Душа компанії• 27 сентября 2023

Швидка психологічна самодопомога. Поділіться дієвими методами!

Дівчата, я не знаю, що зі мною коїться, таке враження, що психіка в нерви стали дуже слабкі. Може то війна впливає і вир подій стресовий.
Будь яка фігня може спрацювати як тригер і просто вибити з реальності.
Дуже тривожусь і придумую сценарії подій наперед. Від того лише гірше.
Як поводитись коли відчуваєш, що накатує?
Як ви справляєтесь? Може є якісь вправи?
Хочу якось собі допомогти самостійно.
БезникаяЯ• 27 сентября 2023
Ответ дляДуша компанії
У мене іноді такий стан, що хочеться перебувати в позі ембріону.
От при такому стані, треба щось екстрено робить. Але що?
Домашні улюбленці.
Мене врятував вчинок брата, він купив маленьку собаку метис , хаскі+маламут, на Новий Рік, а потім пішов захищати кордон то зараз далепо, і я вигулюю активно, доглядаю, виховую Джесіку (а моя мама годує, бо вольєр у мами ). Вчора гуляли , зазвичай купається в озері, вчора вона в озері поплила до рибаків, я не вгледілаю ...ну, що сказати була перевірка мого мислення на логіку : я більше двох годин розплутувала заплутані нею 4 вудки , як головоломка ..але в мене вийшло! Вона вимагає не менше уваги до себе, ніж малі діти, в мене прогулянки з нею наповнені драйвом, подружка каже, що накінецьто мій психоемоційний стан покращився.

БезникаяЯ• 27 сентября 2023
Ответ дляДуша компанії
Дівчата, я так вдячна всіма, хто тут відписався!!!
Дякую за підтримку!
І буду вдячна всім хто напишемо якесь добре слово!
Мені це так зараз потрібно!!
Бо така порожнеча/холоднеча/чорнота на душі!
І якийсь страх, що пробирає!
А добре слово - воно як промінчик.
Дякую дуже дуже!!
От що Вас відволікає,? Що Ви хочете зробити также, що до цього часу не робили бо з розряду’а то люди скажуть’, ’ні я боюся, а раптом ... буде нірше’?
Gvenna• 27 сентября 2023
Ответ дляДуша компанії
Дихати глибоко.
Пузата Хата• 27 сентября 2023
Ответ дляДуша компанії
Так, воно допомагає. Але я зараз нікому не можу розповісти. Батьків не хочу турбувати, дітей грузити, а чоловік типу підтримує, але на рівні: забєй, наплюй.
Розкажіть тут на форумі.
Белая и пушистая• 27 сентября 2023
Автор, берiть таксi та скорiше до психiатра. Обiймаю.
Скіфська пектораль• 27 сентября 2023
То, автор, не може війна впливає, а якраз і впливає.
Ми не готові цілодобово до тривог, атак і паніки. Тому нерви і не витримують.
Я рятуюсь прогулянками, вино, коньяк.
Із таблеток магне б6, біфрен, новопассит.
А іноді просто треба пролежати пластом пару днів, то якщо є змога роблю і таке.
І максимально ізолюю себе від новин, інстаграму з його потоком дурної беззмістовної інформації. Якось так
Добрый Йиннот• 27 сентября 2023
Люба авторко, а яку атмосферу диктують вам батьки чи родина?
Хвороба родича - це, звісно, стрес.
Хвилюватися через таке - норма.
Інша річ, коли від вас ’вимагають’ (прямо чи ні) участі в колективному самопохованні. Йдеться про випадку, коли людині зараховують якусь роботу чи правильність емоцій, якщо тільки ця людина сама сконає під кущем в судомах.
Я художньо перебільшую в описах, але зміст лишається.