп
Да что там пробовать. В прошлом году участвовала в школьной ярмарке. Дети отлично считают свои деньги.
Відірву та викину• 26 сентября 2023
Ответ дляНаливайКа
Тому що нема ніяких гуманітарієв та інших. Це зручна фікція. Мозок у всіх однаковий.
Відірву та викину• 26 сентября 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
У вас самій як зі здібностями?
ЗавЛабСнаб
• 26 сентября 2023
Ответ дляВідірву та викину
У вас самій як зі здібностями?
Так само як і в дитини
Тому я сиділа над книгами після школи по 5 годин сама , поки до мене не доходило
А так все життя мамі казали шо я слабенька
Мені погано давались розмовні предмети
Я полюбила математику тільки.. бо там рахуєш і нічого не треба розповідати
Мені погано давались розмовні предмети
КАПСЛОЧНИЦА• 26 сентября 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
На олх шукати?
В батьківському чаті перепитайте. Може хто порадить.
У мене репетитор була в 10-11кл. Дуууже багато дз задавала. В математиці треба ’набити руку’, без дз нічого не буде.
Оябунчик• 26 сентября 2023
Чего то кажется что темы про НСД, НСК, сборники контрольных - все автора.