Уравнобешенная• 28 сентября 2023

І я про чоловіка з за запитаю

Каже, що 45 років, одразу почав розпитувати, де я живу, з ким, де працюю. Мені такі «співбесіди», коли вони одразу, а не в процесі спілкування, не подобаються, сказала йому про це прямо. Відповів, що хоче зрозуміти мій соціальний статус . Сказала, що я його про житло та роботу не розпитую ,мене цікавить людина, а потім буде видно про інше. Бо якщо людина не подобається, що статки та робота мені до одного місця. Він запропонував зустрітися, але мені вже якось… чи це розмова не сподобалася, чи… Дивлюся на фото і як відчуваю якесь западло. Що скажете? Як ви спілкуєтеся з такими, які одразу- де працюєш, де живеш, який статус?
Гуру троллинга• 28 сентября 2023
Автор, ну зуби наче всі в ряду є, уже ніфіга собі ’состоятєльний’

Потринділиця• 28 сентября 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Напишите ему статус неопределен))
Дикарка что ли?
Дівка в намисті• 28 сентября 2023
Ответ длявкрации
Так надо не мяться, а самой спрашивать.
Может и так. Но не каждый ждет от свидания чистого допроса или собеседования прямо сходу, согласитесь
Ромашкинная• 28 сентября 2023
По фото вобще ничего понять нельзя, знаю человека - по фото противный, мерзкий, несимпатичный, короче прям фу. А при общении нормальный мужик, даже очень ничего, ведь важно что говорит, как говорит, мимика, жесты, как чувствует себя и что несет во вне
вкрации• 28 сентября 2023
Ответ дляДівка в намисті
Ну вот тут советчицы часто жалуются, что их свидания проходят в парке, в лучшем случае со стаканчиком кофе в руках. Потом - что недостаточно ухаживают, потом - что муж не зарабатывает и не помогает.
У меня такое ощущение - что большинство боится открыть рот и задать важные вопросы с самого начала и хватается за любого первого попавшегося мужчину.
Я всегда спрашивала сразу, что за семья, чем занимаются родители, чем сам парень/мужчина, где живет, чем дышит. Никогда не встречалась с мужчинами ниже себя по социальному и материальному статусу
Пффф 100%• 28 сентября 2023
Ответ дляУравнобешенная
А от тільки те, що живе один і а якому районі. Ні про роботу, ні про що інше. Одразу мене почав розпитувати.
Служит скорее всего...
Тро Нью-Йорку• 28 сентября 2023
Мне он, вот кого очень напоминает.
как тебе такое илон маск• 28 сентября 2023
Он никто, а делает вид что пуп земли( проедется по самооценке за счет себя и сбежит - ну так я по фото чувствую(( А еще кажется что у него изо рта пахнет
а еще у него 4 зуба вставлены передние))

Rocka Rolla• 28 сентября 2023
Може він не знає про що спілкуватися, так що спробуйте зустрітися, його запитання ні про що не кажуть
Глубоководная селедка• 28 сентября 2023
Після таких питань, я б не зустрічалась. Якщо людину в першу чергу хвилюють не мої хоббі, вподобання, плани, а де я живу і скільки заробляю, то попрощалася б одразу.
Дайте подуться• 28 сентября 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Не работает и живёт на сьеме- это как
Обычно. Съем могут оплачивать родители, можно с алиментов на детей, можно со сбережений, со сдачи квартиры в другом городе...Куча вариантов.
автор Уравнобешенная • 28 сентября 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
От! Я його питаю- як ти вільний час проводиш, що на вихідних, як зі спортом, що любиш, а тобі у відповідь- з ким живеш ( хоча сказала, що самотня і без дітей) , де працюєш, який в тебе соціальний статус…
Помилуйте мадам• 28 сентября 2023
Думаю нудный и свято уверен, что умен.

На встречу можно пойти, но найти Запасной вариант быстро сбежать.
Ворожу на каві• 28 сентября 2023
Простите, Автор - но мне от его фото прям воняет козлом). Неприятный, улыбка фальшивая, и такое ощущение, что высокомерный.
Глубоководная селедка• 28 сентября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Та ну нафіг його, от правда.
Дівка в намисті• 28 сентября 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
Значит есть средства на стоматолога и он придает значение поддержанию здоровья и внешнего вида
Редиска Я• 28 сентября 2023
Він німець, австрієць? Вони такі питання задають...І для них нормально,може це і правильно, зразу обозначають кордони і наміри. Ви теж питайте,вам же обом не шешнадцатЬ...
автор Уравнобешенная • 28 сентября 2023
Ответ дляРедиска Я
Українець)

Я-ваш шанс• 28 сентября 2023
Мій чоловік на першому побаченні запитав скільки я заробляю. Таке мене ще ніхто не питав. Я чесно відповіла, а також сказала, яка сума іде на іпотеку, мало що лишається. В подальшому виявився дуже щедрим.
КвартираЧья• 28 сентября 2023
отпустите его)))
Ответ дляДівка в намисті
Ну так зубы отличаются по цвету - не очень качественный стоматолог))
Причина по которой зубов не стало?
Хотя и мне стоматолог такого натворил с передним зубиком (а меня за руку привели к крутому стоматологу) - что никто не знает как исправлять((
КошкинДом• 28 сентября 2023
Какая отвратительная рожа... Бр
Вічний двигун• 28 сентября 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Чому він не у війську?
це іноземець
Помаранчова душа• 28 сентября 2023
фуууу....мерзкий слизняк. любит куни
автор Уравнобешенная • 28 сентября 2023
Ответ дляВічний двигун
це іноземець
Це українець, звідки ідея про іноземця?
Забрызжу ядом• 28 сентября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Та взагалі як можна жінці сказати «Я хочу зрозуміти твій соціальний статус»? Звичайно, можна подумати про таке, кожен шукає те, що хоче, але так казати…
Фото в мене хороші, видно, що не бідна.
У мене така сусідка, по фото, состоятельная женщина, а по життю тихий шок.
Вічний двигун• 28 сентября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Це українець, звідки ідея про іноземця?
він жодного гена українця не має
якщо ви еврейка то у вас може бути з ним любляча сім’я
або прийміть гіюр
Тишком_нишком• 28 сентября 2023
Ответ дляПетриківна
Чем ему помогла эта информация? Для каких выводов была нужна?
Ну так понятно чем. Выяснял, впишется за меня кто-то в случае чего, или нет.
жеЛЕзНАя• 28 сентября 2023
Мила дівчино, це - Юра на фото, з Правого берега Дніпра, я можу Вам дещо про нього розповісти..., напишіть мені в особисті повідомлення повідомлення.