Домашка• 26 сентября 2023
Скільки днів можна не ходити до школи без довідки
від лікаря? А тільки принести пояснювальну записку.
Марфа Українівна• 26 сентября 2023
У нас дебильная система - записка наперед. Конечно многие на это ложили
Магиня• 26 сентября 2023
отакої каже законодавство:
Керуємось Постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів». Пункт 13 якої передбачає таке:
«13. У разі відсутності учнів, які не досягли повноліття, на навчальних заняттях протягом 10 робочих днів підряд з невідомих або без поважних причин навчальний заклад невідкладно надає відповідному територіальному органу Національної поліції та службі у справах дітей дані таких учнів для провадження діяльності відповідно до законодавства, пов’язаної із захистом їх прав на здобуття загальної середньої освіти.
Причини відсутності учня на навчальних заняттях підтверджуються відповідною медичною довідкою закладу охорони здоров’я або письмовим поясненням батьків (одного з батьків) учня чи інших законних представників (для учнів, які не досягли повноліття) або учня (для повнолітніх учнів), що зберігаються в його особовій справі протягом поточного навчального року.»
Абзац перший пункту 13 простими словами - якщо у школі 10 днів не знають, де учень, адміністрація повідомляє про це поліцію і службу у справах дітей. Тому, якщо не любите непроханих гостей, попередьте школу про ваші плани щодо пропусків занять. 🙂
Абзац другий пункту 13 - відсутність у школі підтверджується медичною довідкою АБО поясненням батьків. АБО!
Марфа Українівна• 26 сентября 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
По закону десять днів.
Закон к одному месту. Есть внутренний устав школы
Забризкана водою• 26 сентября 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Это внутренний устав к одному месту, если он нарушает закон.
Марфа Українівна• 26 сентября 2023
Ответ дляЗабризкана водою
Что предлагаете?
Непозбувна Бентега• 26 сентября 2023
до 10 дней, потом нужна записка, почему ребенок отсутствует.
Шотуткоїться?• 26 сентября 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Це внутрішній устав хай всунуть внутрь свого одного мєста.
Шотуткоїться?• 26 сентября 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Что предлагаете?
Керуватись Законом України, а не забаганками божевільних.
Кіна не буде• 26 сентября 2023
Ответ дляШотуткоїться?
Ви не в Україні?
Почему не в Украине? У нас в школе тоже 3 дня. Потом справка.
Ответ дляМагиня
отакої каже законодавство:
19.09.2023 в постанову ’Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку, вихованців та учнів’ внесли зміни.
Прочитайте, повністю переписали:
Шотуткоїться?• 26 сентября 2023
Ответ дляКіна не буде
Не може бути ’у нас в школі’ всі школи керуються однією постановою КМ, вище є інформація.
Кіна не буде• 26 сентября 2023
Ответ дляШотуткоїться?
Не знаю, у нас 3 дня без справки, потом чтоб выйти на учебу нужна справка о том, что здоров.
Шотуткоїться?• 26 сентября 2023
Ответ для-Ань-
Прочитайте, повністю переписали:
І шо там є по темі питання? Давайте вже вивалюйте свої 300 км антіваксовського брєда, ми ж бачим ви хочете. Скажіть, а у вас бот стоїть на ключові слова?
Шотуткоїться?• 26 сентября 2023
Ответ дляКіна не буде
Ну, не знаєте, то і не знаєте. Хай, так і буде.
Ответ дляМарфа Українівна
Батьки, зверніть увагу наскільки небезпечно відправляти дітей в школи і садочки. Там працюють ідіоти, для яких внутрішні нікчемні документики важливіші, ніж закони України.
В Україну завезли 300 000 доз вакцини КПК, тому організовують ’епідемію’ кору. Вакцини набагато більше, ніж бажаючих уколотись. Тому по школах і садочках будуть їздити мобільні бригади і колоти дітей. Особи, яким насрати на закони. Ось по Києву і області, це просто лист з рекомендаціями, який ідіоти будуть виконувати:
Кіна не буде• 26 сентября 2023
Ответ дляШотуткоїться?
Каждый человек может узнать это в своей школе. Ну если что.
Шотуткоїться?• 26 сентября 2023
Ответ для-Ань-
Фуууух, кульмінація! Ми знали для чого ви тут