Горлаю зрання• 27 сентября 2023
Порадьте потужний недорогий фен.
Такий щоб волосся за дві секунди вирушив)
У мене дорогий хороший фен, якому реально років 10 і він не ламається))
На вихідних відпочивали і в готелі був офігенний фен, я нажаль не звернула уваги на нього, але в сушив волосся за одну хвилину)
Не любовница• 27 сентября 2023
У меня ровента, которая с Карлом Лагерфельдом. Очень довольна. Достаточно мощный и цена норм.
Горлаю зрання
• 27 сентября 2023
Ответ дляНе любовница
Можна фото пліз?)
Горлаю зрання
• 27 сентября 2023
Ответ дляНе любовница
Оцей?
Агент Пинкертона• 27 сентября 2023
Дорожный фен Лореаль, реально крутой, очень быстро сушит волосы и лёгкий.
Латексне альтер ЕГО• 27 сентября 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
Бабилисс
Мои волосы за три минуты высушивает.
Babyliss дійсно швидко сушить,але для моєї шкіри голови вияиввся загарячим. Довелось продади.
Горлаю зрання
• 27 сентября 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Дякую
Горлаю зрання
• 27 сентября 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Чула гарні відгуки про Parlux,але сама не тестила
Гуглю дякую
Латексне альтер ЕГО• 27 сентября 2023
Ответ дляГорлаю зрання
Гуглю дякую
Доповнення): parlux 385 power light ceramic ionic
Луноходик_Ик• 27 сентября 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Так там несколько уровней. Мне самый сильный тоже горячий. Я на среднем сушу
Тріль!• 27 сентября 2023
Автор, зателефонуйте в готель і спитайте яка фірма фену була в вашому номері, що вам він дуже сподобався. Я впевнена, що вам дадуть відповідь.
Горлаю зрання
• 27 сентября 2023
Ответ дляТріль!
Дякую за пораду