Lubov-9143• 27 сентября 2023

Чи є тут юристи адвокати, зайдіть

Доброго дня. Дуже потребу поради. Чоловік працю в коледжі, зав. відділенням. Тобто посада педагогічного працівника. По закону має право на відстрочку. З коледжу відправили документи у тцк всіх викладачів, які мають право на відстрочку. Чоловіку ж сказали в тцк що йому ще немає 35 років і відстрочку не дали. В законі про вік викладачів немає такого. Чи мають право тцк так робить? Куди потрібно звертатися з таким питанням? Якщо вдруг випишуть повістку, що робити в такому випадку?
Тільки будь ласка без тапок. Кому не подобається, проходьте мимо
Секрет секретный• 27 сентября 2023
Идите на юристы юа, там и бесплатно спросить можно и за пару сотен, отвечают профи, а не тролли типо меня
автор Lubov-9143 • 27 сентября 2023
Ответ дляРоман-d1d4
😄
автор Lubov-9143 • 27 сентября 2023
Ответ дляРоман-d1d4
Дякую
GorkajaI• 27 сентября 2023
Або тут . Часто відповідають на питання підписників https://www.facebook.com/VertikalConsulting
Светлана2409• 27 сентября 2023
Тавтвін саме науково педагогічний працівник?
Завідування відділом в коледжі навряд чи нпп
автор Lubov-9143 • 27 сентября 2023
Ответ дляСветлана2409
В законі є саме педпрацівник. Та і відмова була не те що він не пед. працівник, а що йому немає 35... Це вже аж смішно.
Светлана2409• 27 сентября 2023
Ответ дляLubov-9143
Зрозуміла про вік
Питання вже з цікавості, чи посада завідувача відділу вважається педагогічною?
автор Lubov-9143 • 27 сентября 2023
Ответ дляСветлана2409
Зрозуміла про вік
Вважається. В нього пед навантаження 1 ставка