младокошкина• Изменено 26 сентября 2023
Ребенок 6 лет говорит мне закрой свой рот, дерется, что делать не знаю
У меня девочка 6 лет, на площадке, в школе просто идеальный ребенок, никого не обидит. Но дома со мной и с мужем иногда это просто треш
Если что то не по ее начинает драться, кусать нас. Мы никогда не давали ей по жопе, начали давать потому что словами она не понимает, что родителей бить нельзя. Если она кусает или дерется даем по жопе, иначе она не останавливается.
Сегодня сказала мне быстро закрой свой рот , иногда может сказать я тебя прибью или убью. Я не знаю откуда у нее в голове эти слова, агрессия к нам. И что с этим делать тоже не знаю
Ругаю, наказываю, обещает что больше не будет такого, проходит время и все по новой🙁 что можно предпринять? Как повлиять на ребенка ?
Доводит меня до истерик, что я кричу как резаная , а ей хоть бы что, продолжает пререкаться и биться
младокошкина
• 26 сентября 2023
Ответ дляВсе і одразу
мультики отключать,только надо ,чтоб она заранее об этом знала, нарушишь правила, мультиков,или чего там еще не будет
Да она мультики почти и не смотрит, это для нее не наказание
В принципе можно забрать телефон и планшет в качестве наказания
Все і одразу• 26 сентября 2023
Ответ длямладокошкина
Дело в том что мы не идем через магазин игрушки, мы идем в атб, там тоже есть игрушки, пару раз я ей брала там за эти несколько месяцев, вот слово возникло желание купить а я отказала
не ходите с ней в атб
Все і одразу• 26 сентября 2023
Ответ длямладокошкина
да я ж не знаю какие у нее предпочтения, только если уже заберете, то скажите через полчаса отдам, и хоть усрись, но не давайте раньше
Пиу!Пиу!• 26 сентября 2023
Ответ длямладокошкина
ну то вже як несвідома маніпуляція на рівні звички, вкусити і мама купить, бо ви кажете що вже рік така поведінка і тут ’за эти несколько месяцев’ ви купуєте їй ті іграшки яких і так купа...
младокошкина
• 26 сентября 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
автор, подивіться хоч коротенькі відео, а як буде бажання у вас - то можна і купити курси під ваш запрос у Марії
Ну і дивно було читати ваш комент що ’немає на психолога грошей’, та ’купуємо багато іграшок, розбалували дитину’...
Потому что муж не признает психологов , считает что 1000 за час времени это дорого
Игрушки по 1000 за раз мы ей не берем разве что на праздники
А так покупаем в пределах 100-200 грн, да за шесть лет накопилось много игрушек, ничего здесь странного
младокошкина
• 26 сентября 2023
Ответ дляВсе і одразу
не ходите с ней в атб
Мне ее не на кого оставить
Все і одразу• 26 сентября 2023
Ответ длямладокошкина
Мне ее не на кого оставить
закажите на дом,психика же дороже
младокошкина
• 26 сентября 2023
Ответ дляВсе і одразу
закажите на дом,психика же дороже
То есть мне совсем не выходить в магазин из за таких ситуаций? Ну это же не выход
Пиу!Пиу!• 26 сентября 2023
Ответ длямладокошкина
а ви гаджети не обмежуєте, дитина цілий день може в них бавитись чи такі існують якісь правила?
раді цікавості - а як доньку звати?
Вероятненько• 26 сентября 2023
Блин, автор, если бы не единственный ребенок, я бы подумала, что вы Таня, потому что у вас на все отказ, ничего не работает и не получается
Все і одразу• 26 сентября 2023
Ответ длямладокошкина
с ней нет
Пиу!Пиу!• 26 сентября 2023
Ответ длямладокошкина
а у вас немає власної думки, чоловік не прислухається, як він сказав так і буде, якщо треба допомога?
Пиу!Пиу!• 26 сентября 2023
Ответ длямладокошкина
Мне ее не на кого оставить
можна замовити на сайті та забрати на касі самовивозом, аби не ходити ’по магазину’, можна ходити в інший магазин (не атб), можна замовити доставку (в більшості від певної суми вона безкоштовна), варіанти є, було бажання щось змінити
Семенівни сусідка• 26 сентября 2023
Ответ дляВероятненько
Тут таких тань цілий штат
Ответ длямладокошкина
Волшебной кнопки или таблетки Вам никто не даст, ее не существует, существует только вдумчивая и последовательная работа над собой и ребенком. Вы не идете к специалистам, не хотите пробовать бесплатно предложенные материалы, но хотите быстро и легко решить давнюю проблему с помощью рандомных людей на форуме.
Действительно ли Вы хотите ее решать? С какой целью создана Ваша тема?
