Обнимашкина• 28 сентября 2023
Інгалятор Сімікорт, який довго лежав,
можна застосовувати?
Мама користувалася рік тому, потім він лежав, зараз мені призначили. Те, що він вже типу відкритий, то нічого? Чи його як краплі для очей - як відкритий, треба використати впродовж певного часу?
Те ж питання по інгалятору Пульмікорт. Теж залишилася половина доз.
Маю рацію• 28 сентября 2023
Там отдельные ячейки. Но мне кажется, что выдыхается. Свежий лучше работает.
Мядуза аля моргонер• 29 сентября 2023
Симбікорт не знаю, а пульмікорт турбухалер спокійно лежить до кінця терміну придатності, там же порошок. Якщо ви про небули для інгаляцій, то після розкриття пакету з фольги вони придатні 3 місяці, якщо не помиляюся.