40ка• 28 сентября 2023

Що заважає вчитися сучасним студентам - думка протоїєрея

Ви знаєте, дуже сучасно, влучно і неочікувано сказав протоієрей Київської духовної академії.
Що вони занадто сидять в інтернеті, дивляться якесь дурне. І що там хотів на 15 хвилин зайти, а минає година.
А також, що не вміють організувати час і так виходить, що на навчання вже і нічого не залишається.
Звичайно, нічого нового не сказав, але від протоієрея очікувалося б якась інша відповідь, вінжепротоієрей.
Ну то йому плюсик, звичайно
А ви взагалі знаєте, що то за звір такий організація часу? Про нього всі говорять, але чи хто бачив...
Результат:
вже голосів: 17
13 (76.47%) Знаю
2 (11.76%) Теж цікаво побачити
1 (5.88%) Життя не спланувати
1 (5.88%) Свій варіант
Салт• 28 сентября 2023
Той факт, що я, буває, залипаю на Порадниці, говорить поо те, що паршиво в мене з організацією часу
Чашечка кофе• 28 сентября 2023
Попи та освіта - речі абсолютно несумісні
Karin-S• 28 сентября 2023
А яку ви чекали відповідь? Він висловив загальновідомі факти, і все.
Він же не сказав, що ТікТок від чорта? А порадниця від нечистого?
Бо він же поп, і має казати, що все або від лукавого, або від Бога?
Svetrise• 28 сентября 2023
все это фигня. желание - это залог успешной организации себя и своего времени.
а что мешает.. реально - это отсутствие будущего в Украине.
lus_so• 28 сентября 2023
Ви чомусь підкреслюєте слово ’протоієрей’. Для мене воно нічого не означає - просто ще один ’капітан очевидність’, незадоволений новим поколінням.
Мэри Лин• 28 сентября 2023
Ответ дляСалт
А я на здесь только в свободное время, если у меня есть дела, то я и телефон в руки не беру
Ollka• 28 сентября 2023
Автор, всі хто тут сидить авпріорі не вміють організувати час. Не там питаєте)
Irina-5d24• 28 сентября 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Скільки не зустрічалася саме з українськими релігійними представниками (Київська УПЦ), тільки приємне враження. Освідчені та розумні люди. Хоча я не дуже релігійна особа
Линда• 28 сентября 2023
Раніше заважали книги)))
Хто хоче навчатися, тому ні що не заважає,а всі гаджети тільки допомагають..
А хто ледащий або батьки кудись впіхнули, то він завжди найде отмазки
lisulya• 28 сентября 2023
Ответ дляЛинда
Раніше заважали книги)))
100%. Это ж нужно додуматься сказать, что гаджеты мешают учиться. Да с ними скорость получения информации увеличивается в 100 раз.
Этот протоиерей вообще ходил в библиотеку 20 лет назад? Когда чтобы получить книгу, нужно было доехать в библиотеку, потом её ещё найти в отдельной комнате с каталогами, формируя ’запросы’ наугад? И лишь потом тебе достанется книга, если она уже не руках.