ДваДваВісім• 27 сентября 2023
Підкажіть, будь ласка, як розвʼязати нерівності ?
Щось взагалі голова не варить (
СМСница• 27 сентября 2023
Параграф по темі читайте, там приклади є для розв´язання. Спочатку читаємо потім виконується.
Не за Будка• 27 сентября 2023
Такі самі правила, як в рівнянні, тільки при множенні /діленні обох частин нерівності на від´ємне число, міняємо знак нерівності на протилежний.
Не за Будка• 27 сентября 2023
Або ще легше, в першому пвдставляємо нуль, підходить. 1 - підходить. 2 - підходить.
Не за Будка• 27 сентября 2023
Ответ дляТворческий типаж
А у дитини варить?
Перше:
350 - 240 х,
x ...
Перше:
350 - 240 х,
x ...
Шта?
Хропочка з гривкою• 27 сентября 2023
Знайдіть кілька значень змінної таких, щоб підставити і вийшла правильна нерівність (підбором). Не потрібно в цьому завдані розв´язувати
Бжоли-бандерівці• 27 сентября 2023
Автор решебник найдите да скатайте !
Я вообще когда эту домашку вижу у меня позывы рвоты .. поэтому в закладках решебники ..
Творческий типаж• 27 сентября 2023
Як це ’не потрібно розв´язувати’?
Люди, Вы чего?
А потом захотите, что бы деточка стал IT-шником...
Люди, Вы чего?