Крапипопка• 26 сентября 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
а для чого ви б´єте? ви по іншому не вмієте...вона мала беззахисна дитина, вона не може за себе постояти, вона не може щось до вас донести - то му така поведінка, а ви її наглухо не бачите і не чуєте, а навпаки ще більше додаєте - б´єте та орете, ідіть в ліс - там оріть та бийтеся об дерева, дитину не чіпайте, обніміть, пригорніть...у 99% неможливо відповісти на ніжність агресією, це дитина 6 років, вона робить те що бачить та чує навкруги чи просто не в змозі подолати свої емоції і це по колу..і ще автор, чім голосніе орете, тім більше вірогідність того що вас не чують, че і з дорослими так, спробуйте навпаки - -казати тихіше і до вас почнуть пислухатись, а криком/побиттям - ви лише оказуєте що ви доросла людина і дуже нестабільна
Діти вміють маніпулювати, якщо обіймати кожен раз коли вона буде казати _ закрий рота і бити в лице з ноги- то ви що зформулюєте?
Пиу!Пиу!• 26 сентября 2023
Ответ дляКрапипопка
ну так, в 6 років прям всі великі маніпулятори..ору прям
мене дитина не б´є ногою в обличчя і не говорить закрий рота, дивно..чого б це вона, а могла б маніпулювати, не треба нічого формулювати, треба аналізувати та приймати певні рішення та діяти, в першу чергу починати з себе, а дитина ’підтягнеться’
младокошкина
• 26 сентября 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
раді цікавості - а як доньку звати?
Нет, весь день не разрешаю
Только на 15-20 минут, потом забираю
Несколько раз в день
Только на 15-20 минут, потом забираю
Несколько раз в день
младокошкина
• 26 сентября 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
Я не работаю, поэтому все расходы согласовываю с мужем
Личного дохода нет чтоб вот так взять и потратить потому что я так решила, а он не согласен
Пиу!Пиу!• 26 сентября 2023
Ответ длямладокошкина
Нет, весь день не разрешаю
Только на 15-20 минут, потом забираю
Несколько раз в день
Только на 15-20 минут, потом забираю
Несколько раз в день
ви проговорюєте таймінг та нагадуєте за пару хвилин що скоро час скінчується чи просто приходите через 20 хвилин і забираєте (а вона злиться)?
младокошкина
• 26 сентября 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
Нет, конечно мы договариваемся, и я ей даю только после того как пообещает что не больше 15 минут
Но потом может попросить еще 10 минут и я могу разрешить потом отдает телефон
Пиу!Пиу!• 26 сентября 2023
Ответ длямладокошкина
дитина вже у школі, у вас напевно достатньо вільного часу аби зайнятись саморозвитком в проблемі яке вас зараз турбує?
так само є варіанти з безкоштовної допомоги - можна скористатись (ну бо війна), плюс можна якось трошки й підзаробити, якщо на то пішло...і про те саме атб ’немає з ким залишити дитину’, а чого не ходити в атб поки дитина в школі?
Пиу!Пиу!• 26 сентября 2023
Ответ длямладокошкина
після гри в гаджети нормально себе поводить чи роздратована?
Крапипопка• 26 сентября 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
А в когось дитина в 6 років вміє грати на скрипці, знає англійську... діти всі однакові, чи до кожної однаковий підхід? дЗвісно вміють маніпуллювати, падати на підлогу, вереском добиватися цілей, ви не в курсі?
Пиу!Пиу!• 26 сентября 2023
Ответ дляКрапипопка
що ви мені намагаєтесь довести, бо я не розумію...
в мене дитина такого самого віку, і писала про це вище, тому можете не витрачати свій час
дитина досягає вереском своїх цілей не, тому що вона гарний маніпулятор, це лише, тому що дорослий на це вже раз повівся і це на рівні ’звички’, дитина не знає що таке маніпуляція, дитина лише знаю ’що таке раз проканало і треба спробувати ще’, бо в голові склалось два пазла, як в собак Павлова..так і тут, все в руках дорослого, а не дитини, але ж звісно декому простіше сказати ’що дитина маніпулятор’, а не визнати що дорослий своїми вчинками всього навсього проростив цю звичку в дитині
Викликаю на дебати• 26 сентября 2023
Ответ длямладокошкина
Мы идем в атб и речи об игрушке не было
И вот по пути возникает желание чтоб ей купили я отказываю она меня со всей силы кусает
Договариваетесь заранее
Крапипопка• 26 сентября 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
Так ви перечите собі. Давши мамі з ноги в лице - дитина отримає обійми, не покарання, а обіми, значить кожного разу з ноги в лице, щось не по її з ноги- бо це ж працює, ви самі погоджуєтесь в цьому.
Пиу!Пиу!• 26 сентября 2023
Ответ дляКрапипопка
а ви в упор не бачите різницю?
істерика в магазині = мама купує іграшку
б´ється = обійняти
ну і я не бачу сенсу продовжувати з вами діалог, тим паче ви не автор, автор на усі рекомендації вже відповідь надала - там усюди ’ні’...кожен обирає свій шлях, хтось оре та лупить, хтось обіймає, а от результат від дій буде геть інший
б´ється = обійняти