Уравнобешенная• 28 сентября 2023
І я про чоловіка з за запитаю
Каже, що 45 років, одразу почав розпитувати, де я живу, з ким, де працюю. Мені такі «співбесіди», коли вони одразу, а не в процесі спілкування, не подобаються, сказала йому про це прямо. Відповів, що хоче зрозуміти мій соціальний статус . Сказала, що я його про житло та роботу не розпитую ,мене цікавить людина, а потім буде видно про інше. Бо якщо людина не подобається, що статки та робота мені до одного місця. Він запропонував зустрітися, але мені вже якось… чи це розмова не сподобалася, чи… Дивлюся на фото і як відчуваю якесь западло. Що скажете? Як ви спілкуєтеся з такими, які одразу- де працюєш, де живеш, який статус?
вкрации• 28 сентября 2023
Ответ дляЯзвочка
как раз ваш бред тут никто уже понять не может, походу такой же мужик, как по фото))
А вы сложная в общении женщина
вкрации• 28 сентября 2023
Ответ дляЯзвочка
наивная, никто тебе всю правду на сз не расскажет
Всего лишь ваш опыт🤷♀️
Паратруперсупер• 28 сентября 2023
Ответ дляFeel good
На німецьких сайтах знайомств ’Ким ти працюєш?’ - перше питання.
Мене спочатку це висаджували.
Потім зрозуміла, що у цьому є сенс.
Мене спочатку це висаджували.
Потім зрозуміла, що у цьому є сенс.
Тому і багатьом нашим так некомфортно в західних країнах, особливо в Німеччині. Не всім подобається мати стосунки з ’прорахованими’ наперед роботами. Не шлюб виходить, а якесь ділове партнерство. А якщо з людиною щось станеться і він/вона втратить роботу? На смітник?
Ответ дляПаратруперсупер
Ну, так.
Ответ дляПаратруперсупер
Я там побула 3 дні.
То німці таке питають і доволі занудні.
Араби , як правило, дуже тупо сходу намагаються розвести на секс.
То німці таке питають і доволі занудні.
КонФФетОшка• 28 сентября 2023
Ответ дляУравнобешенная
От треба було його запитати одразу після його питання про житло)
а вообще что он о себе Вам рассказал, собеседователь этот?
Уравнобешенная
• 28 сентября 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Я как ответила в Париже в шутку
не делайте так
Я з батьками жила в Берліні деякий час, бачила, як один альтернативно обдарований багатодітний «пожартував» перед поліцейським: «Дітей в мене багато? Як хочете- купуйте одного, обирайте». Також би не радила)
Дівка в намисті• 28 сентября 2023
Ответ длявкрации
Нормальные вопросы, зачем тратить время на людей другого социального статуса?
Все равно ничего не выйдет
Если он о себе сразу все в таком ракурсе рассказал, то может и быть оправданным его такая нетактичность.
Но я поняла, что нет
Уравнобешенная
• 28 сентября 2023
Ответ дляFeel good
Це стандартний формат спілкування чоловіків на німецькому сайті знайомств.
І це певною мірою нормально.
Мало хто хоче малоосвічену утриманку.
Шукають рівноцінну людину.
І це певною мірою нормально.
Мало хто хоче малоосвічену утриманку.
Шукають рівноцінну людину.
То може треба спочатку про себе щось розказати, а потім розпитувати як на допиті? До речі іноземці так і пишуть: мені стільки-то років, живу там-то, діти, розлученння, працюю там, від жінки хотів би… дуже зручно, так. А це наш.
Уравнобешенная
• 28 сентября 2023
Ответ дляFeel good
Автор, ну Ви теж - виставили на форумі фото людини на обсосолювання.
Я зайшла вчора на сайт- бачу декілька там про чоловіків з фото, думаю, і я запитаю. І це ж не особисте фото, воно у відкритому доступі. Може, він і мене на якомусь чоловічому форумі обговорює, ну і нехай.
