Пампушечка• 28 сентября 2023
Перепелині яйця
Результат:
вже голосів:
41 (56.16%)
Не купуєте
32 (43.84%)
Купуєте
0 (0%)
Яка ціна в коментарі
Слобожаночка• 28 сентября 2023
Ответ дляНамакушка
Их пока почистишь никакой валерьянки не хватит, не покупаю.
Вот только хотела написать😂
Куда ж без меня• 28 сентября 2023
Ответ дляНамакушка
Мне нормуль )) но мне и куриные домашние под парадное приносят .. и куры и гуси .. так что ура фермерству украинскому
Сливочная пенка• 28 сентября 2023
мені курячі не можна а перепелині чомусь норм, але я відмовилась від яєць всього пару тижнів тому і ще не дуже скучила щоб чиститись з перепелиними...
Намакушка• 28 сентября 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Да принести не проблема, кто вам чистит их?
Куда ж без меня• 28 сентября 2023
Ответ дляНамакушка
Мои пальцы
Намакушка• 28 сентября 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Мои пальцы
Мне бы ваши пальцы под парадное))
Куда ж без меня• 28 сентября 2023
Ответ дляНамакушка
Мне бы ваши пальцы под парадное))
Нет проблем вызов -100 грн .. очистка 100 грн .. договорюсь с проворным бомжом Васей .. он частый гость в нашем ЖК .
Пампушечка
• 28 сентября 2023
Я пробувала робити бісквіт із них, класно збиваються. Беру наприклад 10 яєць, збити зі 120-150 г цукру, додати 3 ложки з горою сметани,
в 130-150 г муки додати розпушувача, какао пару ложок. Змішати з яйцями і випікати. Роблю на одну форму електро духовки а потім можна поділити пополам і буде торт (брала навіть варену згущонку просто як крем без масла)
Тану на сонці• 28 сентября 2023
не їм, я взагалі яйця можу йсти або в пипічці або в салатах. Хоча свої кури і качки, тому перепелині взагалі не купляю
Намакушка• 28 сентября 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Не спасибо, я не такой гурман, что бы ради перепелиных яиц вашего бомжа напрягать))
Тану на сонці• 28 сентября 2023
Ответ дляПампушечка
вибачте, але я сміюсь )) Тому що печемо бісквіт на 10-ти качиних, а качине відносно прирівнюється до 2 курячих ) А якщо перерахувати на перепелині )) то взагалі мабуть ящик потрібно. Хоча ми печемп ще на яйцях карлікових курей, їхні яйця трохи більші за перепелині
Пампушечка
• 28 сентября 2023
Ответ дляТану на сонці
Ого, це навіть не уявляю скільки вас в сім´ї
Тану на сонці• 28 сентября 2023
Ответ дляПампушечка
трое ) Але бисквіт на велике деко ) В мене син його страшне любить, і може їсти на сніданок, обід та вечерю замість звичайної їжі ) Ну і печем раз на тиждень
Пампушечка
• 28 сентября 2023
Велике хазяйство тримаєте? Курі зараз практично не несуться, за качок не знаю
Тану на сонці• 28 сентября 2023
Ответ дляПампушечка
дивлячись з яким порівнювати ) В мене з півтора десятка великих курок, півтора десятка качурок, вони зазвичай в такий час не несуться (з лютого починають), але в мене качка виводила виводок, і пішла на другий круг яйця нести. Це в неї кожного року така ’вавка в голові’. І карліків стареньких близько десятка, ще десятка два молоденьких, на наступний рік будеть нестися. Але там багато півників цього року налупилось