Flower Girl23• 28 сентября 2023
Ответ длянаташа2406
Да . Я вообще слышала что продлили до марта 24 года. Не до 25 ! Ну автор поста скинула до 25 да и помощь урежут
Это просто какой-то сюр.. Вместо того, чтобы помогать украинцам, которые остались в Украине, помогать оружием нашим военным - Европа будет еще два года кружить наших беженцев-туристов (к тем украинцам, которые потеряли жилье в Украине или их дом в оккупации не относится). Что у европейцев в голове?
Flower Girl23• 28 сентября 2023
Ответ длянаташа2406
Где писали ?
Но я бы сказала - свежо придание..............
Екатерина27• 28 сентября 2023
Ответ дляNasta9019
Так це ви весь минулий рік і початок цього, що ось підуть, ой треба бігти чи забули?
Тут вас багато пам´ятає з цим)),
Ладно я, вам Крым целый Буданов обещал, а шашлыки - президент. А претензии только ко мне)))
Ответ дляthisname
Вот здесь я с Вами абсолютно согласна, очень не справедливо по отношению к нашим ВПО.
Ответ дляЕкатерина27
А чого стрілки переводите? Питання вам було, а не цим, з ними то зрозуміло все. Ви тут билися конвульсіях, що 100% буде наступ чи тут порадниці придумали все?
Ответ дляthisname
Я за місяць плачу їм стільки податків, скільки заробляє пересічний українець в Києві середньої з/п
Хай трошки ще покружать, хоч поки війна, а більше мені не треба
Ответ длянаташа2406
Вряд-ли Байдэн останется , и помощь прекратиться. Пускай закидают тапками, но должны договариваться меньше народа погибнет. Должны быть переговоры . Кроме того Украина вся в долгах ! Дети и внуки правнуки будут отдавать
Не с кем говорить , их спокойно могут уничтожить, ток видимо не нужно им это .
Там те же террористы как Бен Ладены
Татьяна@..• 28 сентября 2023
Ответ дляЕкатерина27
Реально закралася? Тобто у вас ще сумніви були? Це не те, що надовго, це на десятиріччя
Завжди хочеться вірити в краще
Ответ дляСhanelKa
Ви дуже погано мене знаєте
Я не буду коментувати, я тут не сваритись зайшла
Мені пощастило багато років тому- коли батьки дали життя
Я бачу те що ви написали, що раді, що війна і є можливість кружити.
Одні під ракетами, а інші радіють цьому, сюр якийсь.
Ответ дляNasta9019
Де Ви бачили мою радість через війну ?
Зайдіть в 100 минулих тем - моя позиція завжди чітка, і за повернення додому
Я написала про мої податки і роботу за кордоном
Так, хай кружать, поки працюю
Flower Girl23• 28 сентября 2023
Ответ дляLayka
А как вам такое? Ещё не обсуждали?
Больше чем уверена, что когда Зеленский устраивает мировое турне, он договаривается и об этом, в том числе...
Flower Girl23• 28 сентября 2023
Ответ дляLayka
А как вам такое? Ещё не обсуждали?
И да - в гугле есть новости на эту тему...
dajkiri-irina• 28 сентября 2023
Ответ дляFlower Girl23
Какое ’придание’?
Ответ дляLayka
А как вам такое? Ещё не обсуждали?
В березні 2022 було подібне, нібито наша влада звернулась до влади Данії, щоб не дуже там годували наших громадян, бо вони приїдуть додому і будуть вимагати таких самих умов від своєї влади
І що ви думаєте? Розтягнули по ТГ каналах, як робот-пилосос собачки гівно по підлозі)))