вкрации• 28 сентября 2023
Ответ дляДівка в намисті
Но я поняла, что нет
Так надо не мяться, а самой спрашивать.
Уравнобешенная
• 28 сентября 2023
Ответ дляКонФФетОшка
А от тільки те, що живе один і а якому районі. Ні про роботу, ні про що інше. Одразу мене почав розпитувати.
КонФФетОшка• 28 сентября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Ні, в мене своє житло, і непоганий бізнес, але ось таких «А що ти, а де, а скільки» мені в житті вистачає.
Авторко, а скільки Вам років? Він, до речі, на 45 не виглядає ....
Дівка в намисті• 28 сентября 2023
Ответ дляСекретница
Неприятный, подозрительный тип.Вопросы , которые он задавал, явно не для первоначального знакомства, меня бы это оттолкнуло.
Ахаха) а если бы автор написала, что это пожарник, спасший детей, то сразу и благородство во внешнем виде увидели бы многие и волевой подбородок
это так и работает, проверяли на научном уровне
Уравнобешенная
• 28 сентября 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Мені 36. А на скільки він виглядає?
Ответ дляУравнобешенная
Далеко не завжди.8
КонФФетОшка• 28 сентября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Ні, ще не бачилися
Автор, а где Вы его нашли? Что за сайт?
Уравнобешенная
• 28 сентября 2023
Ответ дляFeel good
Далеко не завжди.8
Я про свій досвід спілкування з іноземцями. В мене так.
Секретница• 28 сентября 2023
Ответ дляДівка в намисті
При чем тут что написала автор, на фото явно отталкивающая внешность.Может для вас нет, у каждого разные вкусы.Мне б такой только привет написал, я б уже напрягаясь и думала, как быстрее закончить общение
КонФФетОшка• 28 сентября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Мені 36. А на скільки він виглядає?
он тоже где-то на 35-40 лет
КонФФетОшка• 28 сентября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Мені 36. А на скільки він виглядає?
це Ви з ним знайомитеся за кордоном чи в Україні? Дякую
Уравнобешенная
• 28 сентября 2023
Ответ дляКонФФетОшка
он тоже где-то на 35-40 лет
Та я взагалі на зовнішність не дуже дивлюся. Розумію, що Бреда Піта там не буде. Мене більше спілкування насторожило і якась інтуїція, яка каже «Це западло». Дай, думаю, запитаю у інших, може, чогось не розумію.
Ізраїль терористи• 28 сентября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Мені 36. А на скільки він виглядає?
Він вам застарий. Мені 35 років , мені він як дідо виглядає.
Хоч я не знаю як ви виглядаєте. Але точно, що маючи гроші можна мати гарний вигляд , що молодші будуть залицятись.
Уравнобешенная
• 28 сентября 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Я в Україні і він також.
Зовні неприємний, є щось таке в обличчі, що просто відштовхує. Якийсь самовдоволений чи що. Щодо питань, так, ви праві, йому не варто було влаштовувати вам співбесіду. Вирішувати, звичайно, вам чи варто зустрітися. У мене враження, що людину нічого більше не цікавить окрім соціального статусу інших. Безперечно, це важливо, але він якось занадто це підкреслює
Завжди недо...• 28 сентября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Вам надо его терять. Напишите, что тоже одна живете и район, в чем проблема?
Сільський ансамбль• 28 сентября 2023
Ответ дляБарвіночка
А что с работой не так?
Я HR менеджер. Для багатьох це щось ’несерйозне’ чи тимчасове. Тому рекція у чоловіків була така -
Просто Фіфа• 28 сентября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Та взагалі як можна жінці сказати «Я хочу зрозуміти твій соціальний статус»? Звичайно, можна подумати про таке, кожен шукає те, що хоче, але так казати…
Фото в мене хороші, видно, що не бідна.
Пишіть, ’ти мені не підходиш за соціальним статусом)) я бідних не люблю,бо багаті чоловіки не цікавляться матеріальним положенням жінки))’ і в бан його, автор!