ПампушОК• 27 сентября 2023
Перші підліткові прищики
У дочки з’явились перші прищики на носі, звернулись до дерматолога, але вона спочатку сказала, що це норма, нічого не треба робить, коли я наполягла що дитині не подобається і треба щось робить, виписала крем, почитала про цей крем, він для сухої шкіри, а у дочки навпаки ніс ніби жирний, точно там не суха шкіра. Знаходимось за кордоном, дерматологів у нас крім цеї поруч немає, до іншої записались, але аж через 4 міс., а треба вже зараз. Можливо хтось щось із досвіду може порадити. Завчасно дякую.
Грушки-яблочки• 27 сентября 2023
В 10р. були в дерматолога. все вона нам про дієти розповідала. Хоча в мене донька і так дуже вибірково харчується і в принципі вся ця їжа не шкідлива.
Виписала Дериву - зовсім немає ефекту після 2х туб.
ПампушОК
• 27 сентября 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
Нам взагалі сказала, що все норм, про дієту не заїкалась навіть, хоча і так дитина шкідливе їсть рідко.
ПампушОК
• 27 сентября 2023
Цікаво, що смішного з мого запитання. Але рада, що хтось через таке запитання може сміятись.
Грушки-яблочки• 27 сентября 2023
ну я здогадуюсь про причину- в доньки з народження мабуть багато гормонів чоловічих. бо народилась вся в чорному пушку.
ПампушОК
• 27 сентября 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
Що це за брєд? Чи Ви про свою доньку? Толі співчуваю.
БальзаковскийВозраст• 27 сентября 2023
Так це правда норма, а те, що донці це не подобається це їй навʼязали ви. Якби ви говорили, що це норма і нормально і не водили б по лікарям, то вона б нормально ставилась
БальзаковскийВозраст• 27 сентября 2023
Ответ дляПампушОК
А що не так? Ви ще гірше поводитесь зі своєю донькою
ГейСюда• 27 сентября 2023
Сину 9. Чи то від спеки чи від дорослішання точково прищі на лобі, на носі, на щоках, по парі штук влітку було
Мазала своїм кремом la roche-posay effaclar duo,або сироваткою цинк+ ніацинамід, теж моя, і умивачка svr ( на фото). Значно краще, прищики щезли, знов рожевеньке поросятко)
ПампушОК
• 27 сентября 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Дитина попросила прибрати якось прищики, те, що я їй кажу Вас не стосується. Нормальним людям дякую за поради, а іншим вже нічого точно не допоможе, з такою реакцією на нормальне запитання багатьом треба до психіатра.
БальзаковскийВозраст• 27 сентября 2023
Ответ дляПампушОК
Тоді не треба було про це писати, якщо так агресивно реагуєте на правду