Дама с заначкой• 28 сентября 2023
Сумка
Всем привет! Помогите найти современную сумку , бюджет до 150 евро. Если добавите фото - плюсик в карму)
Цукрові вишні• 28 сентября 2023
Я массімо купила.Мені норм,але я вживу виберала.Фото не скину,бо вона в багажнику,а я вже відпочиваю.
v.melnik_km• 28 сентября 2023
Коач мій фаворит останнім часом. Прекрасні сумки, шкіра переважно, класні зсередини, до 150 на сейлі можна вибрати чудову сучасну річ.
Рубаю олівлє• 28 сентября 2023
Ответ дляВикасикрет
вот что приглянулось мне на сегодня
сейчас кстати скидки
А де ви такі як на фото 1-2 і 3 знайшли?. Мені таке треба :) поділіться посиланням, якщо не шкода
Пригощаю кашею• 28 сентября 2023
Ответ дляВикасикрет
вот что приглянулось мне на сегодня
сейчас кстати скидки
Первая фурла классная, думаю, она чуть дороже бюджета автора
Я купила такую
13чудоСВЕТА• 29 сентября 2023
Ответ дляВикасикрет
вот что приглянулось мне на сегодня
сейчас кстати скидки
Furla не 150, где-то $300-400