Сижуревувшоке• 28 сентября 2023

Мой осенний декор на скорую руку

Очень хочется сделать тыквы из ткани, но не могу себя заставить даже уже будучи на секонде искать материал для них. Не депресун, не упадок сил, не могу понять что. Прошлись с собакой, насобирали веток, колосьев и сухоцветов. Какой у вас настрой?
Голова колгоспу• 28 сентября 2023
Ответ дляГуби з філером
Ужас автор, просто сухой веник откровенно говоря
Фен-шуй в шоке

Этожзвяздаяегообожаю• 28 сентября 2023
Не знаю, мне нравится и бумага, и ваза, ну и букет) Не нравятся только мыши.. для меня они здесь чужеродные вообще...
Сиамская сороконожка• 28 сентября 2023
Ответ дляТуся муся
Так, одяг сінсей для мене повнісіньке г...а от товари для дому класні. Не гірші від ікеа, навіть цікавіші, ну й бюджет зовсім інший.
Ці керамічні гарбузики з гарною ущільнювальною резинкою. Я каву туди понасипала, купила кілограмову пачку, треба було десь розмістити.
Ще на дачі в мене підсвічники також керамічні.
Да, нормальна якість. Ніколи не брала, навіть не звертала уваги.
Цікаво.
Бойцовская• 28 сентября 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
дайте угадаю, Италия?
Нет. Вроцлав. Польша
ГендиреХтор• 28 сентября 2023
Ответ длякурасаны
А дары Кубани - это что?))))))
Интересно, это одна и та же рашистка каждый день палится?
Туся муся• 29 сентября 2023
Ответ дляСижуревувшоке
У вас есть фото и цена? Чтобы зря не идти.
Так, я Вам ціни пофоткала.
Саме з бамбуковими кришечками нема. Але бувають.
Зверніть увагу на ціну від 6 штук. Ну як правило менше і не треба.
Рис, гречка, булгур, макарони, кукурудзянка - мінімальний набір господині - то вже 5.
Цукор, сіль, чай, кава, борошно, крохмаль, сода...
Ну короче :)
І на об´єм контейнера дивіться. Старалась щоб на фото було видно :)
Саме цієї фірми у нашому відділенні Метро найбільший вибір, я собі таких і набрала.
Насправді в мене повно всяких різних, але на сьогодні ці - найзручніші.
Туся муся• 29 сентября 2023
Ответ дляСижуревувшоке
І ще інших ось фірм, але асортимент обмежений. Може в інших відділеннях Метро він більший.
Туся муся• 29 сентября 2023
О, навіть від 4 тут опт. Щось думала що від 6 :)))
автор Сижуревувшоке • 29 сентября 2023
Ответ дляТуся муся
А метро до сих пор только по их карточкам пускают?

Туся муся• 29 сентября 2023
Ответ дляСижуревувшоке
Ні, вже давно без карточок.
Але для розрахунку на касі або карточка (можна пластик, можна віртуальну) або куар код сканувати на касі.
В мене завантажений додаток у смартфон і віртуальна карточка. Її і сканують на касі.
ГендиреХтор• 29 сентября 2023
Ответ дляМолчалка
Ви якось обачніше. Наші люди зараз живуть на окупованих територіях, то що, вже їх списали з українців?
Ви уявляєте собі українку, що гордо викладе на передній план ’сади Кубані’?
Молчалка• 29 сентября 2023
Ответ дляГендиреХтор
Я знаю людей, які не звикли аналізувати що викладають на своїх світлинах. Тут гордістю і не пахне, скоріше недалекоглядність або простота. Але точно знаю, що на окупованих територіях живут українці, які риють яму руському миру. Пачка сока на столі не роблять їх матрьохамі. Та і взагалі як можна клеймити тільки за це незнаючі обставин? Ви ж згодні що і серед нас є лайно,яке вділо вишиванку, але по факту ждун або потенційний колоборант. Важливо що у людини на умі, а не на показ.
ГендиреХтор• 29 сентября 2023
Ответ дляМолчалка
Ваші пости просоченні маніпулятивними судженнями.
Це неприємно.
Нікому б у голову не прийшло клеймити українку з окупованих територій.
Натомість, вказати напрям рашистці, що прийшла сюди потріщать, в той час, як її країна убиває, гвалтує і грабує нашу- це більш ніж зрозуміло
Туся муся• 01 октября 2023
Ответ дляНісенітниця
Так, я щас вмру!! Все таке гарне, різне, багато!!
А ця просто неймовірна краса!

В мене є трохи старої васильківської. Але я боюся її використовувати, лише стоїть для милування. Хочу ще більше різної.
Ловіть ще, це на дачі усе. Осіннє під рукою. На зиму червоне та смереково-зелене. Може або фотку в галереї відкопаю або зимою ще сфоткаю. Бо наразі далеченько запхано.
__Jane__• 03 октября 2023
Автор, вот вам обещанный ’ букет’: перья,мимоза, зверобой, хлопок и ещё что- то повыдерганное из букетов цветов.