Мастер Класс• 27 сентября 2023

Подивіться на таро будь ласка

Коли закінчується чорна полоса в моєму житті ? Руки опускаються 😢. маю двоє дітей , їм треба здорова мама..
Головний кошак• 27 сентября 2023
Вам потрібно обстеження. Можливо операція. Верховна Жриця випала - старший аркан, тому ситуація серйзна. Ітог - будете задоволені, трійка кубків випала. Вілсвяткуєте))
Пищалка• 27 сентября 2023
Ответ дляГоловний кошак
Доброго дня,можно питання ? Дуже сильна тяга до одного чоловіка,варто чи ні,що він там до мене ?
Головний кошак• 27 сентября 2023
Ответ дляПищалка
Він людина-селфмейдмен- який сам себе зробив. Не бачить перешкод. Бере та й діє. Має гроші.
Почуття до Вас - карта ’умеренность’(забула як українською). Вибір він вже зробив на вашу користь.
Є шанс. І досить гарні перспективи
Пищалка• 27 сентября 2023
Ответ дляГоловний кошак
Є шанс. І досить гарні перспективи
Як ви взнали про вибір,я в шоці просто....так він обирав і тримав мене у неясності...я образилася,але тяга сильна до нього....що робити далі не знаю ,бути холодною чи трохи йти на зустріч
Дякую вам дуже дякую !!!
Пищалка• 27 сентября 2023
Ответ дляГоловний кошак
Є шанс. І досить гарні перспективи
А які перспективи?спочатку хотів тільки секс та спілкування ....мені не поспішати? Можете ще щось сказати.дякую.
Дую на вітер• 27 сентября 2023
Ответ дляГоловний кошак
а мені можна питання? півроку зустрічаюся з мч. 49 років йому. Чи варто думати про спільне життя?(він про це говорить) чи ще чекати? мене турбує його фін стан трохи. Я вже не дівчинка,і сім*ї хочеться,але складеться.? дуже довго сама. Дякую
Головний кошак• 27 сентября 2023
Ответ дляДую на вітер
Я вже сховала колоду
Але ітогова карта для Ваших відносин була 10 кубків
Можете подивитись в інеті. То є сімейна карта. Тому я і написала про перспективи)
Дую на вітер• 27 сентября 2023
Ответ дляГоловний кошак
Я вже сховала колоду
то ви не мені написали відповідь. я інша)))то відповідь для Пищалки
Дую на вітер• 27 сентября 2023
Ответ дляГоловний кошак
Я вже сховала колоду
а як до вас потрапити в приват?
автор Мастер Класс • 27 сентября 2023
Ответ дляГоловний кошак
Дякую дуже Вам за відповідь ♥️. Тобто операція пройде успішно , а як скоро ?? Вже так заморилася . 😢
Дую на вітер• 27 сентября 2023
Ответ дляГоловний кошак
Я вже сховала колоду
а можна до вас в приват.? не безкоштовно. спитати стосовно особистого життя
Тектологиня 80lv• 27 сентября 2023
Ответ дляГоловний кошак
Є шанс. І досить гарні перспективи
Скажите будь ласка, чи варто зробити крок назустріч чоловіку, чи я навпаки цим загорю себе всунути? Дуже важливо знати. Дякую наперед
Галя із Дарниці• 27 сентября 2023
Ви зараз не дома, поряд з вами є рідна людина. Можливо, ваша мама. Вас дуже лякає невідомість, неясність ситуації. Це вам іспит такий долею уготовий, на жаль. Ваша душа подорослішає. Все буде добре у вас. Ще буде переїзд
Душа компанії• 29 сентября 2023
Ответ дляГоловний кошак
Є шанс. І досить гарні перспективи
Доброї ночі, як буде у вас час, будь ласка, можете подивитися і мені. Чорна полоса, жити не хочеться, нема сил займатися дітьми. Ще кохана людина пропала мовчки, без розмов. Ви можете сказати, чи прийде він назад, повернеться до мене? Велике дякую
Сливочная пенка• 14 октября 2023
Ответ дляГоловний кошак
Є шанс. І досить гарні перспективи
Добрый день. Можно у Вас узнать один вопрос пожалуйста